Menu
Your Cart

Vystrihovanie

Vystrihovanie
Deti vybavíme všetkým potrebným na zábavné vystrihovanie. Strihanie je dôležité pre malé aj veľké deti, pretože pomáha rozvíjať jemnú motoriku a patrí medzi základné predškolské zručnosti. U nás preto nájdete rôzne nožnice pre malé deti aj pre školákov. Nechýbajú ani špeciálne nožnice pre ľavákov či rôzne zubaté nožnice na papier.

Vyberte tiež krásne vystrihovánky pre deti, pracovné zošity zamerané na vystrihovanie, rôznorodé origami či kreatívne sady s nožnicami, vďaka ktorým si deti vyskúšajú aj rôzne výtvarné techniky.

Najpredávanejšie v kategórii Vystrihovanie

Nožnice pre pravákov Nožnice pre pravákov - Nedostupné 3.49€
Bez dane: 2.91€
Nožnice pre ľavákov Nožnice pre ľavákov - Nedostupné 3.49€
Bez dane: 2.91€
Nožnice Nožnice - Nedostupné 2.35€
Bez dane: 1.96€
Dierovačka Vločka
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o snehovú vločku bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Vločka 16 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotových kresieb,..
4.39€
Bez dane:3.66€
Dierovačka Vianočný strom
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o vianočný stromček bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Vianočný strom 25 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotový..
6.36€
Bez dane:5.30€
Vystrihovanie pre začiatočníkov Vystrihovanie pre začiatočníkov
Nedostupné
Cik - cak, malí kreatívci pozor!   Otváranie a zatváranie nožníc pomáha deťom rozvíjať malé svaly v rukách. Tieto svaly sú rozhodujúce pre držanie ceruzky alebo pasteliek a pre uchopenie a manipuláciu s predmetmi. Strihanie podporuje rozvíjanie koordináciu oko – ruka.  S touto fantast..
16.79€
Bez dane:13.99€
Nožnice Nožnice
Nedostupné
Učíme sa strihať!Strihám, striháš, striháme. Oceľové čepele sú prekryté plastom a majú zaoblený hrot.Nožnice sú ostré a predsa bezpečné.Prevodová páčka uľahčuje strihanie. Páčku stačí otočiť smerom dnu, k čepeliam. Vďaka prenosu energie cez páčku sa budú nožnice ľahšie otvárať a zatvárať a strihanie..
2.35€
Bez dane:1.96€
Origami Kvety Origami Kvety
-50 %
Poskladajte si krásne kvety!Tadičné hračky Origami v novom dizajne. Sada obsahuje 500 jasno farebných hárkov papiera, z ktorých poskladáte množstvo farebných kvietkov. Súčasťou balenia je lepidlo, aj nožnice.Origami rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail.Origami je tvorivá záb..
8.25€ 16.50€
Bez dane:6.88€
Dierovačka Medvedík
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o medvedíkov bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Medvedík 25 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotových kresi..
5.40€
Bez dane:4.50€
Dierovačka Hviezda
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o hviezdičky bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Hviezda 25 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotových kresie..
5.40€
Bez dane:4.50€
Dierovačka Srdce
Nedostupné
Obohaťte svoje výtvory o srdiečka bez vystrihovania.Ozdobná dierovačka papiera Srdce 25 mm slúži na vyrezávanie motívov z papiera. Deti môžu jedným rýchlym stlačením dierovačkou vystrihnúť obrázky, ktoré môžu následne použiť na ďalšiu kreatívnu činnosť. Ozdobovanie obrázkov, hotových kresieb, t..
5.40€
Bez dane:4.50€
Nožnice 5 ks Nožnice 5 ks
Nedostupné
Bezpečné detské nožnice.Detské nožnice od značky SES sú nevyhnutnosťou pre všetkých malých umelcov. Sada obsahuje 5 nožníc, každé s iným vzorom a farbou. Veľkosť nožníc bola navrhnutá obzvlášť pre malé detské ruky. Sú vyrobené z nerezu.Sada obsahuje 5ks nožníc s rôznymi farbami a vzormi. Vhodné..
10.36€
Bez dane:8.63€
Nožnice pre pravákov
Nedostupné
Skvelé nožnice pre malých kreatívcov.Detské nožnice pre pravákov od značky SES sú bezpečné vďaka zaobleným špičkám. Veľkosť týchto nožníc bola navrhnutá obzvlášť pre malé ruky. Sú vyrobené z nerezu.Vhodné pre deti od 3 rokov...
3.49€
Bez dane:2.91€
Nožnice pre ľavákov
Nedostupné
Skvelé nožnice pre malých kreatívcov.Detské nožnice pre ľavákov od značky SES sú bezpečné vďaka zaobleným špičkám. Veľkosť týchto nožníc bola navrhnutá obzvlášť pre malé ruky. Sú vyrobené z nerezu.Vhodné pre deti od 3 rokov...
3.49€
Bez dane:2.91€
Zobrazuje sa 1 až 11 z 11 (1 stránok)