Menu
Your Cart

Odrážadlá a pohyb

Odrážadlá a pohyb
Podporte deti, ktoré sa učia chodiť! Interaktívne drevené chodítka sú plné zábavy a ešte deti motivujú k tomu, aby chodili pekne po dvoch nôžkach. Vyberte si chodítko s drevenými kockami alebo s rôznymi interaktívnymi prvkami, ktoré slúžia ako taký aktivity board.

Hrubú motoriku vašich detí podporia aj odrážadlá pre najmenšie autíčka či odrážadlá pre väčšie deti FirstBike. Deti sa vďaka nim učia držať rovnováhu a prechod na klasický bicykel je potom pre nich oveľa jednoduchší. Vyberte si aj rôzne doplnky k odrážadlám FirstBike.

Najpredávanejšie v kategórii Odrážadlá a pohyb

1 Hudobné chodítko Hudobné chodítko - Na sklade 74.95€ 48.72€
Multifunkčná pomôcka pre začiatky chodenia.Drevené multifunkčné chodítko ponúka množstvo zaujímavých aktivít na podporu rozvoja motoriky vášho dieťaťa. Pozrite sa, ako sa svetlo odráža, keď otáčate zrkadlom. Zahrajte sa na xylofón! Alebo skúste otáčať ozubenými kolesami, aby ste roztočili kotvu!Úžas..
75.60€
Bez dane:63.00€
Multifunkčná pomôcka pre začiatky chodenia.Drevené multifunkčné chodítko ponúka množstvo zaujímavých aktivít na podporu rozvoja motoriky vášho dieťaťa. Otvorte dvere vtáčieho domčeka a pomôžte vtáčej mamičke nakŕmiť jej mláďa. Pozrite sa, ako sa svetlo odráža, keď otáčate zrkadlom. Alebo skúste otoč..
75.60€
Bez dane:63.00€
Hudobné chodítko Hudobné chodítko
-35 %
Spestrite svojmu dieťatku prvé krôčiky s týmto multifunkčným chodítkom.Chodítko s aktivitami raste s vaším dieťaťom od sedenia k stoju, tancovaniu a objavovaniu vďaka rôznym aktivitám. Každý zo 4 režimov upúta vaše dieťa v jeho súčasnej životnej etape. Odnímateľný panel môže dieťa používať v ..
48.72€ 74.95€
Bez dane:40.60€
Poďte s nami na epické dobrodružstvo v dažďovom pralese! Toto multifunkčné chodítko na tlačenie je skvelé pre deti, ktoré sa učia chodiť. Má 4 gumené kolieska, ktoré sú vďaka tomu tiché a vstavaná dorazová skrutka umožňuje kolesá zablokovať. Chodítko so 6 rôznymi aktivitami vrátane počítadla, škatuľ..
79.99€
Bez dane:66.66€
Detské chodítko s kockami Detské chodítko s kockami
Na ceste
Dieťatko sa učí chodiť aj stavať!Drevené multifunkčné chodítko od Tooky Toy je skvelou hračkou pre vaše deti. Chodítko je valstne takým malým vozíčkom, v ktorom sú umiestnené klasické farebné kocky. Z tých si deti môžu stavať, čo len chcú. Rady ich ukladajú a vozia sem tam po byte vo vozíčku.Deti si..
49.95€
Bez dane:41.63€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)