Menu
Your Cart

Naša filozofia

Babyknihy – svet plný jedinečných produktov pre rozvoj a radosť detí.

Sme stabilný slovenský e-shop s detskými knihami, hračkami, kreatívnymi potrebami a ďalšími produktmi pre najmenších od narodenia až do 10 rokov. Cieľom Babyknihy je prostredníctvom nami ponúkaných produktov a aktivít prispievať k zdravému rozvoju detí.

Na slovenský a český trh prinášame originálne výrobky prvotriednych značiek z celého sveta. Vyberáme ich s ohľadom na kvalitu, bezpečnosť a udržateľnosť. Dôležitá je pre nás aj originalita a pridaná hodnota ponúkaných produktov.

Prečo nakupovať na Babyknihy?

Vytvárame jedinečný online priestor, v ktorom vždy nájdete tie najlepšie detské knihy, hračky, kreatívne potreby aj doplnky pre konkrétny vek detí na pár kliknutí. Prinášame vám zaujímavé informácie a tipy prostredníctvom nášho Magazínu. Ponúkame podporu pre jasličky a škôlky a finančne aj hmotne poporujeme vybrané neziskové organizácie a projekty.Naše hodnoty

1) ROZVOJ - Rozvoju detí rozumieme.

Špecializujeme sa na predaj produktov, ktoré podporujú psychický aj fyzický rozvoj detí: jemnú aj hrubú motoriku, zmyslové vnímanie, kreativitu aj fantáziu, matematické aj logické myslenie.

2) KVALITA - Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou.

Na Babyknihy nájdete len produkty od overených značiek, ktorým my samy veríme a máme ich odskúšané v reálnom živote.

3) UDRŽATEĽNOSŤ - Záleží nám na životnom prostredí.

Uprednostňujeme značky, ktoré vyrábajú svoje produkty z prírodných, recyklovaných alebo recyklovateľných materiálov.

4) BEZPEČNOSŤ - Kladieme dôraz na bezpečnosť.

Všetky produkty starostlivo vyberáme podľa toho, či majú testovanie a certifikácia potrebná pre európsky trh. Po dodaní ešte preverujeme, či skutočne spĺňajú nami nastavené štandardy.

5) JEDINEČNOSŤ - Predávame originálne produkty.

Sledujeme trendy, jazdíme na medzinárodné veľtrhy, inšpirujeme sa v reálnom živote. Preto na Babyknihy nájdete neopozerané produkty od prvotriednych značiek z celého sveta.

6) ZÁKAZNÍK - Šetríme váš čas.

Na Babyknihy rýchlo nájdete všetko pre ďalší rozvoj a zábavu detí: knihy, hračky, kreatívne potreby, doplnky aj hodnotné informácie.

7) SOCIÁLNA ZODPOVEDNOSŤ - Záleží nám na zdravom rozvoji všetkých detí.

Vecnými aj finančnými darmi podporujeme neziskové organizácie a deti so zdravotným znevýhodnením či v zložitej životnej situácii.