Menu
Your Cart

Small Foot by Legler

Prispejte k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Nemecká značka Small Foot by Legler vyrába drevené hračky už od roku 1996. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania.

Farby špeciálne vyvinuté pre drevené hračky, odolné aj proti slinám detí.

Drevené hračky sú žiarivo farebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.Kočík pre bábiky Biely Kočík pre bábiky Biely
Doprava Zadarmo
Kočík pre bábiky Biely..
59.99€
Bez dane:49.99€
Postieľka pre bábiky Biela..
34.99€ 49.99€
Bez dane:29.16€
Outdoor detský nožík do prírodySpoľahlivý spoločník v prírodeOutdoor detský nožík do prírody od značky Small Foot by Legler je ideálnym spoločníkom pre malých dobrodruhov pri ich výpravách do prírody. Je špeciálne navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť detí a ponúka im možnosť objavovať svet okolo seba s..
26.99€
Bez dane:22.49€
Vkladačka Triediaci box Prieskumník Vkladačka Triediaci box Prieskumník
Nedostupné
Vkladačka Triediaci box Prieskumník Máte doma malého prieskumníka? Pripravte sa na dobrodružstvo.Vkladačka Triediaci box Prieskumník nie je len zábavná, ale aj vzdelávacia hračka podporujúca rozvoj motoriky a kognitívnych schopností. Škatuľka obsahuje 6 líšt s 60-timi rôznymi obrázkami&nbs..
24.99€
Bez dane:20.83€
Drevený vláčik Arctic..
18.74€ 24.99€
Bez dane:15.62€
Vystrelovacia vkladačka Zvieratká Vystrelovacia vkladačka Zvieratká
Nedostupné
Vystrelovacia vkladačka Zvieratká..
18.99€
Bez dane:15.83€
Farebná motorická hračka pre bábätkáHračka pre rozvoj motoriky, farieb a porornosti dieťaťaObjavte svet učenia a hry s našou hračkou na motorické zručnosti a rozpoznávanie farieb – atraktívnou hračkou určenou na rozvoj jemnej a hrubej motoriky detí. Táto interaktívna hračka ponúka širokú škálu farie..
13.99€
Bez dane:11.66€
Dažďová palica safari Dažďová palica safari
Nedostupné
Dažďová palica safari Hračka pri presýpaní napodobňuje jemný zvuk dažďa.Je to výborný rytmický nástroj a zároveň zaujme svojou farebnosťou s kopou guličiek prepadávajúcich jej vnútrom. Predstavte si, že vaše malé dobrodruhy môžu objavovať svet a zároveň si užívať zvuky prírody s našou detskou dážďo..
8.99€
Bez dane:7.49€
Ťahací KamiónDrevený ťahací sklápač s vodičom pre autentickú hru.Táto hračka na šnúrke s pogumovanými kolieskami bude inšpirovať malé deti k prvým krôčikom. Bude deti sprevádzať na cestách po izbe a dome. Korbu môžete úplne vyklopiť. Vodič nákladného autíčka sa počas jazdy pohupuje hore a dole. K di..
20.99€ 29.99€
Bez dane:17.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 91 (8 stránok)