Menu
Your Cart

Verbarium

Knihy ušité na mieru.

Vydavateľstvo Verbarium vzniklo z lásky ku knihám, so zámerom vydávať zaujímavé knihy z celého sveta, ako aj domáce, rokmi overené kvalitné tituly, ktoré v kníhkupectvách nenájdete. Vydané a plánované tituly sú výsledkom sústavného prieskumu európskeho trhu detských kníh.

Najlepšie detské knihy od svetových autorov.

Cieľom tohto vydavateľstva je ponúknuť mladšej generácii hodnotné príbehy, aby dostali znovu chuť vrátiť sa k jednému z najväčších pôžitkov – čítaniu. Knihu si z ich ponuky vyberie každé dieťa, bez ohľadu na vek.

Terka na farme - tvrdá väzba Terka na farme - tvrdá väzba
Nedostupné
Terka prázdninuje na farme.Žijú tam sliepky a králiky, kravy aj prasiatka, a predovšetkým Terkina nová kamarátka. Anetka sa teší, že môže Terke poukazovať farmu so všetkými jej obyvateľmi.Príbehy pre deti o obľúbenej kamarátke Terke.Terka sa dokonca dozvie, odkiaľ pochádza mlieko, čo každé ráno pije..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terke záleží na životnom prostredí - tvrdá väzba Terke záleží na životnom prostredí - tvrdá väzba
-25 %
Terka sa hnevá. Všade na zemi ležia samé odpadky! Kde sa vzali?Ona a jej kamaráti zo škôlky sa rozhodnú, že budú vytvárať menej odpadu ako doteraz.Príbehy pre deti o obľúbenej kamarátke Terke.Navyše im zíde na um skvelá myšlienka! Zorganizujú výmenu hračiek, zúčastnia sa na Dňoch ochrany prírody v m..
4.49€ 5.99€
Bez dane:4.08€
Kubko poznáva vlastné pocity.Kubko sa veľmi teší. Jeho starší brat Daniel ho totiž zoberie na lúku púšťať si šarkana. Avšak nakoniec ho k nemu vôbec nepustí! Tvrdí, že je na to ešte príliš malý. V Kubkovi to vrie. Daniel je ale protivný! Našťastie, popoludní prichádza na návštevu kamarátka Paulínka...
5.99€
Bez dane:5.45€
Kubko a Paulínka si urobia výlet na hrad.Privíta ich naozajstný kastelán, môžu nahliadnuť kováčovi cez plece a dozvedia sa veľa o živote na rytierskom hrade. Príbehy pre deti o obľúbenom Kubkovi.Napríklad aj to, aké šaty nosievali v tých časoch sedliaci a šľachtici, ako to vyzeralo v hradnom pa..
5.99€
Bez dane:5.45€
V Lotorkove zorganizujú festival venovaný láske.Majú v pláne vyzbierať peniaze pre deti v núdzi. Klenotník Karát prisľúbi, že zaplatí päť eur za každú pusinku či objatie, ktoré si Lasse s Majou zaznamenajú do zápisníka. Obyvatelia Lotorkova sa odušu objímajú a rozdávajú bozky. Festival vrcholí taneč..
8.99€
Bez dane:8.17€
Dlho pripravované jazdecké preteky s nečakaným výsledkom!Napätie na lotorkovskej dostihovej dráhe by sa dalo krájať. Ľudia sa dohadujú a stávkové kancelárie pracujú na plné obrátky. Kone so skúsenými jazdcami v sedle sa ihneď dostanú do vedenia, no netrvá to dlho a jeden za druhým strácajú tempo. Za..
8.99€
Bez dane:8.17€
Špunt si hľadá bývanie. Iste sa hneď pýtate, kde má rodičov a prečo je sám. Odpoveď je jasná: v rozprávkach je možné všetko.A keďže najvrchnejšia izba novopostaveného Vežodomu je stále prázdna, milý a zdvorilý chlapček sa v nej usadí. S okolím sa zoznamuje rýchlo: stretáva pána Pierka, početnú rodin..
19.99€
Bez dane:18.17€
Zatiaľ čo Kubko čaká na mamu osloví ho cudzí človek.Kubko čaká mamu na ihrisku. Kde sa tak zdržala? K tomu všetkému sa ešte aj rozprší. Príbehy pre deti o obľúbenom Kubkovi.To jej ale trvá! Možno mal odísť s ujom, ktorý ho oslovil... Kubko však vie, čo má robiť.....
5.99€
Bez dane:5.45€
Au! Kubko mal pri šantení úraz.Teraz ho všetko bolí. Dokonca mu príde zle. Pre istotu musí ísť do nemocnice, kde ho dôkladne vyšetria a urobia mu aj röntgen ruky.Príbehy pre deti o obľúbenom Kubkovi.Našťastie nie je zlomená, no aj tak si ho nechajú v nemocnici na pozorovanie. Ako dobre, že ocko tam ..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka v ZOO - tvrdá väzba
Nedostupné
Terka je na návšteve v zoologickej záhrade.Koľko sa tam toho dá vidieť a dozvedieť! Ako spozná mláďa zebry svoju mamu? Čo jedia surikaty? Živia sa opice len banánmi?Príbehy pre deti o obľúbenej kamarátke Terke.Odrazu z ohrady vybehne šelma... Podarí sa deťom dostať ju naspäť do výbehu?..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka sa bude sťahovať. Rodičia hovoria, že byt je pre nich už príliš malý. Terka má obavy. Čo bude s Julkou a ich priateľstvom? Ani nový dom sa jej nepáči. Keď ju však zavolajú pomáhať pri zariaďovaní a spoločne poupratujú, na novom mieste sa začne cítiť dobre. Navyše s Julkou sa teraz môže hrávať ..
5.99€
Bez dane:5.45€
Malý šimpanz Fričo vstal ľavou nohou, ani nevie, prečo.Jeho priatelia to nedokážu pochopiť – ako môže byť nespokojný, keď je taký KRÁSNY deň? Radia mu: prestaň sa hrbiť, usmievaj sa, rob veci, z ktorých majú ostatné zvieratká radosť! Ale na Friča je tých rád akosi priveľa... Až sa napokon nezdrží. Č..
13.99€
Bez dane:12.72€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 65 (6 stránok)