Menu
Your Cart

Autá

Autá
Zbožňuje váš drobček auta a ďalšie dopravné prostriedky? Vie o nich všetko a sú jeho vášňou? Potešte ho niečím z našej autíčkovej ponuky.

Vybrali sme pre vás hračky, knihy, doplnky, výzdobu na oslavu, skrátka všetko s motívmi áut alebo o autách. Nechýbajú ani drobnosti, ako nálepky či dočasné tetovanie. Medzi tým všetkým vyberiete krásne produkty a knihy pre najmenšie deti aj pre školákov. Všetky produkty sú maximálne bezpečné a kvalitné, aby vašim deťom robili radosť dlhé roky.

Najpredávanejšie v kategórii Autá

Drevený odolný traktor má tvar pre ľahké držanie a môže sa tak stať prvým obľúbeným dopravným prostriedkom vášho dieťaťa.Traktor slúži aj ako krásna dekorácia v detskej izbe.Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek a doplnkov Little Dutch Farma.Vyrobené z dreva certifikovaného FSC.Rozmery: 12 ..
7.96€
Bez dane:6.63€
Traktor s prívesom Traktor s prívesom
Nedostupné
Drevený traktor s prívesom je tou pravou hračkou pre všetkých malých farmárov. Súčasťou balenia je aj postavička farmára, ktorý riadi traktor, päť zvieratiek a dve fľaše mlieka, ktoré sú ideálne na naloženie na príves.Hračka je súčasťou dizajnovej kolekcie hračiek a doplnkov Little Dutch Farma.Vyrob..
27.96€
Bez dane:23.30€
Na každej stránke tejto knižky na teba čakajú dopravné prostriedky a veľa zábavy.Pomocou veľkých samolepiek na konci zošita a svojich obľúbených pasteliek vytvoríš úžasné obrázky. Nalep vozidlá na stavenisko, ponorky do mora a autá na parkovisko.Ideálna pre tých, čo sa práve učia lepiť a nalepovať.Z..
2.90€
Bez dane:2.64€
Pretekárske autíčko s figúrkou. Rýchly Netopier je bledý ako smrť. Jazdí v noci a krvilačne snorí po súperoch. Jeho poznávací znak je čierny netopier. Figúrka sa nedá vybrať z auta, dá sa jej otáčať hlavou, aby mala ostatných pod dohľadom.Konštrukcia auta je kovová, odolná proti nárazom. S pôsobivým..
8.55€
Bez dane:7.13€
Mestské autíčko s figúrkou. Safari Lev je kráľom džípov na cestách a necestách. Keď dupne na plyn, riadne zreve. Jeho poznávací znak je levia hlava. Figúrka sa nedá vybrať z auta, dá sa jej otáčať hlavou, aby mala ostatných pod dohľadom.Konštrukcia auta je kovová, odolná proti nárazom. S pôsobivými ..
8.55€
Bez dane:7.13€
Mestské autíčko s figúrkou. Kapsula Návštevníka X ako príde, tak mirnixdirnix zmizne. Už ste ju videlli? Hovoria jej UDO (Unidentified Driving Object), čiže jazdiace UFO. Poznávacím znakom je bubli tvar a tri kolesá. Figúrka sa nedá vybrať z auta, dá sa jej otáčať hlavou, aby mala ostatných pod dohľ..
8.55€
Bez dane:7.13€
LEGO Speed Champions Porsche 963 LEGO Speed Champions Porsche 963
Nedostupné
Stavebnica LEGO® Speed Champions 76916 Porsche 963 verne odráža parádny dizajn skutočného modelu. Deti od 9 rokov a zberatelia replík áut všetkých vekových kategórií sa s nadšením pustia do stavania tejto skvelej hračky, jej vystavovania a napínavých hier.Postavte si vlastné PorscheTáto miniverzia a..
23.49€
Bez dane:19.58€
Fanúšikovia nindžov od 7 rokov si zamilujú inscenovanie scén z televízneho seriálu NINJAGO® Dragons Rising pomocou doteraz nevídanej rotujúcej funkcie na Zaneovom dračom Spijintzu pretekárskom aute (71791). Keď deti stlačia spojler v zadnej časti modelu, zadné kolesá auta sa zdvihnú a auto sa pohne ..
31.99€
Bez dane:26.66€
S touto stavebnicou LEGO® City Dobrodružstvá s terénnym autom 4 x 4 (60387) sa deti môžu tešiť na stanovačku každý deň! Toto terénne vozidlo 4 x 4 má obrovské pneumatiky a silné odpruženie, vďaka čomu je skvelé do náročných terénov. Okrem toho získajú deti aj 2 horské bicykle, stan LEGO a kopu úžasn..
27.99€
Bez dane:23.33€
Originálna stavebnica, s ktorou vaše dieťa ľahko postaví svoje prvé športové auto. Jednotlivé diely sa spájajú pomocou skrutkovača s tromi výmennými nástavcami. Vďaka spätnému chodu sa pomocou skrutkovača diely aj znova rozmontujú. Kolesá auta sa otáčajú. Stavebnica je kompatibilná s ďalšími stavebn..
17.96€
Bez dane:14.97€
Tri plastové mini autíčka Wheee-ls! sú ideálne pre najmenších milovníkov áut. Autíčka na zotrvačník po natiahnutí dozadu samé pôjdu dopredu.Autíčka sú vyrobené z príjemného materiálu a nepotrebujú batérie...
25.96€
Bez dane:21.63€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 61 (6 stránok)