Menu
Your Cart

Verbarium

Knihy ušité na mieru.

Vydavateľstvo Verbarium vzniklo z lásky ku knihám, so zámerom vydávať zaujímavé knihy z celého sveta, ako aj domáce, rokmi overené kvalitné tituly, ktoré v kníhkupectvách nenájdete. Vydané a plánované tituly sú výsledkom sústavného prieskumu európskeho trhu detských kníh.

Najlepšie detské knihy od svetových autorov.

Cieľom tohto vydavateľstva je ponúknuť mladšej generácii hodnotné príbehy, aby dostali znovu chuť vrátiť sa k jednému z najväčších pôžitkov – čítaniu. Knihu si z ich ponuky vyberie každé dieťa, bez ohľadu na vek.

Sára a vianočný medveď
Nedostupné
Do Vianoc chýba už len pár dní a so snehom akoby sa vrece roztrhlo.Starký pomáha Sáre postaviť na záhrade iglu aj ľadového medvedíka, ktorý naň bude dávať pozor.Podarí sa Sáre nájsť cestu späť?Keď sa však dievčatko uprostred noci zobudí, všetko navôkol vyzerá úplne inak. Sára sa odvážne vydáva na fa..
8.99€
Bez dane:8.17€
Pán Scrooge je známy ako lakomec a jeho chamtivosť nepozná hraníc.Dokonca ani na Vianoce sa jeho tvrdé srdce neobmäkčí, len podráždene a s kyslým výrazom na tvári sleduje predvianočný zhon. Nečakaná a tajuplná návšteva, ktorá ho vyľaká, však mnohé zmení. Najkrajší príbeh veľkého anglického rozp..
11.90€
Bez dane:10.82€
Ako myšiak Félix zachránil Vianoce Ako myšiak Félix zachránil Vianoce
-25 %
Myšiak Félix sa rozhodol, že zachráni Vianoce, ale bude na to potrebovať veľkú dávku odvahy.Neodolateľná rozprávka z pera obľúbeného autora detských knižiek Alexa T. Smitha sa už teraz bezpochyby zaradila medzi súčasné vianočné klasiky. Nielen vďaka rozkošnému a pútavému príbehu, ale i vďaka krásnym..
13.49€ 17.99€
Bez dane:12.27€
Vianočný strom, čo si z lesa objednal pán Hron Vianočný strom, čo si z lesa objednal pán Hron
Nedostupné
Čo sa stane, keď je vianočný stromček až príliš vysoký.Vianoce sú tu a pán Hron je nevýslovne šťastný, že bude môcť konečne ozdobiť svoj stromček. Zrazu však zistí, že to nebude také jednoduché. Strom je príliš vysoký a jediným riešením je odrezať mu vršok.Obrázková knižka rozveselí deti počas najkr..
12.99€
Bez dane:11.81€
Nezvyčajný príbeh červenej stratenej rukavice a lesných obyvateľov.Na ďalekom severe v krajine celoročne pokrytej snehom, stalo sa jedného dňa, že mohutný človek stratil jednu zo svojich teplých červených rukavíc, no všimol si to až potom, čo prišiel domov. Rukavica však nezostala bez povšimnutia.....
12.99€
Bez dane:11.81€
O malých a veľkých vianočných darčekoch O malých a veľkých vianočných darčekoch
Nedostupné
Medveď sa po prvý raz neuložil na zimný spánok a rozhodol sa stráviť Vianoce so svojimi kamarátmi.Myška a medveď sa veľmi tešia na ligotavé, voňavé a pokojné Vianoce. Tento rok sú o to výnimočnejšie, že medveď sa po prvý raz neuloží na zimný spánok. Konečne sa môžu obdarovať! Medveď si však zoberie ..
12.99€
Bez dane:11.81€
Očakávate nový prírastok do rodiny?Mám päť rokov a chcem psa. Ale moji rodičia prišli s tým, že dostanem súrodenca. Nakoniec som sa s tou myšlienkou zmierila a začala som sa aj tešiť. Ibaže doma sa objavil malý uzlíček, ktorý v ruke neudrží ani kocku lega. Mama s ockom sú stále unavení a podľa mňa s..
14.99€
Bez dane:13.63€
Hoci to vôbec nie je jednoduché, treba vedieť povedať NIE, DOSŤ alebo STAČILO.Kubko sa osmelí a vysloví ‚Nie!´ divokým pirátom v škôlke. Alebo bratovi Danielovi, ktorý ho neustále pokúša. Príbehy pre deti o obľúbenom Kubkovi.A dokonca aj maminej kamarátke, ktorá by ho chcela jednostaj pusinkova..
5.99€
Bez dane:5.45€
Kubko oslavuje narodeniny - tvrdá väzba Kubko oslavuje narodeniny - tvrdá väzba
Nedostupné
Hurá! Konečne nastal pre Kubka veľký deň D, jeho narodeniny!Chlapček vyrobí pre kamarátov pekné pozvánky. Mama, ocko a jeho brat Daniel mu ráno zaspievajú narodeninovú pesničku. Obývačka je slávnostne vyzdobená balónmi a girlandami. Príbehy pre deti o obľúbenom Kubkovi.Kubko si rozbaľuje darček..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka cvičí - tvrdá väzba Terka cvičí - tvrdá väzba
Nedostupné
Terka skáče od radosti, keď ju mama prihlási na cvičenie.Môže tam liezť na rebriny, balansovať na lavičke a dokonca sa hojdať na lane rovno nad žinenkou! No pre dievčatko je najväčšou zábavou trampolína. Príbehy pre deti o obľúbenej kamarátke Terke.Nevie sa dočkať, kedy o skvelom dni v telocvič..
5.99€
Bez dane:5.45€
Terka na horách - tvrdá väzba Terka na horách - tvrdá väzba
Nedostupné
Konečne sa ide na dovolenku!Terka sa s mamou, ockom a bračekom Jakubkom vyberie do hôr. Stretne svišťa, spoznáva ozvenu a dokonca sa odvezie aj lanovkou.Príbehy pre deti o obľúbenej kamarátke Terke.A kto by si bol pomyslel, že sa dá na horách sánkovať aj v lete?..
5.99€
Bez dane:5.45€
Mestečko sužujú požiare a krádeže cenností.Nad Lotorkovom sa vznáša letný pokoj. Lasse s Majou sa dajú do upratovania svojej detektívnej kancelárie. Počas zaslúženej prestávky si Lasse číta v novinách o požiaroch, ktoré zúria v mestečku. A, ako všetci vedia, nešťastie chodí zriedkavo samo. Dete..
8.99€
Bez dane:8.17€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 95 (8 stránok)