Menu
Your Cart

Verbarium

Knihy ušité na mieru.

Vydavateľstvo Verbarium vzniklo z lásky ku knihám, so zámerom vydávať zaujímavé knihy z celého sveta, ako aj domáce, rokmi overené kvalitné tituly, ktoré v kníhkupectvách nenájdete. Vydané a plánované tituly sú výsledkom sústavného prieskumu európskeho trhu detských kníh.

Najlepšie detské knihy od svetových autorov.

Cieľom tohto vydavateľstva je ponúknuť mladšej generácii hodnotné príbehy, aby dostali znovu chuť vrátiť sa k jednému z najväčších pôžitkov – čítaniu. Knihu si z ich ponuky vyberie každé dieťa, bez ohľadu na vek.

Rozkošná knižka o tom, aké dôležité je vedieť povedať prepáč.Pekný a jednoduchý spôsob, ako zakopať vojnovú sekeru.Stačí okamih, aby sme niekoho zranili a ublížili mu.Ublížiť dokáže krik.Ohlušujúce ticho.Alebo ľahostajnosť.Môžete ju darovať aj niekomu, s kým sa chcete zmieriť, alebo sa mu ospravedln..
14.99€
Bez dane:13.63€
Zatiaľ čo Kubko čaká na mamu osloví ho cudzí človek.Kubko čaká mamu na ihrisku. Kde sa tak zdržala? K tomu všetkému sa ešte aj rozprší. Príbehy pre deti o obľúbenom Kubkovi.To jej ale trvá! Možno mal odísť s ujom, ktorý ho oslovil... Kubko však vie, čo má robiť.....
5.99€
Bez dane:5.45€
Kubko v nemocnici - tvrdá väzba
Nedostupné
Au! Kubko mal pri šantení úraz.Teraz ho všetko bolí. Dokonca mu príde zle. Pre istotu musí ísť do nemocnice, kde ho dôkladne vyšetria a urobia mu aj röntgen ruky.Príbehy pre deti o obľúbenom Kubkovi.Našťastie nie je zlomená, no aj tak si ho nechajú v nemocnici na pozorovanie. Ako dobre, že ocko tam ..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka je na návšteve v zoologickej záhrade.Koľko sa tam toho dá vidieť a dozvedieť! Ako spozná mláďa zebry svoju mamu? Čo jedia surikaty? Živia sa opice len banánmi?Príbehy pre deti o obľúbenej kamarátke Terke.Odrazu z ohrady vybehne šelma... Podarí sa deťom dostať ju naspäť do výbehu?..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka sa bude sťahovať. Rodičia hovoria, že byt je pre nich už príliš malý. Terka má obavy. Čo bude s Julkou a ich priateľstvom? Ani nový dom sa jej nepáči. Keď ju však zavolajú pomáhať pri zariaďovaní a spoločne poupratujú, na novom mieste sa začne cítiť dobre. Navyše s Julkou sa teraz môže hrávať ..
5.99€
Bez dane:5.45€
Malý šimpanz Fričo vstal ľavou nohou, ani nevie, prečo.Jeho priatelia to nedokážu pochopiť – ako môže byť nespokojný, keď je taký KRÁSNY deň? Radia mu: prestaň sa hrbiť, usmievaj sa, rob veci, z ktorých majú ostatné zvieratká radosť! Ale na Friča je tých rád akosi priveľa... Až sa napokon nezdrží. Č..
13.99€
Bez dane:12.72€
Vianočný strom, čo si z lesa objednal pán Hron Vianočný strom, čo si z lesa objednal pán Hron
Nedostupné
Čo sa stane, keď je vianočný stromček až príliš vysoký.Vianoce sú tu a pán Hron je nevýslovne šťastný, že bude môcť konečne ozdobiť svoj stromček. Zrazu však zistí, že to nebude také jednoduché. Strom je príliš vysoký a jediným riešením je odrezať mu vršok.Obrázková knižka rozveselí deti počas najkr..
12.99€
Bez dane:11.81€
O malých a veľkých vianočných darčekoch O malých a veľkých vianočných darčekoch
Nedostupné
Medveď sa po prvý raz neuložil na zimný spánok a rozhodol sa stráviť Vianoce so svojimi kamarátmi.Myška a medveď sa veľmi tešia na ligotavé, voňavé a pokojné Vianoce. Tento rok sú o to výnimočnejšie, že medveď sa po prvý raz neuloží na zimný spánok. Konečne sa môžu obdarovať! Medveď si však zoberie ..
12.99€
Bez dane:11.81€
Ako si vychovať súrodenca Ako si vychovať súrodenca
Ocenené
Očakávate nový prírastok do rodiny?Mám päť rokov a chcem psa. Ale moji rodičia prišli s tým, že dostanem súrodenca. Nakoniec som sa s tou myšlienkou zmierila a začala som sa aj tešiť. Ibaže doma sa objavil malý uzlíček, ktorý v ruke neudrží ani kocku lega. Mama s ockom sú stále unavení a podľa mňa s..
14.99€
Bez dane:13.63€
Hoci to vôbec nie je jednoduché, treba vedieť povedať NIE, DOSŤ alebo STAČILO.Kubko sa osmelí a vysloví ‚Nie!´ divokým pirátom v škôlke. Alebo bratovi Danielovi, ktorý ho neustále pokúša. Príbehy pre deti o obľúbenom Kubkovi.A dokonca aj maminej kamarátke, ktorá by ho chcela jednostaj pusinkova..
5.99€
Bez dane:5.45€
Hurá! Konečne nastal pre Kubka veľký deň D, jeho narodeniny!Chlapček vyrobí pre kamarátov pekné pozvánky. Mama, ocko a jeho brat Daniel mu ráno zaspievajú narodeninovú pesničku. Obývačka je slávnostne vyzdobená balónmi a girlandami. Príbehy pre deti o obľúbenom Kubkovi.Kubko si rozbaľuje darček..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka skáče od radosti, keď ju mama prihlási na cvičenie.Môže tam liezť na rebriny, balansovať na lavičke a dokonca sa hojdať na lane rovno nad žinenkou! No pre dievčatko je najväčšou zábavou trampolína. Príbehy pre deti o obľúbenej kamarátke Terke.Nevie sa dočkať, kedy o skvelom dni v telocvič..
5.99€
Bez dane:5.45€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 79 (7 stránok)