Menu
Your Cart

Oblečenie

Oblečenie
Deti chcú nosiť krásne a veselé oblečenie, z ktorého budú mať radosť! U nás nájdete také kúsky, v ktorých sa vaše deti budú cítiť rozprávkovo a pohodlne.

Deti ale potešia vtipné tričká či body od milovaných slovenských značiek. Pre batoľatá máme aj elegantné darčekové boxy s hravými ponožkami od Yuko B.

Najpredávanejšie v kategórii Oblečenie

Plášť pre princeznú Modrý Plášť pre princeznú Modrý
Odosielame do 12 dní
Princeznou vždy a všade!Pôvabný plášť pre princeznú z jemného modrého tylu s trblietavými hviezdičkami od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. bude deťom robiť spoločnosť veľmi dlho. Je dlhý 70 cm a je určený pre dievčatá od 2 do 8 rokov. Vďaka saténovej stuhe pri krku ho deťom utiahnete pod..
29.95€
Bez dane:24.96€
Princeznou vždy a všade!Pôvabný plášť pre princeznú z jemného ružového tylu s trblietavými hviezdičkami od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. bude deťom robiť spoločnosť veľmi dlho. Je dlhý 70 cm a je určený pre dievčatá od 2 do 8 rokov. Vďaka saténovej stuhe pri krku ho deťom utiahnete podľa potr..
29.95€
Bez dane:24.96€
Princeznou vždy a všade!Pôvabný plášť pre princeznú z jemného bieleho tylu s trblietavými hviezdičkami od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. bude deťom robiť spoločnosť veľmi dlho. Je dlhý 70 cm a je určený pre dievčatá od 2 do 8 rokov. Vďaka saténovej stuhe pri krku ho deťom utiahnete pod..
29.95€
Bez dane:24.96€
Zábavné ponožky pre batoľatá!Detské ponožky s roztomilými motívmi príšeriek od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. si detičky hneď zamilujú. Ponožky sú v jednej veľkosti pre deti od 1 roku do 3 rokov. Sú nádherne farebné a majú na sebe 3D prvky, ktoré deti bavia. Vďaka elegantnému baleniu v krabičk..
19.95€
Bez dane:16.63€
Zábavné ponožky pre batoľatá!Detské ponožky s roztomilými motívmi z oblohy, ako je dúha, mráčik, hviezda či slnko, od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. si detičky hneď zamilujú. Ponožky sú v jednej veľkosti pre deti od 1 roku do 3 rokov. Sú nádherne farebné a majú na sebe 3D prvky, ktoré deti bav..
21.95€
Bez dane:18.29€
Zábavné ponožky pre batoľatá!Detské ponožky s roztomilými motívmi z Vesmíru od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. si detičky hneď zamilujú. Ponožky sú v jednej veľkosti pre deti od 1 roku do 3 rokov. Sú nádherne farebné a majú na sebe 3D prvky, ktoré deti bavia. Vďaka elegantnému baleniu v krabičk..
21.95€
Bez dane:18.29€
Zábavné ponožky pre batoľatá!Detské ponožky s exotickými zvieratkami od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. si detičky hneď zamilujú. Ponožky sú v jednej veľkosti pre deti od 1 roku do 3 rokov. Sú nádherne farebné a majú na sebe 3D prvky, ktoré deti bavia. Vďaka elegantnému baleniu v krabičke a hod..
21.95€
Bez dane:18.29€
Zobrazuje sa 1 až 7 z 7 (1 stránok)