Menu
Your Cart

Peppa Pig

Peppa Pig
Malé prasacie dievčatko, jej rodina a kamaráti zo seriálu Peppa Pig inšpiruje množstvo detí po celom svete. Aj preto u nás nájdete aj množstvo produktov s motívom Prasiatko Pepina.

Deti potešia a zabavia rôzne nálepkové a pracovné zošity či omaľovánky Prasiatko Peppa. Jednoduchá spoločenská hra Prasiatko Peppa pre najmenšie detičky, pexeso či kvarteto.

Úžasná je aj naša narodeninová výzdoba Peppa Pig napríklad v podobe fóliových balónikov.

Najpredávanejšie v kategórii Peppa Pig

Podporí detskú samostatnosť a sebadôveruDelený tanier pre deti s motívom Prasiatka Pepiny, jej rodiny, a kamarátov od francúzskej značky Petit Jour dodá vašim deťom chuť do jedla a podporí ich v samostatnom stravovaní. Tanier sa podobá tácke a má veľkosť 21 x 24 cm a je rozdelený na 4 rôzne veľké ča..
14.90€
Bez dane:12.42€
Raňajky v spoločnosti Peppa Pig!Detská miska s uškami s motívom Prasiatko Peppa od francúzskej značky Petit Jour spríjemní deťom raňajky aj desiatu. Vďaka objemu 280 ml je vhodná napríklad ako raňajková miska na cereálie alebo vločkovú kašu. Miska je ľahká a odolná a ušká podporujú deti v samostatno..
9.50€
Bez dane:7.92€
Prasiatko Peppa na tanieri, to sa bude papať!Plytký tanier pre deti s motívom svetoznámej Peppa Pig od francúzskej značky Petit Jour dodá vašim deťom chuť do jedla. Hravý modrý detský tanier s Pepinou a jej kamarátmi má priemer 20 cm. Zmestí sa naň hlavný chod aj nakrájané ovocie. Keď náhodou spadne..
9.00€
Bez dane:7.50€
Skvelý na rozvoj samostatnosti!Detský hrnček s objemom 160 ml s motívom Prasiatko Peppa od francúzskej značky Petit Jour je skvelým hrnčekom pre deti, ktoré už sú veľké na náustok. Hrnček je ľahký a odolný. Keď náhodou spadne, nerozbije sa. Podporuje deti v samostatnosti a môže slúžiť aj ako pohár č..
6.60€
Bez dane:5.50€
Uspôsobená pre malé ručičky!Detská lyžička s motívom svetoznámej Peppa Pig od francúzskej značky Petit Jour spríjemní deťom každý chod. Má dĺžku 14 cm, žiadne ostré hrany a je tvarovaná tak, aby sa deťom dobre držala. Je tak vhodná ako prvá lyžička pre bábätko aj batoľatá. Doplniť ju môžete ďalšími ..
2.50€
Bez dane:2.08€
Prvý hrnček podporí samostatnosť dieťaťaProtišmykový hrnček s náustkom o objeme 160 ml s motívom Prasiatko Peppa značky Petit Jour pomôže tým najmenším piť samostatne bez pomoci dospelého. Hrnček má dve ušká, aby sa bábätkám a batoľatám dobre držal v malých ručičkách. Náustok je odnímateľným. Po jeh..
14.30€
Bez dane:11.92€
Uspôsobený pre malé ručičky!Nerezový detský príbor s motívmi Prasiatko Peppa a jej kamarátov od francúzskej značky Petit Jour dodá deťom na sebavedomie pri samostatnom stravovaní. Lyžica, vidlička aj nôž sú dlhé 12 cm a sú tvarované tak, aby sa deťom dobre držali a neboli pre nich nebezpečné. Sú tak..
17.90€
Bez dane:14.92€
Detská fľaša so slamkou!Priehľadná fľaša pre deti s motívom svetoznámej Peppa Pig od francúzskej značky Petit Jour zaistí, aby mali deti dostatočný príjem tekutín. Vďaka svojej veľkosti 6 x 16 cm skvele padne do drobných ručičiek a zmestí sa do nej 350 ml tekutín. Slamka je schovaná pod malým uzáver..
18.00€
Bez dane:15.00€
Raňajky v spoločnosti Peppa Pig!Detská miska s uškami s motívom Prasiatko Peppa od francúzskej značky Petit Jour spríjemní deťom raňajky aj desiatu. Vďaka objemu 280 ml je vhodná napríklad ako raňajková miska na cereálie alebo vločkovú kašu. Miska je ľahká a odolná a ušká podporujú deti v samostatno..
8.30€
Bez dane:6.92€
Prasiatko Peppa na tanieri, to sa bude papať!Tanier pre deti s motívom svetoznámej Peppa Pig od francúzskej značky Petit Jour dodá vašim deťom chuť do jedla. Žltý tanier s modrým okrajom má priemer 18 cm a zvýšený okraj. Je tak vhodný na príkrmy pre bábätká a na jedlo pre batoľatá, ktoré sa učia sam..
9.50€
Bez dane:7.92€
A oblečenie zostane čisté!Červená detská zástera s motívom Prasiatko Peppa značky Petit Jour sa stane užitočným pomocníkom pri varení, tvorení aj práci v záhrade. Plátená zástera je vodeodolná, takže zabráni tekutinám a nečistotám dostať sa na oblečenie. Krásne ju nastavíte na mieru vášmu dieťaťu, p..
12.90€
Bez dane:10.75€
A oblečenie zostane čisté!Detský podbradník s vreckom s milovaným Prasiatkom Peppa a jej kamarátmi značky Petit Jour je užitočným pomocníkom pri prvých príkrmoch aj počas samostatného stravovania bábätiek a batoliat. Plátený podbradník s rozmermi 25,5 x 38 cm je vodeodolný. Veľké Priehľadné vrecko z..
9.90€
Bez dane:8.25€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 25 (3 stránok)