Menu
Your Cart

Zvládnem sám

Zvládnem sám
Aj deti túžia po samostatnosti! Umožnite im to vďaka knihám a produktom z našej ponuky. Tie im krôčik po krôčiku pomôžu byť samostatnejšie. Pomáhajú im zbavovať sa zlozvykov, získavať dobré návyky, starať sa o seba, otvárať rôzne zámky, obliekať sa alebo dokonca krájať potraviny.

Pracujte s deťmi na zbavení sa ich zlozvykov vďaka rôznym knihám či pracovným zošitom. Podporte ich v chodení na nočník či získavaní hygienických návykov, opäť vďaka knihám. Podporte ich zručnosť vďaka rôznym activity board, puzzle či domčeky so zámkami. Skvelé sú aj drevené krájacie potraviny a ďalšie.

Najpredávanejšie v kategórii Zvládnem sám

Viem sa obliekať - Veľký pokrok
Nedostupné
Krátky príbeh o Mirkovi a Martinke pomôže deťom s obliekaním a obúvaním.Kniha obsahuje pohyblivé prvky, ale aj odborné rady pre rodičov a vychovávateľov...
9.90€
Bez dane:9.00€
Krátky príbeh o Žofke pomôže deťom so zvládaním záchvatov hnevu.Kniha obsahuje obľúbené pohyblivé prvky, ale aj odborné rady pre rodičov a vychovávateľov...
9.90€
Bez dane:9.00€
Krátky príbeh o Laure a Jakubovi pomôže deťom s hygienickými návykmi. Kniha obsahuje pohyblivé prvky, ale aj odborné rady pre rodičov a vychovávateľov...
9.90€
Bez dane:9.00€
Ideme k zubárovi - Veľký pokrok Ideme k zubárovi - Veľký pokrok
-15 %
Krátky príbeh o Edovi pomôže deťom s návštevou u zubára.Edo dnes ide úplne prvý krát k zubárovi, zato jeho staršia sestra Natálka už u zubára bola a ničoho sa nebojí! S pomocou tejto knihy môžete deťom ukázať, že pána zubára či pani zubárky sa netreba báť.Kniha obsahuje obľúbené pohyblivé prvky, ale..
8.42€ 9.90€
Bez dane:7.65€
Už žiadne cumlíky - Veľký pokrok Už žiadne cumlíky - Veľký pokrok
-15 %
Krátky príbeh o Žofke pomôže deťom s odvykaním od cumlíka.Žofka už začína byť veľké dievča, ktoré už cumlík prestáva potrebovať. Nielenže jej prekáža pri rozprávaní, ale keď sa s ockom a bračekom dobre baví, úplne naň zabúda. S pomocou tejto knihy môžete deťom ukázať, aké jednoduché môže byť lúčenie..
8.42€ 9.90€
Bez dane:7.65€
Čistíme si zuby - Veľký pokrok Čistíme si zuby - Veľký pokrok
-15 %
Krátky príbeh o Peťe a Adamkovi pomôže deťom s čistením zubov.Peťa dnes prespáva u svojho bratranca Adamka, už sa dohrali a je čas ísť spať. Ale čo ich ešte čaká pred postieľkou? Áno, čistenie zúbkov! S pomocou tejto knihy môžete deťom ukázať, aké jednoduché a hlavne dôležité je čistenie zubov. ..
8.42€ 9.90€
Bez dane:7.65€
Čistenie zúbkov je predsa zábava!Barón von lev si dlho nečistil zúbky a teraz s hrôzou zistil, že sú veľmi špinavé. Darmo si nad kefkou a zubnou pastou láme hlavu, sám si ich nedokáže vyčistiť. Pomôžeš mu? Ježko Ignác Mentolka ti ukáže ako na to. Najskôr leva trochu poštekli, aby otvoril ústa dokorá..
7.90€
Bez dane:7.18€
Kubko si zvyká na nočník - tvrdá väzba
Nedostupné
Kubko už v žiadnom prípade nechce nosiť plienočky.Cikať!“ zvolá Kubko a ocko prinesie nočník. Kubko už totiž odmieta nosiť plienky. Chce chodiť na záchod presne ako ocko, mama a Daniel. Väčšinou sa mu darí. Niekedy sa stane aj malá nehoda, čo však nevadí, pretože Kubko vie, že skôr či neskôr sa každ..
5.99€
Bez dane:5.45€
Hovoriaca kniha prevedie deti každodennými činnosťami.Deti strávia jeden deň so súrodencami Miškom a Zuzankou a ich nerozlučnými spoločníkmi, psíčkom Benom a mačičkou Mínou.  Vstanú z postieľky, vyčistia si zúbky, dajú si niečo dobrého na obed a zahrajú sa. Všetky činnosti v knihe sprevádza pes..
6.99€
Bez dane:6.35€
Viem poďakovať - Veľký pokrok Viem poďakovať - Veľký pokrok
-15 %
Monika sa veľmi teší na svojho kamaráta Ondríka. Vie už návštevu privítať? Vie sa s kamarátom podeliť o hračky? Pomocou tejto knihy môžete učiť svoje dieťa, ako byť slušný. Kniha plná pohyblivých prvkov obsahuje na každej dvojstrane radu pre rodičov. Vedieť poďakovať, o niečo požiadať, odučiť sa zlo..
8.42€ 9.90€
Bez dane:7.65€
Odteraz môžu byť malí lekári i zubári dobre vybavený, keď sa budú ponáhľať za svojimi pacientmi s týmto kufríkom plným príslušenstva. Súprava obsahuje injekčnú striekačku, vŕtačku na zuby, kliešte na trhanie zubov, odnímateľné zuby, teplomer, pinzetu, zubnú kefku, dve tuby s balzamom a pastou, table..
47.99€
Bez dane:39.99€
Nechce si vaše dieťa čistiť zuby? Bojí sa zubárov? A čo keď vytiahne ten najťažší kaliber: "Zvieratká si tiež nemusia čistiť zuby!" Táto ilustrovaná knižka s odklápacími okienkami obsahuje odpovede na najčastejšie otázky detí o zuboch. Vysvetľuje, k čomu sú zuby dobré, prečo deťom vypadávajú, prečo ..
9.90€
Bez dane:9.00€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 17 (2 stránok)