Menu
Your Cart

Bagre a stavebné stroje

Bagre a stavebné stroje

Bagre a stavebné stroje pre deti

bagre a ďalšie stavebné stroje pre vaše deti veľkou láskou? Potešte ich niečím z našej ponuky produktov – knihy, hračky, zošity, výzdoba a ďalšie produkty s motívom bagrov a stavby.

Vyberte napríklad eko bager na piesok, knihy a leporelá o bagroch, stavbe a stavebných strojoch, výzdobu na oslavu s motívom bageru a ďalších stavebných strojov, nechýbajú rôzne puzzle, omaľovánky, magnetky a magnetické knihy s bagrami.

V ponuke máme hračky pre deti rôzneho veku, takže u nás zoženiete drevený bager do ruky pre najmenšie deti, ale aj zaujímavé knihy a hračky o stavbe pre školákov. Všetky produkty sú maximálne bezpečné a kvalitné, aby vašim deťom robili radosť dlhé roky.

Najpredávanejšie v kategórii Bagre a stavebné stroje

Hráme sa so samolepkami - Na stavbe
Nedostupné
Hráme sa so samolepkami - Na stavbePre všetkých milovníkov staviebTitul obsahuje 10 farebných strán a 3 listy plné znovu použiteľných samolepiek, ktoré nemajú spodnú lepivú stranu a fungujú na báze statickej elektriny. Spoznajte stavenisko hravo!Obsahuje 45 znovupoužiteľných samolepiek..
7.99€
Bez dane:7.26€
LEGO DUPLO Stavenisko LEGO DUPLO Stavenisko
Doprava Zadarmo
LEGO DUPLO StaveniskoPoložte základy pre silné staviteľské zručnosti so stavebnicou LEGO® DUPLO® Mesto (10990) Stavenisko. Tento set plný rôznych doplnkov poslúži ako inšpirácia pre hry na postavy a rozvoj sebavyjadrovania. Deti od 2 rokov sa v spoločnosti 3 figúrok stavbárov naučia pracovať v tíme ..
64.99€
Bez dane:54.16€
Sviečky Cestné práce 5 ks
Nedostupné
Sviečky Cestné práce 5 ksNarodeninové sviečky v tvare autíčokRozžiarte detskú párty so sviečkami na tortu v tvare autíčka či bagra. Každá sviečka je malým symbolom slávnostného dňa a nemala by chýbať na žiadnej narodeninovej torte. Ozdobte narodeninovú tortu hravými sviečkami a prinieste úsmev na tv..
4.00€
Bez dane:3.33€
Servítky Auto 20 ksHravé servítky pre malých oslávencovKaždá detská párty bude ešte krajšia s veselými papierovými servítkami. Vytvorte nezabudnuteľný zážitok malým oslávncom s papierovými servítkami v tvare autíčka, ktoré oživia každý párty stôl...
4.90€
Bez dane:4.08€
Magnetické príbehy - Na stavbe Magnetické príbehy - Na stavbe
Nedostupné
Magnetické príbehy - Na stavbeOtvorte magnetickú knihu a ponorte sa do veľkého staveniskaPozor! Prechádza okolo horúci náklad! Miešačka cementu je v pohybe a zbíjačka nezaostáva. Našťastie je tu architekt, aby pomohol zorganizovať chaos! S magnetickým pozadím a 30 magnetkami bude môcť vaše dieťa oži..
9.99€
Bez dane:8.33€
Balón Happy Birthday Stavebné vozidlá 45 cm Balón Happy Birthday Stavebné vozidlá 45 cm
Nedostupné
Balón Happy Birthday Stavebné vozidlá 45 cmNarodeninový balón Stavebné vozidlá Okrúhly fóliový balón Stavebné vozidlá. Veľkosť balóna pred nafúknutím je približne 45 cm, rozmery po nafúknutí cca. 35 cm. Balón nafúknete vzduchom alebo héliom. Sada obsahuje slamku...
2.65€
Bez dane:2.21€
Taniere Stavebné vozidlá 6 ks Taniere Stavebné vozidlá 6 ks
Nedostupné
Taniere Stavebné vozidlá 6 ksPapierové taniere Stavebné vozidláTaniere na detskú oslavu v motívom Stavebné vozidlá. Tanieriky majú rozmery približne 18 x 18 cm. ..
2.55€
Bez dane:2.13€
Girlanda Happy birthdayGirlanda s motívom stavebné vozidlá Girlanda je vyrobená z papiera s nápisom ''Happy birthday''. Výška je približne 6,5 - 18 cm, dĺžka špagátu cca. 2,5 m. ..
5.80€
Bez dane:4.83€
Ozdoby na tortu Stavebné vozidlá 6 ksOživte narodeninovú tortu autíčkamiSada 5 kusov ozdôb stavebných vozidiel pridá každej narodeninovej torte nový rozmer. Dokonalý doplnok pre detské oslavy, narodeniny alebo iné radostné príležitosti...
4.30€
Bez dane:3.58€
Balóny Stavebné vozidlá 6 ks priemer 30 cm Balóny Stavebné vozidlá 6 ks priemer 30 cm
Nedostupné
Balóny Stavebné vozidlá 6 ks priemer 30 cmBalóny stavebné vozidlá Sada balónov stavebné vozidlá obsahuje 6 balónov (2 v pastelovej svetlomodrej farbe, 1 v pastelovo oranžovej farbe, 1 v pastelovej zelenej farbe, 2 v pastelovo svetlo krémovej s farebnou potlačou). Priemer balónov je približne 30..
4.20€
Bez dane:3.50€
LEGO City Stavebná dodávka a demolačný žeriav LEGO City Stavebná dodávka a demolačný žeriav
Doprava Zadarmo Nedostupné
LEGO City Stavebná dodávka a demolačný žeriavDeti sa môžu stať každodennými stavbármi s touto stavebnicou LEGO.Deti sa učia nové veci popri stavaní a hraní so stavebnicou LEGO® City LEGO® City Stavebná dodávka a demolačný žeriav (60391). Táto stavebnica je špeciálne navrhnutá pre deti od 4 rokov a o..
49.99€
Bez dane:41.66€
StaveniskoUžite si spolu s deťmi objavovanie a preskúmavanie staveniska.Stačí stlačiť tlačidlá na stránkach a započúvať sa do najrôznejších zvukov!Pomôž robotníkom a strojom so stavbou domu!Sleduj, ako silný vrták rozbije zem. Buch! Bager práve strhol starú budovu. Brrrmm, pozor, prechádza nakladač,..
16.91€ 19.90€
Bez dane:15.38€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 35 (3 stránok)