Menu
Your Cart

Kočíky pre bábiky

Kočíky pre bábiky

Bábika do kočíka a ide sa na výlet! Kočíky pre bábiky sú skvelou hračkou pre všetky deti.

Najmenšie detičky rady používajú kočík pre bábiky ako chodítko a zlepšujú sa tak v chôdzi, tie väčšie už používajú kočík na rolové hry, prevážanie vecí alebo ako doplnok pre svoje bábiky a plyšových kamarátov na prechádzky.

Vyberte deťom drevený kočík pre bábiky, ktorý je vhodný do interiéru. Je to krásny funkčný doplnok, vďaka ktorému deti prevezú sem tam veľa vecí, ale aj sa vďaka nemu učia chodiť. Súčasťou sú väčšinou aj perinky pre bábiky a ďalšie doplnky.

Skladacie golfky pre bábiky s pevnou kovovou konštrukciou zas skvele poslúžia na prechádzky do prírody. Okrem toho sú veľmi skladné. Rovnako ako klasické golfky, ich ľahko zložíte, dáte do auta, vezmete na chalupu či na dovolenku.

Ako darček ale deti určite poteší aj nosítko pre bábiky či prenosná postieľka. Všetky tieto vecičky produkty sú skvelé aj pre plyšové hračky!

Najpredávanejšie v kategórii Kočíky pre bábiky

Vezmite bábiku na prechádzku v tradičnom drevenom kočíku.Zostaňte na správnej ceste pri dlhých prechádzkach a tlačení dieťaťa v kočíku... Tento drevený kočík je autenticky vyzerajúcou replikou detského kočíka a je ideálny na sprevádzanie vášho dieťaťa pri prvom objavovaní sveta. Deti budú môcť napod..
79.99€
Bez dane:66.66€
Skladací kočík pre bábiky Tutti Frutti Skladací kočík pre bábiky Tutti Frutti
-40 %
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s dizajnovými motívmi farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plát..
29.40€ 49.00€
Bez dane:24.50€
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s hravým motívom zebry od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plátená časť kočíka ..
49.00€
Bez dane:40.83€
Skladací kočík pre bábiky Princezná Skladací kočík pre bábiky Princezná
-40 %
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s motívom princeznej od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plátená časť kočíka je..
29.40€ 49.00€
Bez dane:24.50€
Skladací kočík pre bábiky Jaguár Skladací kočík pre bábiky Jaguár
Nedostupné
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s dizajnovými motívmi jaguárov od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plátená časť..
49.00€
Bez dane:40.83€
Skladací kočík pre bábiky Ibištek Skladací kočík pre bábiky Ibištek
Nedostupné
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s dizajnovými motívmi ibišteka od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plátená časť..
49.00€
Bez dane:40.83€
Vezmite svoju bábiku na prechádzku!Drevený kočík pre bábiky s krásnou potlačou je výborný pomocník pre každého malého rodiča. Je vhodný pre bábiky, plyšové hračky či iných miláčikov našich najmenších.Kočík je vhodný do interiéru, nepoškriabe podlahy.Je veľmi stabilný, rukoväť je v takej výške aby sa..
43.60€
Bez dane:36.33€
Zobrazuje sa 1 až 7 z 7 (1 stránok)