Menu
Your Cart

Škôlka

Škôlka
Máte doma škôlka alebo sa na nástup do škôlky vaše deti ešte len chystajú? Praktická výbava do škôlky je základ. Prezrite si preto našu ponuku vecí, ktoré sa hodia každému predškolákovi.

Predovšetkým budú potrebovať praktický a priestranný detský plecniak do škôlky. Tie od značky Trixie Baby majú podobu zvieratiek a sú vysoko kvalitné. Deti ale určité poteší aj zdravá nerezová fľaša na vodu, poučné knihy o škôlke a jej fungovaní, malý peračník a množstvo ďalších pomôcok. Na škôlku aj na školu ich pripravia pracovné zošity pre malé deti i predškolákov. S nami zvládnete nástup do škôlky hravo.
Interaktívna kniha, s ktorou sa vaše dieťa bude tešiť do škôlky.Knihou vás prevedú veselé sestričky mačičky Mici a Mňau, ktoré vám ukážu, ako to chodí v ich škôlke, aké pravidlá sa tam dodržujú a že je škôlka úplne MŇAAAU zábavné miesto počas celého roka. Na každý mesiac pripravili veselú tematickú ..
19.99€
Bez dane:18.17€
Zábavné hľadanie na obrázkoch.V materskej škole čakajú na teba kamaráti. Uvidíš, že s nimi sú spoločné hry, modelovanie a maľovanie oveľa zábavnejšie. Vďaka veľkým obrázkom v tejto knižke sa môžu už aj malé deti dozvedieť, čo všetko sa v škôlke deje, a porozprávať sa o tom s rodičmi.Deti si rozširuj..
15.90€
Bez dane:14.45€
Táto kniha s vytrhávacími stránkami je ideálnou pomôckou, ako sa naučiť strihať či si precvičiť strihanie.Na jednotlivých stránkach deti nájdu úlohy na strihanie a vystrihovanie, kde si postupne osvoja strihanie čiar, tvarov či najrôznejších obrazcov. Veselé a nápadité úlohy sú doplnené o krátke pok..
9.90€
Bez dane:9.00€
Moje prvé zručnosti - Logika
Nedostupné
Zábavné aktivity zamerané na logické uvažovanie pre najmenších.Titul obsahuje 32 strán plných základných aktivít pre najmenších, pri ktorých si precvičujú jemnú motoriku, koordináciu ruka-oko a posilňujú tak svoju myseľ aj logické myslenie.Ako hravo zapojiť detskú myseľ a logiku.Úlohy pre deti už od..
4.70€
Bez dane:4.27€
Cieľom tohto zošita je sprevádzať dieťa pri učení a objavovaní programu materských škôl tak, že mu dovolíte učiť sa a skúšať veci samostatne.V tom spočívajú hlavné princípy Montessori pedagogiky. Prostredníctvom rôznych hier si bude vaše dieťa osvojovať písmená a čísla, tvary a farby, bude pracovať ..
11.90€
Bez dane:10.82€
Aj vaše dieťa čaká prvý deň v škôlke?Vtáčik Kamil ide po prvý raz do škôlky. Má trochu strach, no rozhodne sa, že to predsa len skúsi. Napokon sa v škôlke úžasne zabaví! Z kociek si postaví vysokánsku vežu, s novými kamarátmi si zaskáče cez švihadlo, z papiera vytvorí vtipné zvieratko, dokonca pôjde..
12.90€
Bez dane:11.73€
Ak máte doma predškoláka, ktorý sa práve lúči so škôlkou, je toto tá pravá knižka pre vás a pre vaše dieťa.Kniha so samolepkami s vytláčacími dielmi plná aktivít pre predškolákov. Po ich vyplnení zostane jedinečná spomienka na škôlku, pamiatka a záznam schopností.Vďaka nej získa jedinečnú spomienku ..
7.90€
Bez dane:7.18€
Veľká cvičebnica pre predškolákov Veľká cvičebnica pre predškolákov
Nedostupné
Pomôžte svojmu dieťaťu pripraviť sa na školskú výuku.Vďaka tomuto zošitu plnému zábavných aktivít sa dieťa hravým spôsobom zoznámi so základmi písania, počítania, naučí sa farby, tvary a precvičí si svoj postreh. Obsahuje komplex jednoduchých cvičení pre každého budúceho prváčika.Pomocou jednod..
10.50€
Bez dane:9.55€
Nálepkový zošit s aktivitami na tému škôlka.V tejto knižke nájdu naši najmenší malého zajačika a plno aktivít, ktoré im pomôžu naučiť sa hravo a bez námahy, čo sa robí a ako sa správa v škôlke.Pomáha deťom naučiť sa ako sa správať v škôlkach.Nauč sa s malým zajačikom, čo sa robí a ako sa správa v šk..
2.90€
Bez dane:2.64€
Veľká knižka ŠKÔLKA pre malých rozprávačov Veľká knižka ŠKÔLKA pre malých rozprávačov
Nedostupné
Prežite deň v škôlke!Vitajte v materskej škôlke. Hráme sa tu, učíme sa, tvoríme, beháme po vonku alebo chodíme trebárs na výlety – skrátka, nikdy sa nenudíme. Dobre si popozerajte všetky obrázky až do tých najmenších detailov a bavte sa s nami!Veľké obrázkové leporelo, prostredníctvom ktorého môžu d..
9.99€
Bez dane:9.08€
Gabko pomáha deťom chápať rôzne situácie.Gabko sa do škôlky teší skoro každé ráno. Stretne svojich kamarátov a je zvedavý, čo zaujímavé spolu opäť zažijú. Niekedy je to karneval, inokedyvýlet. No a keď sa naoko nič výnimočné nedeje, výmyselník Gabko si vďaka svojej fantázií vyrobí dobrodružstvo aj v..
12.90€
Bez dane:11.73€
Pracovný zošit zameraný na jednoduché matematické úkony.V tomto zošite, založenom na výučbovej metóde Kumon, sa dieťa naučí čítať a písať čísla od 1 do 30 a zoznámi sa so základnými tvarmi.Deti sa vďaka nemu naučia počítať, písať a čítať čísla do 30 a správne ich radiť.Zámerom tohto pracovného zošit..
6.90€
Bez dane:6.27€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 30 (3 stránok)