Menu
Your Cart

Verbarium

Knihy ušité na mieru.

Vydavateľstvo Verbarium vzniklo z lásky ku knihám, so zámerom vydávať zaujímavé knihy z celého sveta, ako aj domáce, rokmi overené kvalitné tituly, ktoré v kníhkupectvách nenájdete. Vydané a plánované tituly sú výsledkom sústavného prieskumu európskeho trhu detských kníh.

Najlepšie detské knihy od svetových autorov.

Cieľom tohto vydavateľstva je ponúknuť mladšej generácii hodnotné príbehy, aby dostali znovu chuť vrátiť sa k jednému z najväčších pôžitkov – čítaniu. Knihu si z ich ponuky vyberie každé dieťa, bez ohľadu na vek.

Detektívna kancelária LasseMaja - 21 Záhada v nemocnici
Nedostupné
Detektívna kancelária LasseMaja - 21 Záhada v nemocniciV lotorkovskej nemocnici sa strácajú drahocennosti.Čo sa to deje v lotorkovskej nemocnici? Kým pacientov sadrujú, ich šperky miznú bez stopy! Je zlodejom niekto z personálu? Detektívi Lasse a Maja sa tomu pozrú na kĺb.Sára Bernardová si zlo..
9.99€
Bez dane:9.08€
Detektívna kancelária LasseMaja - 22 Záhada s dinosauromDinosaurus v Lotorkove? A prečo nie?Do mestečka zavíta dvojica paleontológov s kompletnou kostrou Tyranosaura rexa. Ich prednášku však preruší incident: zrazu zmizne jedna neoceniteľná kosť dinosaura! Ešte šťastie, že na mieste činu sú detektív..
9.99€
Bez dane:9.08€
Škola magických zvierat - 3. diel: Krádež kokosového orechaĽadový medveď Murphy pátra spolu s magickými zvieratami a vyrieši každý prípad!V Škole magických zvierat sa neustále čosi deje! Edovi rodičia plánujú usporiadať výstavu. Niekto však odcudzí ich najcennejší obraz s názvom Kokosový orech.Ideál..
11.99€
Bez dane:10.90€
O malom sedmospáčovi, ktorý sa nebál tmySedmospáčik sa rozhodne, že prenocuje pod holým nebom. Ničoho sa nebojí!Vezme si obľúbenú prikrývku a vyberie sa von. Keď sa ho mamička spýta, či nemá strach z tmy, iba odvrkne: „Nie!“ Ibaže celkom sám, pod stanom a potme sa už necíti veľmi sebaisto. Našťastie..
12.99€
Bez dane:11.81€
Pozor! Sme v pasci!Čítajte, hádajte a strieľajte góly – interaktívna knižka pre začínajúcich čitateľov.Ukáž Futbalovému klubu Medvieďatá, kto je tu víťaz! Najskôr však pri čítaní musíš vyriešiť zábavné úlohy a prekonať nejednu prekážku. Každá chyba znamená nútený oddychový čas v šatni alebo slepú ul..
12.99€
Bez dane:11.81€
Kubkov víkend s ockom - tvrdá väzbaKubko bude mať ocka celý víkend iba pre seba!Jeho starší brat Daniel ide totiž s mamou na cyklotúru. Ocko plánuje, že strávia spolu príjemný a plnohodnotný čas. To znie dobre, myslí si chlapček. Ale čo to vlastne znamená? Čo presne sa počas takého víkendu robí? Jed..
5.99€
Bez dane:5.45€
Kubko sa takmer stratí - tvrdá väzbaHurá! Kubko s ockom sa rozhodli ísť do mesta na pouličnú slávnosť.Vezmú so sebou aj Kubkovu najlepšiu kamarátku Paulínku. Deje sa tam toho veľa, je čo objavovať: deti by si chceli dať pomaľovať tvár, ísť na kolotoč, ochutnať zmrzlinu a pozrieť si koncert jednej sk..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka má bračeka - tvrdá väzbaTerka má veľkú radosť z bračeka Jakubka.Aký je zlatý! Niekedy je to však s malým bábätkom celkom náročné, myslí si. A okrem toho mama s ockom už nemajú na ňu toľko času. Cenný sprievodca, vhodný ako darček pre starších súrodencov.Bračeka by však nedala za nič na sv..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka sa učí podeliť, dôverovať a vychádzať s ostatnými - tvrdá väzbaPrečo sa niekedy hádame? Ako sa dá opäť udobriť? A prečo je také dôležité vedieť sa o niečo podeliť?Príbehy škôlkarky Terky dávajú odpovede na otázky a pomocou názorných situácií z každodenného života ukazujú, ako sa deti už od tro..
5.99€
Bez dane:5.45€
Sladký domov pre mačičku LoluDvojčatá Grétka a Jakub pomáhajú zvieratkám hľadať si nový domov.Lola je rozkošné mačiatko. Má hebučký kožúšok a miluje rozmaznávanie. Sú však chvíle, keď sa mení na malú šelmu – veľmi rada totiž loví a vie sa svojou korisťou aj pochváliť. Nájdu dvojčatá niekoho, kto bud..
7.14€ 10.99€
Bez dane:6.49€
Sladký domov pre šteniatko TillyDvojčatá Grétka a Jakub pomáhajú zvieratkám hľadať si nový domov.Malá Tilly je roztomilé šteniatko a ako každý živý tvor, tiež potrebuje veľa lásky. Je síce trošku nezbedná, ale o zábavu sa vie spoľahlivo postarať – veľmi rada ukladá predmety na kôpky. Dokážu súrodenc..
7.14€ 10.99€
Bez dane:6.49€
Škola magických zvierat - 9. diel: Skamenené!Môže byť niečo lepšie ako vlastniť magické zviera? Je to ohromná vec, no len kým sa nestane niečo strašné!Magické zvieratá sa premenia na obyčajné hračky... A zostanú tak! Deti sú zúfalé, slečna Cornfieldová bezradná. Spoločne vkladajú všetku nádej do odv..
10.39€ 15.99€
Bez dane:9.45€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 57 (5 stránok)