Menu
Your Cart

Materiál na tvorenie

Materiál na tvorenie
Vyberte si rôznorodý materiál na tvorenie s deťmi, vďaka ktorému si vytvoríte krásne umelecké diela či dekorácie. Vyberte si rôzne špeciálne a farebné papiere, dekoračné lepidlá, dekoračný materiál ako drôtiky a plyšové brmbolce, korálky či nalepovacie oči. Pre skúsenejších výtvarníkov máme aj maliarske plátno a dierovačky s rôznymi tvarmi. Tvorenie s deťmi nebolo nikdy jednoduchšie.

Najpredávanejšie v kategórii Materiál na tvorenie

Chlpaté drôtiky 50 ks Chlpaté drôtiky 50 ks - Nedostupné 2.30€
Bez dane: 1.92€
Bambuľky 100 ks Bambuľky 100 ks - Nedostupné 2.50€
Bez dane: 2.08€
Bambuľky Trblietavé 100 ks Bambuľky Trblietavé 100 ks - Nedostupné 2.99€
Bez dane: 2.49€
Bambuľky 80 ks Bambuľky 80 ks
Nedostupné
Ozdobte si s bambuľkami svoje výtvory.Farebné akrylové brmbolce sú určené na výrobu a zdobenie rôznych materiálov. Môžete ich napríklad využiť na ponožky, svetre, čiapky, šály a iné druhy oblečenia. Hodia sa aj na výrobu iných handmade výtvorov, či už sú to náhrdelníky, prívesky, figúrky, dekorácie,..
1.66€
Bez dane:1.38€
Dierovačka Vločka
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o snehovú vločku bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Vločka 16 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotových kresieb,..
4.39€
Bez dane:3.66€
Dierovačka Vianočný strom
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o vianočný stromček bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Vianočný strom 25 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotový..
6.36€
Bez dane:5.30€
Koráliky Hlavičky
Nedostupné
Drevené koráliky na navliekanie s tváričkami.Pre kreatívnych návrhárov šperkov! S týmto výberom drevených korálkov môžete kreatívne navrhovať šperky alebo iné dekorácie s roztomilými hlavičkami.Deti si rozvíjajú jemnú motoriku.Navliekanie korálok trénuje jemnú motoriku a podporuje tvorivosť. Korálky..
5.85€
Bez dane:4.88€
Dierovačka Medvedík
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o medvedíkov bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Medvedík 25 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotových kresi..
5.40€
Bez dane:4.50€
Dierovačka Hviezda
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o hviezdičky bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Hviezda 25 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotových kresie..
5.40€
Bez dane:4.50€
Dierovačka Srdce
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o srdiečka bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Srdce 25 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotových kresieb, t..
5.40€
Bez dane:4.50€
Maliarska doska 30x30 cm
Nedostupné
Maliarska doska je povinnou výbavou každého malého Picassa.Maliarska doska potiahnutá KVALITNÝM plátnom zo 100% bavlny. Špeciálna podkladová doska je hrubá 3 mm. Plátno 280g/m je upravené šepsom a je pretiahnuté cez hrany. Dosky sú vhodné na maľbu olejovými farbami, akrylovými farbami, temperami či ..
2.99€
Bez dane:2.49€
Bambuľky Trblietavé 100 ks Bambuľky Trblietavé 100 ks
Nedostupné
Ozdobte si s bambuľkami svoje výtvory.Farebné trblietavé brmbolce sú určené na výrobu a zdobenie rôznych materiálov. Môžete ich napríklad využiť na ponožky, svetre, čiapky, šály a iné druhy oblečenia. Hodia sa aj na výrobu iných handmade výtvorov, či už sú to náhrdelníky, prívesky, figúrky, dekoráci..
2.99€
Bez dane:2.49€
Bambuľky 100 ks Bambuľky 100 ks
Nedostupné
Ozdobte si s bambuľkami svoje výtvory.Farebné brmbolce sú určené na výrobu a zdobenie rôznych materiálov. Môžete ich napríklad využiť na ponožky, svetre, čiapky, šály a iné druhy oblečenia. Hodia sa aj na výrobu iných handmade výtvorov, či už sú to náhrdelníky, prívesky, figúrky, dekorácie, hračky a..
2.50€
Bez dane:2.08€
Chlpaté drôtiky 50 ks Chlpaté drôtiky 50 ks
Nedostupné
Modelovacie drôtiky budú deti baviť pri vytváraní zvieratiek a postavičiek.Z chlpatých drôtikov si toho deti môžu vytvoriť mnoho. Figúrky, končatiny k figúrkam, krídla, zvieratká, postavičky z rozprávok a iné dekoračné predmety. Fantázií sa medze nekladú a záleží to iba od detskej predstavivosti.Det..
2.30€
Bez dane:1.92€
Zobrazuje sa 1 až 11 z 11 (1 stránok)