Menu
Your Cart

Labková patrola

Labková patrola
Postavičky zo seriálu Tlapková patrola sú veľkou láskou nejedného predškoláčka. Psí hrdinovia motivujú deti aj ku kreatívnemu snaženiu, a preto u nás nájdete rôzne nálepkové a pracovné zošity či omaľovánky Tlapková patrola. Nechýba ani nádherný adventný kalendár Tlapková patrola s malými knižočkami a ďalšie adventné špeciály s milovanými labkami.

Úžasná je aj naša narodeninová výzdoba Tlapková patrola balóniky, sviečky, párty obrus, obrúsky, tégliky a ďalšie dekorácie – to všetko s obľúbenými hrdinami ako Marshall, Ryder, Rubble, Chase, Rocky. Zuma, Skye alebo Everest.

Najpredávanejšie v kategórii Labková patrola

Fúkacie fixky Labková patrola Fúkacie fixky Labková patrola - Nedostupné 5.99€
Bez dane: 4.99€
Labková patrola: Zabávaj sa a nalepuj zas a znova! Labková patrola: Zabávaj sa a nalepuj zas a znova! - Nedostupné 8.50€
Bez dane: 7.73€
Labková patrola: Tvarované vymaľovanky so samolepkami Labková patrola: Tvarované vymaľovanky so samolepkami - Na sklade 5.20€
Bez dane: 4.73€
Kniha aktivít Labková patrola
Nedostupné
Zošit s aktivitami zabaví deti nielen na cestách.S Labkovou patrolou nuda nikdy nehrozí! Kreslite, hľadajte správne cestičky bludiskom, nalepujte a mnoho iného.Obsahuje až 60 strán zábavných aktivít.Zošit obsahuje 60 strán zábavných aktivít vrátane vymaľovaniek a viac ako 30 samolepiek s vašimi obľú..
3.90€
Bez dane:3.55€
Vaša oslava si zaslúži len to najlepšie!Papierové poháre s dizajnom animovanej rozprávky Labková patrola a jej psích hrdinov. V balení je osem kusov. Rozmery: 250 ml..
2.26€
Bez dane:1.89€
Štýlové stolovanie na každú príležitosť!Nádherný obrus na stôl s dizajnom ilustrácií obľúbenej rozprávky Labková patrola. Obrus je z papiera v krásnych ružovo fialových farbách. Rozmery: 137x243 cm...
5.70€
Bez dane:4.75€
Hrdinovia z Labkovej patroly sú späť!Červený fóliový balón s ilustráciou hlavných postáv zo známeho animovaného seriálu Labková patrola. Rozmery: 43 cm..
3.93€
Bez dane:3.28€
Zábava s Labkovou patrolou.Veľa zábavy s kúzelnými samolepkami! Deti si môžu vytvárať vlastné príbehy a obrázky sa samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu.Ideálna na cesty.Samolepková knižka obsahuje 4 strany s farebným pozadím a 135 samolepiek k dolepeniu a zdobeniu. Samolepková knižk..
6.53€
Bez dane:5.94€
Balón Labková patrola Chase
Nedostupné
Hrdinovia z Labkovej patroly sú späť!Modrý fóliový balón s tvare a s ilustráciou jednej z hlavných postáv - Chase, psí policajt zo známeho animovaného seriálu Labková patrola. Rozmery: 46 cm..
6.80€
Bez dane:5.67€
Poháre Labková patrola Ružové 8 ks
Nedostupné
Vaša oslava si zaslúži len to najlepšie!Papierové poháre s dizajnom animovanej rozprávky Labková patrola a jej psích hrdinov. V balení je osem kusov. Rozmery: 250 ml..
2.26€
Bez dane:1.89€
Servítky, ktoré doladia oslavu do detailu!Balenie servítok v jasných fialových a ružových farbách s ilustráciami psíkov z rozprávky Lapková patrola. V balení je 20 kusov. Rozmery: 33x33cm..
3.28€
Bez dane:2.73€
Servítky, ktoré doladia oslavu do detailu!Balenie servítok v jasných farbách so štyrmi ilustráciami psíkov z rozprávky Lapková patrola. V balení je 16 kusov. Rozmery: 33x33cm..
3.17€
Bez dane:2.64€
Rozžiarte vašu narodeninovú tortu ako sa patrí!Balenie mini sviečok s dizajnom hlavných hrdinov z rozprávky Lapková patrola v jasných farbách. V balení sú 4 kusy. Rozmery: 5,4/9,5 cm..
7.64€
Bez dane:6.37€
Závesná dekorácia Labková patrola 6 ks
Nedostupné
Vyzdobte vašu psiu oslavu!Krásna závesná dekorácia v troch farbách - modrá, žltá, červená. Vlnité stuhy s dizajnom rozprávkových hrdinov z Labakovej patroly na konci. V balení je 6 kusov. Rozmery: 80 cm...
4.32€
Bez dane:3.60€
Frkačky Labková patrola 8 ks
Nedostupné
Zábava na párty je garantovaná.Nádherné frkačky v modrej farbe s dizajnom postáv zo známej Labkovej patroly. Balenie obsahuje 8 kusov. Rozmery: 30 cm...
4.37€
Bez dane:3.64€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 16 (2 stránok)