Menu
Your Cart

Knihy v angličtine

Knihy v angličtine

Zoznámte deti s angličtinou! Či už cestujú, alebo nie, v živote je znalosť cudzích jazykov veľmi dôležitá. Deti sa ich učia ľahko a anglické knihy pre deti sú ideálnym spôsobom, ako sa jednoducho s týmto cudzím jazykom postupne zoznámiť.

V ponuke máme anglické knihy pre malé deti, v ktorých si deti prezerajú obrázky a rodičia im čítajú jednoduché slová a vety. Zjednodušené čítanie, to sú knihy, kde si deti v jednoduchej forme prečítajú príbehy v angličtine. často sú doplnené úlohami, audiom pre správnu výslovnosť či slovnú zásobu. Sú určené deťom, ktoré už vedia čítať samy. Pokiaľ sa chcú deti len hrať, hľadajte Activity Books, teda pracovné zošity v angličtine, a nálepkové zošity. Deti sa hrajú, podprahovo vnímajú anglické slová a výrazy a postupne sa im dostávajú pod kožu.

Najpredávanejšie v kategórii Knihy v angličtine

First Sticker Book 123 First Sticker Book 123
Nedostupné
Nálepkový zošit pomôže malým deťom naučiť sa čísla.Deti si zamilujú pridávanie nálepiek na farebné strany s tematikou čísel a učia sa počítať za pochodu.Rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.S množstvom nálepiek, ktoré môžete pridať na každú stránku, budú deti milovať interakciu s číslami. O..
8.24€
Bez dane:7.49€
Fingerprint Activities Zoo Fingerprint Activities Zoo
Nedostupné
Deti maľujú pomocou odtlačkov prstov.Deti si vďaka svojim odtlačkom môžu vytvoriť rôzne zvieratká, ktoré môžu vidieť v Zoo a dotvoriť tak obrázky. Škvrny na gepardovi, hrochy vyvaľujúce sa v jazere, pruhy na chvostoch lemurov, koaly lezúce po stromoch a mnoho ďalšieho.Kniha podporuje kreativitu a zr..
13.75€
Bez dane:12.50€
There Were Ten in the Bed There Were Ten in the Bed
Nedostupné
Je čas ísť do postieľky!Klasickú riekanku na počítanie oživujú pôvabné zvieratká, ktoré sa túlia k spánku. Keď sa všetci prevalia, kto zostane s posteľou sám pre seba?Veselé čítanie pred spaním.QR kód na zadnom obale poskytuje odkaz na zvukový záznam riekanky...
6.87€
Bez dane:6.25€
Little Board Books Months of the Year Little Board Books Months of the Year
Nedostupné
Mesiace v roku už budeš mať v malíčku. Rýmovaná knižka opisuje každý mesiac v roku.Táto malá knižka, inšpirovaná známou básňou Sarah Coleridgeovej „Január prináša sneh“, opisuje každý mesiac v roku spôsobom, ktorý je vhodný pre batoľatá. Rozvíja rečové schopnosti.Nádherné zvieracie postavičky u..
6.87€
Bez dane:6.25€
Nahliadni do života slávnej architektky Zahy Hadid.Zaha Hadid, ktorá je súčasťou kriticky uznávanej série Little People, BIG DREAMS, rozpráva inšpiratívny skutočný príbeh vizionárskeho iracko-britského architekta. Zaha Hadid vyrastala v Bagdade v Iraku obklopená hudbou. Bola zvedavým a sebavedomým d..
12.95€
Bez dane:11.77€
Nahliadni do života slávnej klimatickej aktivistky Grety Thunberg.Keď sa mladá Greta dozvedela o klimatickej kríze, prestala rozprávať. Nevedela pochopiť, prečo ľudia pri moci nerobia nič pre záchranu našej Zeme. Jedného dňa začala protestovať pred švédskym parlamentom a vytvorila „Školský štrajk za..
12.95€
Bez dane:11.77€
Stlač tlačidlo a všetky dopravné prostriedky ožijú!Malé deti budú milovať stláčanie tlačidiel v tejto nádherne ilustrovanej knižke, aby počuli ako ožívajú nákladné autá, autá, lode, autobusy, traktory a vlaky. Rušné scény sú plné roztomilých zvieracích postáv a na stránkach sú otvory, cez ktoré sa d..
16.95€
Bez dane:15.41€
1000 najčastejších každodenných slovíčok.Táto pútavá a nádherne ilustrovaná knižka s anglickými slovíčkami pomáha deťom rozširovať ich slovnú zásobu a rozvíjať ich rečové schopnosti.Rozvíja slovnú zásobu.Tisíc skutočne užitočných každodenných slov, ktoré sú starostlivo zladené s podrobnými a zábavný..
12.95€
Bez dane:11.77€
Little Lift and Look Red Fox Little Lift and Look Red Fox
Nedostupné
Čaro nočného času ožíva!V noci všetci tvrdo spia – alebo nie? V záhrade je zvedavá červená líška. Zdvihnite klapky, aby ste ju našli, keď čuchala v záhrade, a objavte všetky druhy iných zvierat.Obsahuje veľké okienka.Od žaby v jazierku, cez myš pri komposte až po húkajúcu sovu vzlietajúcu na hviezdn..
8.24€
Bez dane:7.49€
Arctic Animals Sound Book Arctic Animals Sound Book
Nedostupné
Stlač tlačidlo a všetky arktické zvieratká ožijú!Malé deti budú milovať stláčanie tlačidiel v tejto krásne ilustrovanej knižke, aby si vypočuli arktické zvieratá. Od ľadových medveďov a mrožov po snežné sovy a narvaly, objavte ľadový svet fascinujúcich zvierat a rôznych zvukov, ktoré vydávajú.Jednod..
17.07€
Bez dane:15.52€
Baby Touch: Food
Nedostupné
Predstavte svojmu dieťaťu rôzne druhy jedla pomocou tejto skvelej interaktívnej knižky.Zoznámte svoje dieťa s prvými slovami s touto interaktívnou hracou knihou. Pomenujte a dotknite sa rôznych potravín, od zdravého ovocia až po báječné maškrty!Perfektná kniha prvých slov pre všetky batoľatá.S textú..
8.80€
Bez dane:8.00€
Objavte s Lunou radosť z tanca.Keď Luna tancuje, má pocit, že sa hlasitosť sveta zväčšuje, ako sa všetky farby rozjasňujú, ako sa za každým mrakom leskne slnečné svetlo. Ale keď robí tanečnú skúšku, uhne sa, potápa sa, točí sa a... padá. Luna si myslí, že teraz nemôže byť skutočnou tanečnicou. Dokáž..
10.99€
Bez dane:9.99€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 80 (7 stránok)