Menu
Your Cart

Senzorická hra

Senzorická hra

Kreatívna stimulácia pre rozvoj zmyslov

V tejto kategórii nájdete kreativíne potreby a sady, ktoré rozvíjajú všetky zmysly detí. Naša ponuka senzorických pomôcok je navrhnutá tak, aby podporovala rozvoj jemnej motoriky, hmatu, zraku, čuchu a sluchu. Okrem toho sú zamerané na stimuláciu kreativity u detí v každom veku. Objavte sady na výrobu senzorického slizu, dynamického piesku, tubi jelly obrázkov a multisenzorické peny.

Hra, ktorá zároveň učí a baví

Senzorická hra je dôležitá nielen pre zábavu, ale aj pre vývin detí. Naša kolekcia kreatívnych potrieb je navrhnutá s ohľadom na tento dvojitý cieľ. Vďaka rôznym textúram, farbám a tvarom deti rozvíjajú svoje zmysly a zároveň sa učia o svete okolo seba. 

Nadýchaný piesok s vôňou žuvačiekTento nadýchaný Fluffy piesok je mimoriadne ľahký a jeho špeciálna konzistencia zabezpečuje, že sa nerozpadáva. S jemnou vôňou žuvačiek, ktorú deti milujú, sa stáva každá hra s ním zábavným a voňavým zážitkom. Jednoduché tvarovanie a zmyslový pôžitokPi..
8.50€
Bez dane:7.08€
Nadýchaný piesok s vôňou žuvačiekTento nadýchaný Fluffy piesok je mimoriadne ľahký a jeho špeciálna konzistencia zabezpečuje, že sa nerozpadáva. S jemnou vôňou žuvačiek, ktorú deti milujú, sa stáva každá hra s ním zábavným a voňavým zážitkom. Jednoduché tvarovanie a zmyslový pôžitokPi..
8.50€
Bez dane:7.08€
Kreatívna hra pre všetkýchTáto sada štyroch farieb extrémne nadýchaného Fluffy piesku s vôňou žuvačky je ideálna pre všetkých fanúšikov kreatívnej hry. Vôňa žuvačky pridáva hre nový rozmer, ktorý zaujme zmysly  detí a podporí ich predstavivosť a zábavu.Výroba voňavej zmrzlinySada Ice Cream Parl..
19.90€
Bez dane:16.58€
Tubi Senzorická pena Žltá 200 ml Tubi Senzorická pena Žltá 200 ml
Nedostupné
Tubi Senzorická pena Žltá 200 mlVynikajúca na hru vo vani, aj so slizomKaždé dieťa miluje hranie vo vani. Tubi pena premení hru ešte na vzrušujúcejšie dobrodružstvo. Pena do kúpeľa so zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami je na dotyk veľmi príjemná. Je vhodná na hranie vo vani: na maľovanie na te..
9.50€
Bez dane:7.92€
Tubi Senzorická pena Zelená 200 ml Tubi Senzorická pena Zelená 200 ml
Nedostupné
Tubi Senzorická pena Zelená 200 mlVynikajúca na hru vo vani, aj so slizomKaždé dieťa miluje hranie vo vani. Tubi pena premení hru ešte na vzrušujúcejšie dobrodružstvo. Pena do kúpeľa so zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami je na dotyk veľmi príjemná. Je vhodná na hranie vo vani: na maľovanie na ..
9.50€
Bez dane:7.92€
Tubi Senzorická pena Ružová 200 ml Tubi Senzorická pena Ružová 200 ml
Nedostupné
Tubi Senzorická pena Ružová 200 mlVynikajúca na hru vo vani, aj so slizomKaždé dieťa miluje hranie vo vani. Tubi pena premení hru ešte na vzrušujúcejšie dobrodružstvo. Pena do kúpeľa so zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami je na dotyk veľmi príjemná. Je vhodná na hranie vo vani: na maľovanie na ..
9.50€
Bez dane:7.92€
Tubi Senzorická pena Modrá 200 ml Tubi Senzorická pena Modrá 200 ml
Nedostupné
Tubi Senzorická pena Modrá 200 mlVynikajúca na hru vo vani, aj so slizomKaždé dieťa miluje hranie vo vani. Tubi pena premení hru ešte na vzrušujúcejšie dobrodružstvo. Pena do kúpeľa so zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami je na dotyk veľmi príjemná. Je vhodná na hranie vo vani: na maľovanie na t..
9.50€
Bez dane:7.92€
Tubi Senzorická pena Biela 200 ml Tubi Senzorická pena Biela 200 ml
Nedostupné
Tubi Senzorická pena Biela 200 mlVynikajúca na hru vo vani, aj so slizomKaždé dieťa miluje hranie vo vani. Tubi pena premení hru ešte na vzrušujúcejšie dobrodružstvo. Pena do kúpeľa so zmäkčujúcimi a zvlhčujúcimi vlastnosťami je na dotyk veľmi príjemná. Je vhodná na hranie vo vani: na maľovanie na t..
9.50€
Bez dane:7.92€
PVA lepidlo na sliz Bezfarebné 250 mlVyrobte si svoj vlastný slizÚžasné lepidlo na výrobu jedinečného slizu vám vydrží na dlhé hodiny tvorivej zábavy. Ak ho skombinujete s aktivátorom, získate sliz s plastickými a pružnými vlastnosťami. Tekutina sa nachádza v praktickej fľaštičke s pohodlným dávkova..
3.90€
Bez dane:3.25€
Multisenzorická praskajúca pena Vanilka Multisenzorická praskajúca pena Vanilka
Nedostupné
Multisenzorická praskajúca pena VanilkaŠokujúci penový zážitokHydratačný penový gél s unikátnymi multisenzorickými vlastnosťami dokáže stimulovať všetky zmysly naraz. Po nanesení na ruky ucítite krásnu vôňu a chladivé osvieženie. Priložením dlaní k sebe a jemným pošúchaním vyvoláte efekt praskania. ..
9.50€
Bez dane:7.92€
Multisenzorická praskajúca pena NeutralŠokujúci penový zážitokHydratačný penový gél s unikátnymi multisenzorickými vlastnosťami dokáže stimulovať všetky zmysly naraz. Po nanesení na ruky ucítite krásnu vôňu a chladivé osvieženie. Priložením dlaní k sebe a jemným pošúchaním vyvoláte efekt praskania. ..
9.50€
Bez dane:7.92€
Multisenzorická praskajúca pena Jahoda Multisenzorická praskajúca pena Jahoda
Nedostupné
Multisenzorická praskajúca pena JahodaŠokujúci penový zážitokHydratačný penový gél s unikátnymi multisenzorickými vlastnosťami dokáže stimulovať všetky zmysly naraz. Po nanesení na ruky ucítite krásnu vôňu a chladivé osvieženie. Priložením dlaní k sebe a jemným pošúchaním vyvoláte efekt praskania. I..
9.50€
Bez dane:7.92€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 62 (6 stránok)