Menu
Your Cart

Small Foot by Legler

Prispejte k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Nemecká značka Small Foot by Legler vyrába drevené hračky už od roku 1996. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania.

Farby špeciálne vyvinuté pre drevené hračky, odolné aj proti slinám detí.

Drevené hračky sú žiarivo farebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.Tá pravá kuchyňa na kemping! S touto mobilnou kompaktnou kuchynkou v kempingovej taške sú deti dokonale pripravené a pripravené hrať sa s kuchynským vybavením. Táto kempingová kuchynka robí skvelý dojem svojou multifunkčnosťou a odborne kombinuje stolovú kuchyňu, kempingový sporák, gril, umývadlo a ..
67.99€
Bez dane:56.66€
S týmto dreveným oblúkom budete potrebovať pevnú ruku! Pri skladaní 6 častí zvieratiek sa deti hravou formou naučia o rovnováhe a zároveň si precvičia jemnú motoriku, trpezlivosť a koordináciu oko-ruka. Ak chcete, aby bola hra o niečo náročnejšia, môžete hádzať kockou, aby ste videli, ktoré z jednot..
16.99€
Bez dane:14.16€
Dobrodružstvo volá! S robustnými, pogumovanými kolesami a množstvom úložného priestoru je toto terénne vozidlo tou najlepšou voľbou pre vzrušujúce jazdy škôlkou a nerovným terénom! Vzhľad tohto veľkého vozidla vyrobeného zo 100% certifikovaného dreva FSC® dotvárajú príslušné detaily, ako je vytlačen..
12.99€
Bez dane:10.83€
Miešačka autíčko Miešačka autíčko
Nedostupné
Rýchlo, na stavbu! Pevne skonštruovaná, terénna miešačka na cement, jazdiaca na robustných kolesách s pogumovanou úpravou, vyrobená zo 100% certifikovaného dreva FSC®, prepravuje dôležité materiály na použitie na staveniskách v škôlke. Vďaka okenným otvorom a šikovnej miešačke sa dá toto drevené voz..
12.99€
Bez dane:10.83€
Komplexná kreatívna hra na tému rodina! S korkovou doskou, dreveným kladivom, klinčekmi a mnohými rôznymi drevenými prvkami vyrobenými z vrstveného dreva môžete s touto hrou s kladivom vytvoriť množstvo obrázkov a motívov v ríši rodiny, ako sú rodičia, súrodenci, priatelia alebo domáce zvieratá. Dod..
27.99€
Bez dane:23.33€
Šach, dáma a backgammon Šach, dáma a backgammon
Nedostupné
Moderný vzhľad tejto klasickej hry kráľov z nej robí extravagantný pútač! Sofistikované zlaté akcenty v kombinácii s elegantnou polnočnou modrou, čierno/bielou a množstvom prírodného dreva vytvárajú obzvlášť krásny a harmonický vzhľad. Doska na šach a backgammon 2 v 1 je rozdelená na dve časti, aby ..
31.99€
Bez dane:26.66€
Kto nájde flotilu lodí? Táto strategická hra vyrobená výhradne z dreva robí skvelý dojem svojim mimoriadnym, neokázalým dizajnom so sofistikovanými zlatými akcentmi v kombinácii s jednoduchou čierno-bielou, pastelovými farbami a množstvom prírodného dreva. So svojimi regatovými člnmi, vodnými perami..
29.99€
Bez dane:24.99€
Závodná súprava Safari obsahuje farebné dráhy a malé farebné drevené autíčka.Keď dieťa umiestni autá na začiatok trate, autá budú závodiť až do cieľa cez niekoľko zostupných úrovní. Rampa je zdobená obrázkami zvierat Safari a priťahuje pozornosť detí svojimi neobvyklými tvarmi a krivkami.Hra je zába..
24.99€
Bez dane:20.83€
Small Foot Batoh s príslušenstvom pre prieskumníkov a milovníkov dobrodružstva! Tento odolný batoh sa stane ideálnym spoločníkom na cestách prírodou. Zmestí sa do neho pohodlne všetko vybavenie: nádoba na hmyz so skrutkovacím viečkom a integrovanou lupou, drevený ďalekohľad, sieť na hmyz s teleskopi..
59.99€
Bez dane:49.99€
Parkovisko Rally Parkovisko Rally
Nedostupné
Parkovanie, tankovanie benzínu, umývanie, oprava – a potom je čas zrýchliť na rampách parkoviska! Matný povrch rámp poskytuje autentický asfaltový vzhľad. Dve autá môžu byť zaparkované na troch poschodiach v garáži, keď sa nenapĺňajú na magnetickej benzínovej pumpe alebo sa nenabíjajú na elektrickej..
84.99€
Bez dane:70.83€
Hasičský batoh Hasičský batoh
Nedostupné
Hasičský zbor je tu! S týmto realistickým hasičským batohom v pohotovostných farbách s nastaviteľnými ramennými popruhmi sú mladí hasiči vždy na mieste, keď je to potrebné. Dvojité zipsy zaisťujú široké otvorenie batohu a gumené otvory na náradie v batohu poskytujú prehľadnosť a rýchly prístup k výs..
59.99€
Bez dane:49.99€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 122 (11 stránok)