Menu
Your Cart

Knihomoli

Jedno leto. Vzájomní rivali. Dejový zvrat, ktorý nečakali….
Knihomoli
15.90€
Bez dane: 14.45€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.47kg
  • Rozmery: 14.70cm x 2.80cm x 21.00cm
  • ISBN: 978-80-89873-54-8

Nora a Charlie nie sú ideálny hrdinovia, ale keď sa znova a znova stretávajú zisťujú, že sú možno hrdinami (sami) pre seba.

Život Nory Stephensovej sa točí okolo kníh – prečítala ich všetky – no nevyrovná sa hrdinke ani jednej z nich. Nie je tá odvážna, ani vysnívané pohodové dievča a už vôbec nie zlatíčko. V skutočnosti jedinými ľuďmi, pre ktorých je Nora dôležitou hrdinkou, sú jej klienti, ktorým ako drsná literárna agentka uzatvára obrovské zmluvy, a jej milovaná mladšia sestra Libby. Nikoho iného nemá.

Jedno leto. Vzájomní rivali. Dejový zvrat, ktorý nečakali….

Preto keď ju tehotná sestra poprosí o spoločný výlet do Sunshine Falls v Severnej Karolíne, napriek pracovnej vyťaženosti súhlasí. Netuší ale, že okrem utužovania sesterského vzťahu je ďalším z Libbiných cieľov letného pobytu dať Norin život do poriadku – nájsť jej poriadneho chlapa a docieliť, aby bola konečne hrdinkou svojho vlastného príbehu. Nora však namiesto piknikov na lúkach alebo stretnutí s príťažlivým vidiečanom či namakaným barmanom neustále naráža na Charlieho Lastru, uznávaného (a protivného) redaktora, s ktorým ju spája nielen vášeň ku knihám, ale aj milovaný New York. A boli by to milé stretnutia, nebyť toho, že sa v minulosti stretli už veľakrát, a nikdy to nebolo milé. Ak je Nore jasné, že nie je ideálna hrdinka, Charlie vie, že nie je hrdinom pre nikoho. Ale keď sa znova a znova stretávajú – v sérii náhod, ktoré by každý schopný editor z rukopisu vyškrtal – zisťujú, že sú možno hrdinami (sami) pre seba.
Druh
Druh knižiek Romantická beletria
Informácie o produkte
Autor Emily Henry
ISBN/EAN 9788089873548
Jazyk Slovenský
Počet strán 360
Rok Vydania 2023
Vydavateľstvo/ Výrobca Aktuell

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha