Menu
Your Cart

Labková patrola

Labková patrola
Postavičky zo seriálu Tlapková patrola sú veľkou láskou nejedného predškoláčka. Psí hrdinovia motivujú deti aj ku kreatívnemu snaženiu, a preto u nás nájdete rôzne nálepkové a pracovné zošity či omaľovánky Tlapková patrola. Nechýba ani nádherný adventný kalendár Tlapková patrola s malými knižočkami a ďalšie adventné špeciály s milovanými labkami.

Úžasná je aj naša narodeninová výzdoba Tlapková patrola balóniky, sviečky, párty obrus, obrúsky, tégliky a ďalšie dekorácie – to všetko s obľúbenými hrdinami ako Marshall, Ryder, Rubble, Chase, Rocky. Zuma, Skye alebo Everest.
Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola
Nedostupné
Vytváraj si vlastné príbehy s Labkovou patrolou.Menší formát obľúbeného titulu, v ktorom si deti vytvárajú vlastné príbehy so samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu a nezanechajú žiadne stopy.Obsahuje viac ako 70 opakovane použiteľných samolepiek bez použitia lepidla.Obsahuje 4 farebn..
7.47€
Bez dane:6.79€
Omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola Omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola
Nedostupné
Zábavné maľovanie s Labkovou patrolou.Stránky plné zábavy a samolepiek! Obsahuje 24 strán obrázkov aj zábavných aktivít a viac ako 40 samolepiek.Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu a pamäť. Maľuj si so svojimi obľúbenými rozprávkovým..
3.71€
Bez dane:3.37€
Obrus Labková patrola
-30 % Nedostupné
Štýlové stolovanie na každú príležitosť!Nádherný obrus na stôl s dizajnom ilustrácií obľúbenej rozprávky Labková patrola. Obrus je z papiera v krásnych ružovo fialových farbách. Rozmery: 137x243 cm...
3.99€ 5.70€
Bez dane:3.33€
Tlapková patrola Samolepková knížka Tlapková patrola Samolepková knížka
Nedostupné
Zábava s Labkovou patrolou.Veľa zábavy s kúzelnými samolepkami! Deti si môžu vytvárať vlastné príbehy a obrázky sa samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu.Ideálna na cesty.Samolepková knižka obsahuje 4 strany s farebným pozadím a 135 samolepiek k dolepeniu a zdobeniu. Samolepková knižk..
6.53€
Bez dane:5.94€
Poháre Labková patrola Ružové 8 ks
Nedostupné
Vaša oslava si zaslúži len to najlepšie!Papierové poháre s dizajnom animovanej rozprávky Labková patrola a jej psích hrdinov. V balení je osem kusov. Rozmery: 250 ml..
2.26€
Bez dane:1.89€
Servítky Labková patrola 20 ks
Nedostupné
Servítky, ktoré doladia oslavu do detailu!Balenie servítok v jasných fialových a ružových farbách s ilustráciami psíkov z rozprávky Lapková patrola. V balení je 20 kusov. Rozmery: 33x33cm..
3.28€
Bez dane:2.73€
Servítky Labková patrola 16 ks
Nedostupné
Servítky, ktoré doladia oslavu do detailu!Balenie servítok v jasných farbách so štyrmi ilustráciami psíkov z rozprávky Lapková patrola. V balení je 16 kusov. Rozmery: 33x33cm..
3.17€
Bez dane:2.64€
Závesná dekorácia Labková patrola 6 ks
Nedostupné
Vyzdobte vašu psiu oslavu!Krásna závesná dekorácia v troch farbách - modrá, žltá, červená. Vlnité stuhy s dizajnom rozprávkových hrdinov z Labakovej patroly na konci. V balení je 6 kusov. Rozmery: 80 cm...
4.32€
Bez dane:3.60€
Labková patrola - Adventná škrabacia knižka Labková patrola - Adventná škrabacia knižka
Nedostupné
Tešte sa na Vianoce s Labkovou patrolou!Na každý decembrový deň, ktorý zostáva do Vianoc, si pre vás pripravila zábavné úlohy. Môžete vyfarbovať, vyškrabovať obrázky, lúštiť hádanky alebo si s labkami zaspievať vianočné koledy. Vianočná knižka Labkovej patroly s 24 veselými aktivitami.Okrem toh..
11.99€
Bez dane:10.90€
Labková patrola: Zabávaj sa a nalepuj zas a znova!
Nedostupné
Zábava s Labkovou patrolou.Veľa zábavy s kúzelnými samolepkami! Deti si môžu vytvárať vlastné príbehy a obrázky sa samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu a nezanechajú žiadne stopy.Obsahuje 100 opakovane použiteľných samolepiek bez použitia lepidla.Obsahuje 4 strany s farebným pozadím..
8.50€
Bez dane:7.73€
Labková patrola: Tvarované vymaľovanky so samolepkami
Nedostupné
Zábava s Labkovou patrolou.Originálna vymaľovanka so samolepkami a tvarovanými listami ponúka novú formu zábavy a navyše padne ako uliata do každých detských ručičiek. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Zošit rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreati..
5.20€
Bez dane:4.73€
Zobrazuje sa 1 až 11 z 11 (1 stránok)