Menu
Your Cart

Materiál na tvorenie

Materiál na tvorenie
Vyberte si rôznorodý materiál na tvorenie s deťmi, vďaka ktorému si vytvoríte krásne umelecké diela či dekorácie. Vyberte si rôzne špeciálne a farebné papiere, dekoračné lepidlá, dekoračný materiál ako drôtiky a plyšové brmbolce, korálky či nalepovacie oči. Pre skúsenejších výtvarníkov máme aj maliarske plátno a dierovačky s rôznymi tvarmi. Tvorenie s deťmi nebolo nikdy jednoduchšie.

Najpredávanejšie v kategórii Materiál na tvorenie

Koráliky Písmená
Nedostupné
Navliekacie koráliky na vytváranie vlastných šperkov.Sada na výrobu náramkov s písmenkovými korálkami. Perfektný darček!Poskladaj si meno alebo obľúbené slovo.So sadou na výrobu náramkov s písmenkovými korálkami si pre seba, alebo spriaznenú dušu vyrobíš perfektný módny doplnok. Vyskladaj si meno, a..
8.50€
Bez dane:7.08€
Washi lepiaca páska 10 ks Washi lepiaca páska 10 ks
Nedostupné
Ozdobné lepiace washi pásky s rôznymi motívmi.Dekoračné lepiace pásky vhodné na každý povrch. Vyrobené z ryžového papiera. Vhodné na tvorbu koláží, na dekoratívne zdobenie, skiel, sviečok, rámčekov, atď. Na páske je možné písať.Dizajnová washi páska na každú príležitosť!Má široké využitie a bude sa ..
6.50€
Bez dane:5.42€
Samolepky Písmená
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory.Penové samolepiace písmenká sú vhodné na kreatívnu činnosť pre deti. Sú výborné na zdobenie pohľadníc, blahoželaní a iných papierenských alebo umeleckých projektov.Rozvíjajú jemnú motoriku.Nalepovanie rozvíja jemnú detskú motoriku a zároveň sa menšie deti môžu prostredníctvom ..
7.50€
Bez dane:6.25€
Náplň do lepiacej pištole - Priehľadné
Nedostupné
Priehľadné lepiace tyčinky do tavnej pištole.Náplň do tavnej pištole výborná na výrobu tematických ozdôb, dekorácií, hračiek alebo na opravu drobných vecí v domácnosti.Má široké využitie.Použitie je jednoduché. Stačí vložiť lepiace tyčinky do pištole a zapnúť ju. Následne sa začne vložená tyčinka ro..
3.90€
Bez dane:3.25€
Náplň do lepiacej pištole - Farebné
Nedostupné
Farebné lepiace tyčinky do tavnej pištole.Náplň do tavnej pištole výborná na výrobu tematických ozdôb, dekorácií, hračiek alebo na opravu drobných vecí v domácnosti.Má široké využitie.Použitie je jednoduché. Stačí vložiť lepiace tyčinky do pištole a zapnúť ju. Následne sa začne vložená tyčinka rozta..
4.20€
Bez dane:3.50€
Lepiaca pištoľ 7mm
Nedostupné
Tvorenie bude odteraz ešte rýchlejšie a efektívnejšie.Tavná pištol výborná na výrobu tematických ozdôb, dekorácií, hračiek alebo na opravu drobných vecí v domácnosti.Má široké využitie.Použitie je jednoduché. Stačí vložiť lepiace tyčinky do pištole a zapnúť ju. Následne sa začne vložená tyčinka rozt..
10.50€
Bez dane:8.75€
Dierovačka Srdce
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o srdiečka bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Srdce 25 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotových kresieb, tvorba..
5.40€
Bez dane:4.50€
Oči s pohyblivou zorničkou 48 ks
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory.Oči s pohyblivou zorničkou sú určené na dekoráciu rôznych figúriek, zvieratiek a vôbec všetkého čo má oči. Deti si trénujú jemnú motoriku a rozvíjajú kreativitu.Obohaťte svoje práce a vdýchnite im život. Oči v čierno bielom vyhotovení majú okrúhly tvar. Balenie obsahuje 4..
1.80€
Bez dane:1.50€
Pierka 60 ks
Nedostupné
Ozdob si s pierkami svoje výtvory.Farebné pierka sú určené na výrobu a zdobenie rôznych materiálov. Výborne sa hodia na kvetinové výzdoby, vence, dekorácie, ručné práce, klobúky, šperky, figúrky, hračky a iné výtvory. Fantázií sa medze nekladú a záleží to iba od detskej predstavivosti.Deti si trénuj..
3.50€
Bez dane:2.92€
Gumičky Loops 1000 ks
Nedostupné
Vytvor sebe alebo kamarátke originálne farebné náramky z gumičiek Loops.Módne náramky z gumičiek Loops si odteraz môžeš vytvoriť aj ty. K dispozícii je až 1000 kusov farebných gumičiek. Pletenie je jednoduché a nevyžaduje veľa času pre vytvorenie krásnych náramkov podľa vlastnej fantázie. Tvore..
6.20€
Bez dane:5.17€
Koráliky Hlavičky
Nedostupné
Drevené koráliky na navliekanie s tváričkami.Pre kreatívnych návrhárov šperkov! S týmto výberom drevených korálkov môžete kreatívne navrhovať šperky alebo iné dekorácie s roztomilými hlavičkami.Deti si rozvíjajú jemnú motoriku.Navliekanie korálok trénuje jemnú motoriku a podporuje tvorivosť. Korálky..
5.85€
Bez dane:4.88€
Dierovačka Medvedík
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o medvedíkov bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Medvedík 25 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotových kresi..
5.40€
Bez dane:4.50€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 18 (2 stránok)