Menu
Your Cart

Veci, ktoré v nás ostanú navždy

Bradatý zlý chlapec Knox si rád užíva život presne tak ako svojuj kávu: osamote. Nechystá sa zaľúbiť do dobrého dievčaťa.
Veci, ktoré v nás ostanú navždy
22.90€
Bez dane: 20.82€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.74kg
  • Rozmery: 14.40cm x 4.80cm x 22.00cm
  • ISBN: 978-80-8250-059-5

Bradatý zlý chlapec Knox si rád užíva život presne tak ako svojuj kávu: osamote.

Teda ak nerátate jeho baseta Waylona. Knox neznáša drámu a nepoľaví, ani keď sa k nemu dostaví v podobe zúfalej nevesty, ktorá ušla spred oltára. Naomi práve utiekla z vlastnej svadby, no zároveň sa ponáhľala na pomoc svojej odcudzenej dvojičke. V Knockemoute vo Virgínii, na prvý pohľad drsnom mestečku, sa spory riešia po starom... päsťami a pivom. Zvyčajne v tomto poradí.
Škoda, že Naomino dvojča sa vôbec nezmenilo. Po tom, čo jej Tina ukradne auto a peniaze, nechá jej nečakaný darček: neter, o ktorej Naomi ani len netušila. Naomi sa tak ocitne v neznámom meste bez auta, práce, plánu a domova, s jedenásťročným dieťaťom, o ktoré sa musí postarať.

Osud mu ale postaví do cesty zúfalú nevestu, ktorá ušla spred oltára a pokojný život je odrazu preč. Podarí sa mu vrátiť k svojmu nerušenému a osamelému životu?

Knox má svoje dôvody, prečo si zvyčajne nezačína s komplikovanými a náročnými ženami, zvlášť ak sú to romantičky. Naomin život mu však vybuchol priamo pred očami, a tak sa rozhodne pomôcť jej postaviť sa na nohy, a keď sa tak stane, má v úmysle vrátiť sa k svojmu pokojnému osamelému životu. Teda taký bol pôvodný plán, až kým sa problémy nezmenili na niečo skutočne nebezpečné.
Druh
Druh knižiek Romantická beletria
Informácie o produkte
Autor Lucy Score
ISBN/EAN 9788082500595
Jazyk Slovenský
Počet strán 512
Rok Vydania 2022
Vydavateľstvo/ Výrobca Aurora

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha