Menu
Your Cart

Small Foot by Legler

Prispejte k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Nemecká značka Small Foot by Legler vyrába drevené hračky už od roku 1996. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania.

Farby špeciálne vyvinuté pre drevené hračky, odolné aj proti slinám detí.

Drevené hračky sú žiarivo farebné výrobky, ktoré sú vyrobené prevažne z prírodných surovín - dreva. Deťom robia radosť od útleho veku, rozvíjajú ich hmatové a zmyslové schopnosti. Cieľom značky Small foot je podporovať duševný a fyzický vývoj detí.Ťahací Kamión Ťahací Kamión
Nedostupné
Drevený ťahací sklápač s vodičom pre autentickú hru.Táto hračka na šnúrke s pogumovanými kolieskami bude inšpirovať malé deti k prvým krôčikom. Bude deti sprevádzať na cestách po izbe a dome. Korbu môžete úplne vyklopiť. Vodič nákladného autíčka sa počas jazdy pohupuje hore a dole. K dispozícii je a..
29.99€
Bez dane:24.99€
Záhradné náradie Záhradné náradie
Nedostupné
Zima je na konci. Je preto najvyšší čas upraviť kvety vhodné na jar alebo vysadiť pár nových kúskov. Pevne vyrobená sada záhradných náradí je vhodná na každú domácu prácu v záhrade. Živé farby a realistický dizajn uľahčujú mladým záhradníkom napodobňovať dospelých a učia sa tým, že sa snažia..
31.99€
Bez dane:26.66€
Lopatky set Lopatky set
Nedostupné
Táto obzvlášť praktická sada lopatiek vo veľkostiach vhodných pre deti je ideálnym spoločníkom na výlety na pieskovisko. Štyri rôzne tvarované ručné lopaty vyrobené z robustného kovu s trendovými farbami a prírodnými drevenými rukoväťami budú baviť a lákať všetky deti.  Praktická sada ru..
9.99€
Bez dane:8.33€
Prieskumnícky opasok s náradím Prieskumnícky opasok s náradím
Nedostupné
Pre milovníkov dobrodružstva! Tento opasok s vybavením ponechá detské ruky voľné pri každom dobrodružstve. Zmestí sa do neho pohodlne všetko vybavenie: píšťalka z pevného dreva, lupa, pinzeta, kompas, lano a nylonové vrecúško, ktoré možno pripevniť na pútko alebo karabínu opasku. Opasok je m..
31.99€
Bez dane:26.66€
Záhradné náradie s taškou Záhradné náradie s taškou
Nedostupné
V taške sú všetky nástroje, ktoré deti potrebujú pre prácu na záhrade. Sada obsahuje hrabličky, lopatku, rýľ, kanvu a tašku. Výrobca ponúka celý rad drevených puzzlí, stavebníc a spoločenských hier, obchodíkov pre deti, domčekov pre bábiky, ale aj rad drobných darčekov a maličkostí...
24.99€
Bez dane:20.83€
Tá pravá kuchyňa na kemping! S touto mobilnou kompaktnou kuchynkou v kempingovej taške sú deti dokonale pripravené a pripravené hrať sa s kuchynským vybavením. Táto kempingová kuchynka robí skvelý dojem svojou multifunkčnosťou a odborne kombinuje stolovú kuchyňu, kempingový sporák, gril, umývadlo a ..
67.99€
Bez dane:56.66€
S týmto dreveným oblúkom budete potrebovať pevnú ruku! Pri skladaní 6 častí zvieratiek sa deti hravou formou naučia o rovnováhe a zároveň si precvičia jemnú motoriku, trpezlivosť a koordináciu oko-ruka. Ak chcete, aby bola hra o niečo náročnejšia, môžete hádzať kockou, aby ste videli, ktoré z jednot..
16.99€
Bez dane:14.16€
Dobrodružstvo volá! S robustnými, pogumovanými kolesami a množstvom úložného priestoru je toto terénne vozidlo tou najlepšou voľbou pre vzrušujúce jazdy škôlkou a nerovným terénom! Vzhľad tohto veľkého vozidla vyrobeného zo 100% certifikovaného dreva FSC® dotvárajú príslušné detaily, ako je vytlačen..
12.99€
Bez dane:10.83€
Rýchlo, na stavbu! Pevne skonštruovaná, terénna miešačka na cement, jazdiaca na robustných kolesách s pogumovanou úpravou, vyrobená zo 100% certifikovaného dreva FSC®, prepravuje dôležité materiály na použitie na staveniskách v škôlke. Vďaka okenným otvorom a šikovnej miešačke sa dá toto drevené voz..
12.99€
Bez dane:10.83€
Šach, dáma a backgammon Šach, dáma a backgammon
Nedostupné
Moderný vzhľad tejto klasickej hry kráľov z nej robí extravagantný pútač! Sofistikované zlaté akcenty v kombinácii s elegantnou polnočnou modrou, čierno/bielou a množstvom prírodného dreva vytvárajú obzvlášť krásny a harmonický vzhľad. Doska na šach a backgammon 2 v 1 je rozdelená na dve časti, aby ..
31.99€
Bez dane:26.66€
Kto nájde flotilu lodí? Táto strategická hra vyrobená výhradne z dreva robí skvelý dojem svojim mimoriadnym, neokázalým dizajnom so sofistikovanými zlatými akcentmi v kombinácii s jednoduchou čierno-bielou, pastelovými farbami a množstvom prírodného dreva. So svojimi regatovými člnmi, vodnými perami..
29.99€
Bez dane:24.99€
Závodná súprava Safari obsahuje farebné dráhy a malé farebné drevené autíčka.Keď dieťa umiestni autá na začiatok trate, autá budú závodiť až do cieľa cez niekoľko zostupných úrovní. Rampa je zdobená obrázkami zvierat Safari a priťahuje pozornosť detí svojimi neobvyklými tvarmi a krivkami.Hra je zába..
24.99€
Bez dane:20.83€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 109 (10 stránok)