Menu
Your Cart

Odrážadlá a pohyb

Odrážadlá a pohyb

Najlepšie detské odrážadlá 

Interaktívne drevené chodítka sú plné zábavy a ešte deti motivujú k tomu, aby chodili pekne po dvoch nôžkach. Vyberte si chodítko s drevenými kockami alebo s rôznymi interaktívnymi prvkami, ktoré slúžia ako aktivity board.

Hrubú motoriku vašich detí podporia aj odrážadlá pre najmenších aj pre väčšie deti. Deti sa vďaka nim učia držať rovnováhu a prechod na klasický bicykel je potom pre nich oveľa jednoduchší. Vybrať si môžete aj rôzne doplnky k odrážadlám.


Najpredávanejšie v kategórii Odrážadlá a pohyb

Detské odrážadlo My First Bike Grey Detské odrážadlo My First Bike Grey
Doprava Zadarmo
Detské odrážadlo My First Bike GreyStabilné detské odrážadlo pre najmenšíchDetské odrážadlo v krásnom dizajne má vpredu 2 kolesá na zaistenie stability. Je ľahké a jednoducho ho prenesiete kamkoľvek je treba. Vhodné pre deti od 18 do 36 mesiacov.Výška sedadla: 28cmNosnosť: 15 kgRozmery: 49 x 20 x 35..
75.60€
Bez dane:63.00€
Detské chodítko Pastel Detské chodítko Pastel
Doprava Zadarmo
Detské chodítko PastelDieťatko sa učí stáť aj chodiťDrevené multifunkčné chodítko od Tooky Toy v nadčasových pastelových farbách je skvelou aktivitou hračkou pre vaše batoľatá. Chodítko je stabilné. Má totiž 4 veľké drevené pogumované kolieska a široké madlo na držanie, ktoré sa dá nastaviť na výšku..
69.00€
Bez dane:57.50€
FirstBIKE - Zvonček - Kompas Čierny
Nedostupné
FirstBIKE - Zvonček - Kompas ČiernyVymazlite si svoj FirstBIKE pridaním hravého príslušenstva.Veselý design – s čiernym motívomFunkčný kompas..
8.00€
Bez dane:6.67€
FirstBIKE - Zvonček - Kompas Modrý
Nedostupné
FirstBIKE - Zvonček - Kompas ModrýVymazlite si svoj FirstBIKE pridaním hravého príslušenstva.Veselý design – s modrým motívomFunkčný kompas..
8.00€
Bez dane:6.67€
FirstBIKE - Zvonček - Kompas Ružový
Nedostupné
FirstBIKE - Zvonček - Kompas RužovýVymazlite si svoj FirstBIKE pridaním hravého príslušenstva.Veselý design – s ružovým motívomFunkčný kompas..
8.00€
Bez dane:6.67€
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus Modré Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus Modré
Doprava Zadarmo Nedostupné
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus ModréOdrážadlo 2v1 pre prvé detské dobrodružstváKinderfeets Tiny Tot PLUS v modrej farbe je väčšia verzia obľúbeného modelu Tiny Tot 2v1, ktorá sa ľahko zmení z trojkolky na dvojkolesový balančný bicykel. Nízky priestupný rám umiestňuje detské nožičky bližšie k zemi, a ta..
99.95€
Bez dane:83.29€
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus Mint Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus Mint
Doprava Zadarmo Nedostupné
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus MintOdrážadlo 2v1 pre prvé detské dobrodružstváKinderfeets Tiny Tot PLUS Mint je väčšia verzia obľúbeného modelu Tiny Tot 2v1, ktorá sa ľahko zmení z trojkolky na dvojkolesový balančný bicykel. Nízky priestupný rám umiestňuje detské nožičky bližšie k zemi, a tak sa deti c..
99.95€
Bez dane:83.29€
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Bambusové Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Bambusové
Doprava Zadarmo
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot BambusovéDoprajte dieťatku objavovať svet na kolesáchTúži vaše dieťatko začať jazdiť, ale nie je pripravené na balančný bicykel? Bicykel Kinderfeets Tiny Tot je najmenší balančný bicykel 2 v 1 a ponúka aj tým najmenším možnosť rozvíjať rovnováhu a koordináciu. Nízky priestupný..
89.95€
Bez dane:74.96€
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Krémové Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Krémové
Doprava Zadarmo Nedostupné
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot KrémovéDoprajte dieťatku objavovať svet na kolesáchTúži vaše dieťatko začať jazdiť, ale nie je pripravené na balančný bicykel? Bicykel Kinderfeets Tiny Tot je najmenší balančný bicykel 2 v 1 a ponúka aj tým najmenším možnosť rozvíjať rovnováhu a koordináciu. Nízky priestupný r..
89.95€
Bez dane:74.96€
Odrážadlo Trojkolka Olivová Odrážadlo Trojkolka Olivová
Doprava Zadarmo
Odrážadlo Trojkolka OlivováOlivové detské odrážadlo v krásnom drevenom prevedení s tromi kolesami pre väčšiu stabilitu.Kolesá majú gumovú hranu pre hladkú jazdu, gumené rukoväte riadidiel poskytujú príjemné držanie a ovládanie odrážadla. Robustné sedadlo umožňuje pohodlné a stabilné sedenie.Rozvíja ..
71.96€
Bez dane:59.97€
Odrážadlo Trojkolka Ružová Odrážadlo Trojkolka Ružová
Doprava Zadarmo
Odrážadlo Trojkolka RužováRužové detské odrážadlo v krásnom drevenom prevedení s tromi kolesami pre väčšiu stabilitu.Kolesá majú gumovú hranu pre hladkú jazdu, gumené rukoväte riadidiel poskytujú príjemné držanie a ovládanie odrážadla. Robustné sedadlo umožňuje pohodlné a stabilné sedenie.Rozvíja hr..
71.96€
Bez dane:59.97€
Odrážadlo Biele Odrážadlo Biele
Doprava Zadarmo
Odrážadlo BieleStabilné detské odrážadlo pre najmenších.Vyhotovené v krásnom bielom dizajne má vpredu 2 kolesá na zaistenie stability.Ľahké odrážadlo ľahko prenesiete kamkoľvek je treba.Výška sedadla: 28cmNosnosť: 15 kgRozmery: 49 x 20 x 35 cmMateriál: kovový rám, PP ráfiky, držadlá a pneumatiky z E..
75.60€
Bez dane:63.00€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 27 (3 stránok)