Menu
Your Cart

Desiatové boxy

Desiatové boxy
Doprajte deťom potešenie z jedla! Vďaka krásnym desiatovým boxom so zvieratkami a ďalšími hravými motívmi budú mať k svojim desiatom či obedom hneď lepší vzťah.

Olovrantové boxy do školy, škôlky aj na výlety sú veľmi praktické a ekologické, pretože vás zbavia igelitových sáčkov a jednorazových obrúskov. U nás nájdete desiatové boxy od prvotriednych značiek ako Yuko B. či Little Dutch bez škodlivých látok. Vyberte si desiatové boxy s prepážkou aj mištičkami, ktoré udržia jedlo vašich detí čerstvé.

Najpredávanejšie v kategórii Desiatové boxy

Desiatový box Ježko je skvelý spôsob, ako udržať vaše deti organizované a motivované pri jedle. Box je štvordielny a umožňuje usporiadať rôzne druhy jedál a občerstvenia pre vaše deti. Box je ľahko prenosný a ideálny pre použitie doma, v škole alebo na výlete. S Desiatovým boxom Ježko sa vaše deti b..
28.00€
Bez dane:23.33€
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívmi zvieratiek z lesa od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabičky..
9.90€
Bez dane:8.25€
Desiatové boxy Dinosaury 3 ks
Nedostupné
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívom dinosaurov od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabičky sú sto..
9.90€
Bez dane:8.25€
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívom prasiatka Peppa Pig od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabič..
9.90€
Bez dane:8.25€
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívom Malého Princa od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabičky sú ..
9.90€
Bez dane:8.25€
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívom žltých citrónov od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabičky s..
9.90€
Bez dane:8.25€
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívmi zvieratiek zo savany od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabi..
9.90€
Bez dane:8.25€
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s elegantnými motívmi jaguárov od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabi..
9.90€
Bez dane:8.25€
Do školky, školy i na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s elegantnými motívmi ibišku od francúzskych značiek Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia i na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti i jabĺčka. Krabičky..
9.90€
Bez dane:8.25€
Desiatové boxy Králik Peter 3 ks Desiatové boxy Králik Peter 3 ks
Nedostupné
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s milovaným králikom Petrom od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabičky..
9.90€
Bez dane:8.25€
Funkčná a hravá krabička na desiatuDetský desiatový box s prepážkou v podobe roztomilého zeleného tučniaka od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. je premyslený do posledného detailu. Deti ho využijú ako krabičku na desiatu do školy aj do škôlky. Jednoducho ho otvoria a zase zatvoria vďaka t..
9.95€
Bez dane:8.29€
Funkčná a hravá krabička na desiatuDetský desiatový box s prepážkou v podobe roztomilého modrého tučniaka od kvalitnej francúzskej značky Yuko B. je premyslený do posledného detailu. Deti ho využijú ako krabičku na desiatu do školy aj do škôlky. Jednoducho ho otvoria a zase zatvoria vďaka tu..
9.95€
Bez dane:8.29€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 16 (2 stránok)