Menu
Your Cart

Verbarium

Knihy ušité na mieru.

Vydavateľstvo Verbarium vzniklo z lásky ku knihám, so zámerom vydávať zaujímavé knihy z celého sveta, ako aj domáce, rokmi overené kvalitné tituly, ktoré v kníhkupectvách nenájdete. Vydané a plánované tituly sú výsledkom sústavného prieskumu európskeho trhu detských kníh.

Najlepšie detské knihy od svetových autorov.

Cieľom tohto vydavateľstva je ponúknuť mladšej generácii hodnotné príbehy, aby dostali znovu chuť vrátiť sa k jednému z najväčších pôžitkov – čítaniu. Knihu si z ich ponuky vyberie každé dieťa, bez ohľadu na vek.

Kubko bude mať ocka celý víkend iba pre seba!Jeho starší brat Daniel ide totiž s mamou na cyklotúru. Ocko plánuje, že strávia spolu príjemný a plnohodnotný čas. To znie dobre, myslí si chlapček. Ale čo to vlastne znamená? Čo presne sa počas takého víkendu robí? Jednoducho všetko, na čo má človek chu..
5.99€
Bez dane:5.45€
Hurá! Kubko s ockom sa rozhodli ísť do mesta na pouličnú slávnosť.Vezmú so sebou aj Kubkovu najlepšiu kamarátku Paulínku. Deje sa tam toho veľa, je čo objavovať: deti by si chceli dať pomaľovať tvár, ísť na kolotoč, ochutnať zmrzlinu a pozrieť si koncert jednej skvelej kapely. V tej trme-vrme zrazu ..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka má veľkú radosť z bračeka Jakubka.Aký je zlatý! Niekedy je to však s malým bábätkom celkom náročné, myslí si. A okrem toho mama s ockom už nemajú na ňu toľko času. Cenný sprievodca, vhodný ako darček pre starších súrodencov.Bračeka by však nedala za nič na svete. Je naňho hrdá a cíti sa b..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka sa učí podeliť, dôverovať a vychádzať s ostatnými - tvrdá väzba
Nedostupné
Prečo sa niekedy hádame? Ako sa dá opäť udobriť? A prečo je také dôležité vedieť sa o niečo podeliť?Príbehy škôlkarky Terky dávajú odpovede na otázky a pomocou názorných situácií z každodenného života ukazujú, ako sa deti už od troch rokov môžu naučiť správať sa ohľaduplne nielen k sebe a okoliu, al..
5.99€
Bez dane:5.45€
Dvojčatá Grétka a Jakub pomáhajú zvieratkám hľadať si nový domov.Lola je rozkošné mačiatko. Má hebučký kožúšok a miluje rozmaznávanie. Sú však chvíle, keď sa mení na malú šelmu – veľmi rada totiž loví a vie sa svojou korisťou aj pochváliť. Nájdu dvojčatá niekoho, kto bude Lolu zbožňovať a ocení jej ..
10.99€
Bez dane:9.99€
Dvojčatá Grétka a Jakub pomáhajú zvieratkám hľadať si nový domov.Malá Tilly je roztomilé šteniatko a ako každý živý tvor, tiež potrebuje veľa lásky. Je síce trošku nezbedná, ale o zábavu sa vie spoľahlivo postarať – veľmi rada ukladá predmety na kôpky. Dokážu súrodenci zabezpečiť malej Tilly niekoho..
10.99€
Bez dane:9.99€
Môže byť niečo lepšie ako vlastniť magické zviera? Je to ohromná vec, no len kým sa nestane niečo strašné!Magické zvieratá sa premenia na obyčajné hračky... A zostanú tak! Deti sú zúfalé, slečna Cornfieldová bezradná. Spoločne vkladajú všetku nádej do odvážnych zvierat, ktoré ešte čakajú v Magickom ..
15.99€
Bez dane:14.54€
Terka prázdninuje na farme.Žijú tam sliepky a králiky, kravy aj prasiatka, a predovšetkým Terkina nová kamarátka. Anetka sa teší, že môže Terke poukazovať farmu so všetkými jej obyvateľmi.Príbehy pre deti o obľúbenej kamarátke Terke.Terka sa dokonca dozvie, odkiaľ pochádza mlieko, čo každé ráno pije..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terke záleží na životnom prostredí - tvrdá väzba Terke záleží na životnom prostredí - tvrdá väzba
Nedostupné
Terka sa hnevá. Všade na zemi ležia samé odpadky! Kde sa vzali?Ona a jej kamaráti zo škôlky sa rozhodnú, že budú vytvárať menej odpadu ako doteraz.Príbehy pre deti o obľúbenej kamarátke Terke.Navyše im zíde na um skvelá myšlienka! Zorganizujú výmenu hračiek, zúčastnia sa na Dňoch ochrany prírody v m..
5.99€
Bez dane:5.45€
Kubko poznáva vlastné pocity.Kubko sa veľmi teší. Jeho starší brat Daniel ho totiž zoberie na lúku púšťať si šarkana. Avšak nakoniec ho k nemu vôbec nepustí! Tvrdí, že je na to ešte príliš malý. V Kubkovi to vrie. Daniel je ale protivný! Našťastie, popoludní prichádza na návštevu kamarátka Paulínka...
5.99€
Bez dane:5.45€
Kubko a Paulínka si urobia výlet na hrad.Privíta ich naozajstný kastelán, môžu nahliadnuť kováčovi cez plece a dozvedia sa veľa o živote na rytierskom hrade. Príbehy pre deti o obľúbenom Kubkovi.Napríklad aj to, aké šaty nosievali v tých časoch sedliaci a šľachtici, ako to vyzeralo v hradnom pa..
5.99€
Bez dane:5.45€
V Lotorkove zorganizujú festival venovaný láske.Majú v pláne vyzbierať peniaze pre deti v núdzi. Klenotník Karát prisľúbi, že zaplatí päť eur za každú pusinku či objatie, ktoré si Lasse s Majou zaznamenajú do zápisníka. Obyvatelia Lotorkova sa odušu objímajú a rozdávajú bozky. Festival vrcholí taneč..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 52 (5 stránok)