Menu
Your Cart

Škôlka

Škôlka
Máte doma škôlka alebo sa na nástup do škôlky vaše deti ešte len chystajú? Praktická výbava do škôlky je základ. Prezrite si preto našu ponuku vecí, ktoré sa hodia každému predškolákovi.

Predovšetkým budú potrebovať praktický a priestranný detský plecniak do škôlky. Tie od značky Trixie Baby majú podobu zvieratiek a sú vysoko kvalitné. Deti ale určité poteší aj zdravá nerezová fľaša na vodu, poučné knihy o škôlke a jej fungovaní, malý peračník a množstvo ďalších pomôcok. Na škôlku aj na školu ich pripravia pracovné zošity pre malé deti i predškolákov. S nami zvládnete nástup do škôlky hravo.

Najpredávanejšie v kategórii Škôlka

Montessori v škôlke so samolepkami
-15 %
Cieľom tohto zošita je sprevádzať dieťa pri učení a objavovaní programu materských škôl tak, že mu dovolíte učiť sa a skúšať veci samostatne.V tom spočívajú hlavné princípy Montessori pedagogiky. Prostredníctvom rôznych hier si bude vaše dieťa osvojovať písmená a čísla, tvary a farby, bude pracovať ..
10.12€ 11.90€
Bez dane:9.20€
Aj vaše dieťa čaká prvý deň v škôlke?Vtáčik Kamil ide po prvý raz do škôlky. Má trochu strach, no rozhodne sa, že to predsa len skúsi. Napokon sa v škôlke úžasne zabaví! Z kociek si postaví vysokánsku vežu, s novými kamarátmi si zaskáče cez švihadlo, z papiera vytvorí vtipné zvieratko, dokonca pôjde..
12.90€
Bez dane:11.73€
Teším sa do školy Teším sa do školy
-15 %
Ak máte doma predškoláka, ktorý sa práve lúči so škôlkou, je toto tá pravá knižka pre vás a pre vaše dieťa.Kniha so samolepkami s vytláčacími dielmi plná aktivít pre predškolákov. Po ich vyplnení zostane jedinečná spomienka na škôlku, pamiatka a záznam schopností.Vďaka nej získa jedinečnú spomienku ..
6.71€ 7.90€
Bez dane:6.10€
Veľká cvičebnica pre predškolákov Veľká cvičebnica pre predškolákov
Nedostupné
Pomôžte svojmu dieťaťu pripraviť sa na školskú výuku.Vďaka tomuto zošitu plnému zábavných aktivít sa dieťa hravým spôsobom zoznámi so základmi písania, počítania, naučí sa farby, tvary a precvičí si svoj postreh. Obsahuje komplex jednoduchých cvičení pre každého budúceho prváčika.Pomocou jednod..
10.50€
Bez dane:9.55€
Zábavný zošit s aktivitami.Skvelý zošit s aktivitami určený nielen pre predškolákov.Blok obsahuje viac ako 80 zábavných aktivít.Pomôžte svojmu dieťaťu pripraviť sa na školskú výuku. Prostredníctvom tohto bloku zábavných aktivít sa dieťa hravým spôsobom zoznámi s číslami, počítaním a precvičí si logi..
13.50€
Bez dane:11.25€
80 zábavných úloh pre predškolákov Písmená 80 zábavných úloh pre predškolákov Písmená
Nedostupné
Zábavný zošit s aktivitami.Skvelý zošit s aktivitami určený nielen pre predškolákov.Blok obsahuje viac ako 80 zábavných aktivít.Pomôžte svojmu dieťaťu pripraviť sa na školskú výuku. Prostredníctvom tohto bloku zábavných aktivít sa dieťa hravým spôsobom zoznámi s písmenami, abecedou a precvičí si ich..
13.50€
Bez dane:11.25€
Malý zajačik Škôlka Malý zajačik Škôlka
-15 % Nedostupné
Nálepkový zošit s aktivitami na tému škôlka.V tejto knižke nájdu naši najmenší malého zajačika a plno aktivít, ktoré im pomôžu naučiť sa hravo a bez námahy, čo sa robí a ako sa správa v škôlke.Pomáha deťom naučiť sa ako sa správať v škôlkach.Nauč sa s malým zajačikom, čo sa robí a ako sa správa v šk..
2.12€ 2.50€
Bez dane:1.93€
Prežite deň v škôlke!Vitajte v materskej škôlke. Hráme sa tu, učíme sa, tvoríme, beháme po vonku alebo chodíme trebárs na výlety – skrátka, nikdy sa nenudíme. Dobre si popozerajte všetky obrázky až do tých najmenších detailov a bavte sa s nami!Veľké obrázkové leporelo, prostredníctvom ktorého môžu d..
9.99€
Bez dane:9.08€
Gabko pomáha deťom chápať rôzne situácie.Gabko sa do škôlky teší skoro každé ráno. Stretne svojich kamarátov a je zvedavý, čo zaujímavé spolu opäť zažijú. Niekedy je to karneval, inokedyvýlet. No a keď sa naoko nič výnimočné nedeje, výmyselník Gabko si vďaka svojej fantázií vyrobí dobrodružstvo aj v..
12.90€
Bez dane:11.73€
Otvorená komunikácia v rodine so vzájomným spoznávaním.Povedačky otvárajú množstvo zaujímavých otázok pre vzájomné rozprávanie a spoznávanie medzi rodičmi a deťmi. Podporujú vzájomnú komunikáciu, rozvíjajú pozornosť, pamäť, fantáziu, spoznávanie sveta okolo nás, emočnú inteligenciu, logické a matema..
11.99€
Bez dane:10.90€
Matematika - Príprava do škôlky Matematika - Príprava do škôlky
-15 %
Pracovný zošit zameraný na jednoduché matematické úkony.V tomto zošite, založenom na výučbovej metóde Kumon, sa dieťa naučí čítať a písať čísla od 1 do 30 a zoznámi sa so základnými tvarmi.Deti sa vďaka nemu naučia počítať, písať a čítať čísla do 30 a správne ich radiť.Zámerom tohto pracovného zošit..
5.02€ 5.90€
Bez dane:4.56€
Strihanie - Príprava do škôlky Strihanie - Príprava do škôlky
-15 %
Pracovný zošit zameraný na prácu s nožnicami a obratnosť pri strihaní.V tomto zošite, založenom na výučbovej metóde Kumon, sa dieťa naučí bezpečne zaobchádzať s nožnicami a zlepší si jemné motorické schopnosti a silu v prstoch.Deti sa vďaka nemu naučia ako správne držať nožnice.Nožnice sú jedným z p..
5.02€ 5.90€
Bez dane:4.56€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 32 (3 stránok)