Menu
Your Cart

Pečiatky

Pečiatky

Detské pečiatky

Pečiatkovanie je skvelou výtvarnou činnosťou už pre veľmi malé detičky. Precvičí si vďaka nej úchop, koordináciu pohybov aj jemnú motoriku. Aj preto u nás nájdete rôznorodé pečiatky pre malé aj väčšie deti.
Pre malé deti vyberte veľké pečiatky akurát do malej rúčky vhodnej pre deti od 18 mesiacov. Nechýbajú drevené pečiatky pre deti s rôznorodými vzormi. Ako nevšedný kreatívny darček sú skvelé kreatívne sady s pečiatkami. Špecialitou sú napríklad aj pečiatky na odkazy, pozvánky či priania, pri ktorých je možné do otlačeného obrázku napísať nejaký odkaz. Skvelé pre kreatívnych školákov!
Vyberte deťom pečiatky so zvieratami, jednorožcami, princeznami, vozidlami, dinosaurami, písmenami a ďalšími motívmi.

Najpredávanejšie v kategórii Pečiatky

Maľovanie s pečiatkami a šablónami Džungľa 3+..
16.95€
Bez dane:14.13€
Maľovanie s pečiatkami a šablónami Jar 3+..
12.71€ 16.95€
Bez dane:10.59€
Pečiatky AbecedaZoznámte sa s písmenami a prvými slovami so sadou pečiatokPečiatky Abeceda sú dokonalým spôsobom, ako deti zoznámiť s abecedou a prvými slovami. S 30 pečiatkami abecedy a 4 farebnými atramentovými blokmi poskytuje nekonečné možnosti pre zábavu a učenie.Set špeciálne navrhnutý pre roz..
17.90€
Bez dane:14.92€
Drevené pečiatky Tváre 3 ksPrispôsobte si svoje výtvory s tváričkami.Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 3 drevené pečiatky s detskými tváričkami. Dajú sa použiť aj na kreatívne koníčky. Drevené pečiatky sú tiež ideálne na hodnotenie práce malých žiakov hravou formou.S Cr..
11.90€
Bez dane:9.92€
Drevené pečiatky Smajlíky 4 ks Drevené pečiatky Smajlíky 4 ks
Nedostupné
Drevené pečiatky Smajlíky 4 ksPrispôsobte si svoje výtvory so smajlíkmi.Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 4 drevené pečiatky so smajlíkmi. Drevené pečiatky sú tiež ideálne na hodnotenie práce malých žiakov hravou formou.S Crea Lign sa deti učia nové umelecké techniky.Pe..
11.90€
Bez dane:9.92€
Drevené pečiatky Zvieratá a čísla 15 ksPrispôsobte si svoje výtvory s touto pečiatkovou sadou so zvieratkami a číslami!Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 15 drevených pečiatok so zvieratkami a číslami. V balení je aj atramentový pečiatkovací vankúšik s čiernou farbou. De..
20.90€
Bez dane:17.42€
Valčeky na plastelínuOdtlačky zvieratiek na plastelíne sú super! Drevené pomôcky, ktoré rozšíria možnosti kreatívnej hry s plastelínou. Sada obsahuje 3 dekoračné valčeky s ergonomicky tvarovanou rukoväťou. Dieťa si pripraví plastelínové placky, do ktorých vtlačí valčekmi vzory.Modelovanie z plastelí..
15.50€
Bez dane:12.92€
Pečiatky na plastelínu Pečiatky na plastelínu
Nedostupné
Pečiatky na plastelínuOdtlačky zvieratiek na plastelíne sú super! Prvá kreatívna sada s plastelínou pre drobcov obsahuje 3 veľké drevené pečiatky s ergonomicky tvarovanou rukoväťou. Dieťa si pripraví plastelínové placky, do ktorých otlačí vzory na pečiatkach: sloníka, tukana a chobotničku. Aktivita ..
15.50€
Bez dane:12.92€
Moje prvé pečiatky Zvieratká zo savany 6 ksErgonomicky tvarované pečiatky pre najmenšíchVeľké okrúhle pečiatky pre deti so zvieratkami zo savany od francúzskej značky Crea Lign sú ergonomicky tvarované. Dobre sa držia malým ručičkám, a preto sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. V balení nájdete 5 v..
19.90€
Bez dane:16.58€
Moje prvé pečiatky Domáce zvieratká 6 ksErgonomicky tvarované pečiatky pre najmenšíchVeľké okrúhle pečiatky pre deti s domácimi zvieratkami od francúzskej značky Crea Lign sú ergonomicky tvarované. Dobre sa držia malým ručičkám, a preto sú vhodné už pre deti od 12 mesiacov. V balení nájdete 5 veľkýc..
19.90€
Bez dane:16.58€
Atramentové podušky na odtlačky prstov 6 ks Atramentové podušky na odtlačky prstov 6 ks
Nedostupné
Atramentové podušky na odtlačky prstov 6 ksMaľuj svojimi odtlačkami prstov!Paleta so 6 atramentovými vankúšikmi na odtlačky prstov od francúzskej značky Crea Lign umožní aj tým najmenším deťom umelecky sa vyšantiť. Tieto špeciálne prstové farby netečú, idú umyť, vyprať a sú zdravotne nezávadné. Každ..
8.50€
Bez dane:7.08€
Penové pečiatky DinosauryVymysli si vlastný dinosaurí príbeh!Sada pečiatok pre deti od francúzskej značky Crea Lign obsahuje 10 veľkých penových pečiatok s dinosaurami a rastlinami. Deti si vďaka nim tak môžu vymyslieť svoj vlastný kreslený dinosaurí príbeh. Pečiatky odtlačia a obrysy následne vyfar..
14.90€
Bez dane:12.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 18 (2 stránok)