Menu
Your Cart

Labková patrola

Labková patrola
Postavičky zo seriálu Tlapková patrola sú veľkou láskou nejedného predškoláčka. Psí hrdinovia motivujú deti aj ku kreatívnemu snaženiu, a preto u nás nájdete rôzne nálepkové a pracovné zošity či omaľovánky Tlapková patrola. Nechýba ani nádherný adventný kalendár Tlapková patrola s malými knižočkami a ďalšie adventné špeciály s milovanými labkami.

Úžasná je aj naša narodeninová výzdoba Tlapková patrola balóniky, sviečky, párty obrus, obrúsky, tégliky a ďalšie dekorácie – to všetko s obľúbenými hrdinami ako Marshall, Ryder, Rubble, Chase, Rocky. Zuma, Skye alebo Everest.

Najpredávanejšie v kategórii Labková patrola

Zábavné maľovanie s Labkovou patrolou.Stránky plné hľadania s lúštenia! Obsahuje 16 strán obrázkov v obľúbených rozprávkových motívoch. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu a pamäť. Maľuj si so svojimi obľú..
3.99€
Bez dane:3.63€
Tlapková patrola - Nekonečné samolepkování
Nedostupné
Vytváraj si vlastné príbehy s Labkovou patrolou.Hrajte sa so samolepkami, kde na vás čakajú obľúbené rozprávkové postavičky z Labkovej patroly.Obsahuje viac ako 2 metre dlhú omaľovánku.Nekonečné samolepkovanie obsahuje viac ako 65 samolepiek (33 puffy), farebné pozadie a 2 metre dlhú omaľovánku...
7.47€
Bez dane:6.79€
Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola
Nedostupné
Vytváraj si vlastné príbehy s Labkovou patrolou.Menší formát obľúbeného titulu, v ktorom si deti vytvárajú vlastné príbehy so samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu a nezanechajú žiadne stopy.Obsahuje viac ako 70 opakovane použiteľných samolepiek bez použitia lepidla.Obsahuje 4 farebn..
7.47€
Bez dane:6.79€
Zošit s aktivitami zabaví deti nielen na cestách.S Labkovou patrolou nuda nikdy nehrozí! Kreslite, hľadajte správne cestičky bludiskom, nalepujte a mnoho iného.Obsahuje až 60 strán zábavných aktivít.Zošit obsahuje 60 strán zábavných aktivít vrátane vymaľovaniek a viac ako 30 samolepiek s vašimi obľú..
3.90€
Bez dane:3.55€
Poháre Labková patrola 8 ks
Nedostupné
Vaša oslava si zaslúži len to najlepšie!Papierové poháre s dizajnom animovanej rozprávky Labková patrola a jej psích hrdinov. V balení je osem kusov. Rozmery: 250 ml..
2.26€
Bez dane:1.89€
Obrus Labková patrola
-30 %
Štýlové stolovanie na každú príležitosť!Nádherný obrus na stôl s dizajnom ilustrácií obľúbenej rozprávky Labková patrola. Obrus je z papiera v krásnych ružovo fialových farbách. Rozmery: 137x243 cm...
3.99€ 5.70€
Bez dane:3.33€
Balón Labková patrola Červený
Nedostupné
Hrdinovia z Labkovej patroly sú späť!Červený fóliový balón s ilustráciou hlavných postáv zo známeho animovaného seriálu Labková patrola. Rozmery: 43 cm..
3.93€
Bez dane:3.28€
Tlapková patrola Samolepková knížka
Nedostupné
Zábava s Labkovou patrolou.Veľa zábavy s kúzelnými samolepkami! Deti si môžu vytvárať vlastné príbehy a obrázky sa samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu.Ideálna na cesty.Samolepková knižka obsahuje 4 strany s farebným pozadím a 135 samolepiek k dolepeniu a zdobeniu. Samolepková knižk..
6.53€
Bez dane:5.94€
Balón Labková patrola Chase
Nedostupné
Hrdinovia z Labkovej patroly sú späť!Modrý fóliový balón s tvare a s ilustráciou jednej z hlavných postáv - Chase, psí policajt zo známeho animovaného seriálu Labková patrola. Rozmery: 46 cm..
6.80€
Bez dane:5.67€
Poháre Labková patrola Ružové 8 ks
Nedostupné
Vaša oslava si zaslúži len to najlepšie!Papierové poháre s dizajnom animovanej rozprávky Labková patrola a jej psích hrdinov. V balení je osem kusov. Rozmery: 250 ml..
2.26€
Bez dane:1.89€
Servítky Labková patrola 20 ks
Nedostupné
Servítky, ktoré doladia oslavu do detailu!Balenie servítok v jasných fialových a ružových farbách s ilustráciami psíkov z rozprávky Lapková patrola. V balení je 20 kusov. Rozmery: 33x33cm..
3.28€
Bez dane:2.73€
Servítky Labková patrola 16 ks
Nedostupné
Servítky, ktoré doladia oslavu do detailu!Balenie servítok v jasných farbách so štyrmi ilustráciami psíkov z rozprávky Lapková patrola. V balení je 16 kusov. Rozmery: 33x33cm..
3.17€
Bez dane:2.64€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 18 (2 stránok)