Menu
Your Cart

Ľadové kráľovstvo

Ľadové kráľovstvo
Hrdinovia z rozprávky Ľadové kráľovstvo - Anna, Elsa aj Olaf u vás doma ožijú v knihách, hračkách či na oslave.

Balóniky Frozen, taniere, závesné dekorácie, stuhy či obrúsky s dizajnom hlavných hrdinov z tejto rozprávky. Potešte malých oslávencov a pripravte výzdobu na oslavu narodenín vo farbách tejto rozprávky.

K narodeninám im potom vyberte knihy s príbehmi či nálepkami v ktorých zimné dobrodružstvo Ľadového kráľovstva znova ožívajú a potešia všetky deti. Nezabudnite pozrieť aj naše hračky, hry či kreatívne pomôcky s dizajnom známej rozprávky Ľadové kráľovstvo.

Najpredávanejšie v kategórii Ľadové kráľovstvo

Zábava s Annou a Elsou.Originálna vymaľovanka so samolepkami a tvarovanými listami ponúka novú formu zábavy a navyše padne ako uliata do každých detských ručičiek. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Zošit rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu..
4.99€
Bez dane:4.54€
Ledové království - Nekonečné samolepkování
Nedostupné
Vytváraj si vlastné príbehy s Ľadovým kráľovstvom.Hrajte sa so samolepkami, kde na vás čakajú obľúbené rozprávkové postavičky z Ľadového kráľovstva.Obsahuje viac ako 2 metre dlhú omaľovánku.Nekonečné samolepkovanie obsahuje viac ako 80 samolepiek (28 puffy), farebné pozadie a 2 metre dlhú omaľovánku..
7.47€
Bez dane:6.79€
Fúkacie fixky Ľadové kráľovstvo
Nedostupné
Fúkacie fixky na papier 6ks.Zábavná a kreatívna pomôcka pre deti s motívom rozprávky.Farebné fixky s motívom obľúbených postavičiek z Ľadového kráľovstva.Buďte kreatívny s touto sadou, ktorá obsahuje 6 ks rôznych farebných fúkacích fixiek s motívom postavičiek z Ľadového kráľovstva a 4 farebné papie..
5.99€
Bez dane:4.99€
Lepím si znovu a znovu - Ledové království
Nedostupné
Vytváraj si vlastné príbehy s Ľadovým kráľovstvom.Menší formát obľúbeného titulu, v ktorom si deti vytvárajú vlastné príbehy so samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu a nezanechajú žiadne stopy.Obsahuje viac ako 80 opakovane použiteľných samolepiek bez použitia lepidla.Obsahuje 4 fare..
7.47€
Bez dane:6.79€
Balón Ľadové kráľovstvo
Nedostupné
Rozprávkové postavy z Ľadového kráľovstva na srdiečku!Fóliový balón v tvare červeného srdca s potlačou hlavných postáv z rozprávky Ľadové kráľovstvo. Rozmery: 46 cm...
3.93€
Bez dane:3.28€
Balón Ľadové kráľovstvo
-28 %
Elza a Anna hostia vašu oslavu.Okrúhly balón s ilustráciou Elzy a Anny z Ľadového kráľovstva. Rozmery: 46 cm..
3.24€ 4.50€
Bez dane:2.70€
Ľadové kráľovstvo: Zabávaj sa a nalepuj zas a znova!
Nedostupné
Zábava s Ľadovým kráľovstvom.Veľa zábavy s kúzelnými samolepkami! Deti si môžu vytvárať vlastné príbehy a obrázky sa samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu a nezanechajú žiadne stopy.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Obsahuje 4 strany s farebným pozadím a 100 samolepiek ..
8.50€
Bez dane:7.73€
Zobrazuje sa 1 až 7 z 7 (1 stránok)