Menu
Your Cart

Ľadové kráľovstvo

Ľadové kráľovstvo
Hrdinovia z rozprávky Ľadové kráľovstvo - Anna, Elsa aj Olaf u vás doma ožijú v knihách, hračkách či na oslave.

Balóniky Frozen, taniere, závesné dekorácie, stuhy či obrúsky s dizajnom hlavných hrdinov z tejto rozprávky. Potešte malých oslávencov a pripravte výzdobu na oslavu narodenín vo farbách tejto rozprávky.

K narodeninám im potom vyberte knihy s príbehmi či nálepkami v ktorých zimné dobrodružstvo Ľadového kráľovstva znova ožívajú a potešia všetky deti. Nezabudnite pozrieť aj naše hračky, hry či kreatívne pomôcky s dizajnom známej rozprávky Ľadové kráľovstvo.

Najpredávanejšie v kategórii Ľadové kráľovstvo

Ľadové kráľovstvo: Zabávaj sa a nalepuj zas a znova! Ľadové kráľovstvo: Zabávaj sa a nalepuj zas a znova! - Nedostupné 8.50€
Bez dane: 7.73€
Štýlové účesy podľa Anny a Elsy Štýlové účesy podľa Anny a Elsy - Nedostupné 9.65€
Bez dane: 8.77€
Balón Ľadové kráľovstvo Balón Ľadové kráľovstvo - Na sklade 4.50€ 3.24€
Bez dane: 2.70€
Balón Ľadové kráľovstvo
Nedostupné
Rozprávkové postavy z Ľadového kráľovstva na srdiečku!Fóliový balón v tvare červeného srdca s potlačou hlavných postáv z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Rozmery: 46 cm...
3.93€
Bez dane:3.28€
Balón Ľadové kráľovstvo
-28 %
Elza a Anna hostia vašu oslavu.Okrúhly balón s ilustráciou Elzy a Anny z Ľadového kráľovstva. Rozmery: 46 cm..
3.24€ 4.50€
Bez dane:2.70€
Ľadové kráľovstvo: Zabávaj sa a nalepuj zas a znova!
Nedostupné
Zábava s Ľadovým kráľovstvom.Veľa zábavy s kúzelnými samolepkami! Deti si môžu vytvárať vlastné príbehy a obrázky sa samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu a nezanechajú žiadne stopy.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Obsahuje 4 strany s farebným pozadím a 100 samolepiek ..
8.50€
Bez dane:7.73€
Štýlové účesy podľa Anny a Elsy
Nedostupné
Krásne zapletené účesy zvládnete jednoducho s touto knižkou.Knižka v brožovanej väzbe obsahuje stránky plné nádherných a pôvabných účesov aké mali obľúbené postavičky z Ľadového kráľovstva Anna a Elsa. Obsahuje až 28 účesov podľa Anny a Elsy.Vytvorenie účesov je jednoduché a prehľadné vďaka pod..
9.65€
Bez dane:8.77€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)