Menu
Your Cart

Ľadové kráľovstvo

Ľadové kráľovstvo
Hrdinovia z rozprávky Ľadové kráľovstvo - Anna, Elsa aj Olaf u vás doma ožijú v knihách, hračkách či na oslave.

Balóniky Frozen, taniere, závesné dekorácie, stuhy či obrúsky s dizajnom hlavných hrdinov z tejto rozprávky. Potešte malých oslávencov a pripravte výzdobu na oslavu narodenín vo farbách tejto rozprávky.

K narodeninám im potom vyberte knihy s príbehmi či nálepkami v ktorých zimné dobrodružstvo Ľadového kráľovstva znova ožívajú a potešia všetky deti. Nezabudnite pozrieť aj naše hračky, hry či kreatívne pomôcky s dizajnom známej rozprávky Ľadové kráľovstvo.
Moje první oblečkování - Ledové království Moje první oblečkování - Ledové království
Nedostupné
Pre všetky malé módne ikony!Titul obsahuje 16 farebných strán a viac ako 120 samolepiek (šaty, topánky, doplnky) na dolepenie a ozdobenie. Budú ich pri tom sprevádzať známe postavy z Ľadového kráľovstvách...
5.90€
Bez dane:5.36€
LEGO DUPLO Zámok z Ľadového kráľovstva LEGO DUPLO Zámok z Ľadového kráľovstva
Nedostupné
Anna, Elsa a Olaf vás vítajú na zámku.Pridajte sa k Anne, Else a Olafovi so súpravou LEGO® DUPLO® l Disney 10899 Zámok z Ľadového kráľovstva a užívajte si spolu so svojím predškolákom nápaditú hru a vzácne medzníky v jeho vývoji. Popri tom, ako sa batoľatá hrajú na postavy svojich obľúbených disneyo..
49.99€
Bez dane:41.66€
Zábava s Annou a Elsou.Originálna vymaľovanka so samolepkami a tvarovanými listami ponúka novú formu zábavy a navyše padne ako uliata do každých detských ručičiek. Deti si ju skrátka zamilujú!Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Zošit rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu..
4.99€
Bez dane:4.54€
Vytváraj si vlastné príbehy s Ľadovým kráľovstvom.Hrajte sa so samolepkami, kde na vás čakajú obľúbené rozprávkové postavičky z Ľadového kráľovstva.Obsahuje viac ako 2 metre dlhú omaľovánku.Nekonečné samolepkovanie obsahuje viac ako 80 samolepiek (28 puffy), farebné pozadie a 2 metre dlhú omaľovánku..
7.47€
Bez dane:6.79€
Fúkacie fixky Ľadové kráľovstvo
Nedostupné
Fúkacie fixky na papier 6ks.Zábavná a kreatívna pomôcka pre deti s motívom rozprávky.Farebné fixky s motívom obľúbených postavičiek z Ľadového kráľovstva.Buďte kreatívny s touto sadou, ktorá obsahuje 6 ks rôznych farebných fúkacích fixiek s motívom postavičiek z Ľadového kráľovstva a 4 farebné papie..
5.99€
Bez dane:4.99€
Lepím si znovu a znovu - Ledové království Lepím si znovu a znovu - Ledové království
Nedostupné
Vytváraj si vlastné príbehy s Ľadovým kráľovstvom.Menší formát obľúbeného titulu, v ktorom si deti vytvárajú vlastné príbehy so samolepkami, ktoré priľnú ku každému hladkému povrchu a nezanechajú žiadne stopy.Obsahuje viac ako 80 opakovane použiteľných samolepiek bez použitia lepidla.Obsahuje 4 fare..
7.47€
Bez dane:6.79€
Aj keď žiadny Peter v rozprávke Ľadové kráľovstvo nehrá, s Čiernym Petrom si Anna a Elsa užijú vždy veľa zábavy.Vaše deti sa k nim môžu v partičke obľúbenej kartovej hry pridať. Vyhráva ten, kto sa ako prvý zbaví dvojíc kariet z ruky a nezostane mu kartička Čierneho Petra, ku ktorej neexistuje nápro..
2.83€
Bez dane:2.36€
Zábavné maľovanie s Ľadovým kráľovstvom.Stránky plné zábavy a samolepiek! Obsahuje 24 strán obrázkov aj zábavných aktivít a viac ako 20 samolepiek.Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu.Rozvíja nielen detskú fantáziu, ale aj jemnú motoriku, kreativitu a pamäť. Maľuj si so svojimi obľúbenými rozprávkov..
3.71€
Bez dane:3.37€
Zobrazuje sa 1 až 9 z 9 (1 stránok)