Menu
Your Cart

Laky na nechty

Laky na nechty

Najlepšie detské laky na nechty

Doprajte deťom byť samy sebou! Vďaka bezpečným, zdravotne nezávadným detským lakom na nechty sa môžu hrať, robiť farebné pokusy, zlepšovať si jemne motorické aj sociálne zručnosti a predovšetkým nájsť svoj vlastný štýl! U nás nájdete detské laky na nechty značky Snails či Nojomojo, ktoré sú zmývateľné, bezpečné, plné farieb, lesku aj trblietok. Sú skvelé ako doplnok ku kostýmu na karneval alebo ako malý darček pre deti.

Najpredávanejšie v kategórii Laky na nechty

Tubi Glam lak na nechty Set 4 ks Tubi Glam lak na nechty Set 4 ks
Nedostupné
Tubi Glam lak na nechty Set 4 ksLaky v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Táto sada obsahuje hneď 4 najobľúbenejšie. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať..
18.50€
Bez dane:15.42€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo žltýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka svojmu..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo tyrkysový Tubi Glam lak na nechty Perleťovo tyrkysový
Nedostupné
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo tyrkysovýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka s..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo ružový Tubi Glam lak na nechty Perleťovo ružový
Nedostupné
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo ružovýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka svoj..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo oranžovýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka sv..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo modrýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka svojm..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty Perleťovo fialovýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka svo..
4.90€
Bez dane:4.08€
Tubi Glam lak na nechty ČervenýLak v darčekovom baleníTubi Glam lak na nechty poteší nejednu malú slečnu. Lak je vytvorený na vodnej báze. Dôkladne prekryje celý necht a jednoducho sa zmýva teplou vodou. Navyše, má horkastú chuť, vďaka čomu pomáha odbúrať zvyk obhrýzať si nechty. Vďaka svojmu baleni..
4.90€
Bez dane:4.08€
Profesionálne nechtové štúdioKrásne nechty ako od manikérkyDetské profesionálne nechtové štúdio BUKI je snom každej malé slečny, ktorá túži mať perfektné nechty a vyžarovať sebavedomie. Táto úžasná sada obsahuje všetko, čo vaše dievčatko potrebuje na to, aby si upravilo nechty tak, že budú ohromovať..
39.90€
Bez dane:33.25€
Make up Techniky líčeniaPerfektný darček v podobe detského mejkapu pre slečnyProfesionálne Make-Up štúdio od BUKI je perfektným darčekom pre všetky parádnice a slečny, ktoré sa chcú páčiť. Táto úžasná sada nielen poteší vašu malú parádnicu, ale ju aj naučí základy starostlivosti o tvár, techniky líč..
44.90€
Bez dane:37.42€
Lak na nechty Oranžovo-červenýLak na nechty Oranžovo-červený..
3.00€ 4.99€
Bez dane:2.50€
Lak na nechty Viacfarebný TrblietavýLak na nechty Viacfarebný Trblietavý..
4.99€
Bez dane:4.16€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 21 (2 stránok)