Menu
Your Cart

Labková patrola

Labková patrola
Postavičky zo seriálu Tlapková patrola sú veľkou láskou nejedného predškoláčka. Psí hrdinovia motivujú deti aj ku kreatívnemu snaženiu, a preto u nás nájdete rôzne nálepkové a pracovné zošity či omaľovánky Tlapková patrola. Nechýba ani nádherný adventný kalendár Tlapková patrola s malými knižočkami a ďalšie adventné špeciály s milovanými labkami.

Úžasná je aj naša narodeninová výzdoba Tlapková patrola balóniky, sviečky, párty obrus, obrúsky, tégliky a ďalšie dekorácie – to všetko s obľúbenými hrdinami ako Marshall, Ryder, Rubble, Chase, Rocky. Zuma, Skye alebo Everest.
Labková patrola - Lepím si znova a znova
Nedostupné
Samolepková zábava s Labkovou patrolou. S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri tvorení so samolepkami spolu s obľúbenými postavičkami z Labkovej patroly.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 4 farebné pozadia, 8 listov omaľovánok a 4 listy statických samole..
6.49€
Bez dane:5.90€
Lesklé tvorenie s Labkovou patrolou. S týmto omaľovánkovým zošitom môžeš okrem vyfarbovania skrášľovať psíkov z Labkovej patroly s farebnými kamienkami a dodať im tak trochu lesu.Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Omaľovánky obsahujú 12 strán s omaľovánkami a jeden list trblietavých kamienkov..
6.55€
Bez dane:5.95€
Pre fanúšikov Labkovej patroly. S týmto kreatívnym zošitom sa detičky zabavia pri vyfarbovaní a vyškrabávaní s kamarátmi z Labkovej patroly.Zošit rozvíja kreativitu.Titul obsahuje 56 strán plných škrabacích obrázkov, omaľovánok a zaujímavých informácií a drevené rydlo na vyškrabávanie...
10.95€
Bez dane:9.95€
Pre fanúšikov Labkovej patroly a samolepkovania. S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia pri lepení obrovského množstva nálepiek s kamarátmi z Labkovej patroly.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Veľká samolepková knižka obsahuje 24 farebných strán a viac ako 500 samolepiek ..
10.95€
Bez dane:9.95€
Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola
Nedostupné
Vytváraj si vlastné príbehy s Labkovou patrolou.Menší formát obľúbeného titulu, v ktorom si deti vytvárajú vlastné príbehy so samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu a nezanechajú žiadne stopy.Obsahuje viac ako 70 opakovane použiteľných samolepiek bez použitia lepidla.Obsahuje 4 farebn..
7.47€
Bez dane:6.79€
Omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola Omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola
Nedostupné
Zábavné maľovanie s Labkovou patrolou.Stránky plné zábavy a samolepiek! Obsahuje 24 strán obrázkov aj zábavných aktivít a viac ako 40 samolepiek.Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu a pamäť. Maľuj si so svojimi obľúbenými rozprávkovým..
3.71€
Bez dane:3.37€
Zábava s Labkovou patrolou.Veľa zábavy s kúzelnými samolepkami! Deti si môžu vytvárať vlastné príbehy a obrázky sa samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu.Ideálna na cesty.Samolepková knižka obsahuje 4 strany s farebným pozadím a 135 samolepiek k dolepeniu a zdobeniu. Samolepková knižk..
6.53€
Bez dane:5.94€
Zábava s Labkovou patrolou.Originálna vymaľovanka so samolepkami a tvarovanými listami ponúka novú formu zábavy a navyše padne ako uliata do každých detských ručičiek. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Zošit rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreati..
4.99€
Bez dane:4.54€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)