Menu
Your Cart

Paola Reina

Jemná vôňa vanilky zdobí každú bábiku.

Paola Reina je tradičný španielsky výrobca realistických bábik a bábätiek. Firma vznikla ako rodinný podnik v roku 1994 v Alicante v Španielsku - Kastílii. Bábiky z továrne Paola Reina sú originálne, veľmi kvalitné, bez ftalátov.

Bábiky sú vyrábané ručne – až po poslednú pehu na nošteku!

Aj ich oblečenie je precízne spracované. Všetky komponenty – hebké vlásky, kvalitné textílie aj jemná vôňa vanilky, ktorá ich zdobí - sú vyrobené v Španielsku z európskych surovín a výrobky spĺňajú všetky bezpečnostné normy vzťahujúce sa k bábikám.


Dokonalé bábätko pre vaše deti!Realistická bábika Susi od španielskej firmy Paola Reina má mäkké, látkové telíčko, len hlavička a končatiny sú vyrobené z vinylu. Bábätko je dlhé 27 cm, nemá vlásky a má modré nemrkacie oči. Na sebe má dlhé červené nohavice, cez ktoré má biele šaty s výraznými čerešňo..
35.66€
Bez dane:29.72€
Šaty Panda s kabelkou Šaty Panda s kabelkou
Nedostupné
Nové oblečenie pre tvoju bábiku!Roztomilé šaty s pandím vzorom a s kabelkou skvelé na vychádzky dodajú štýl tvojim bábikám značky Paola Reina. Štýlové oblečenie je vysoko realistické.Oblečenie je vhodné na bábiku Paola Reina 32 cm - typ Las Amigas. Topánky nie sú súčasťou balenia...
13.82€
Bez dane:11.52€
Nová kamarátka pre vaše deti!Realistická bábika Marga od španielskej firmy Paola Reina má dlhé ryšavé kučeravé vlasy. Marga je 32 cm vysoká. Bábika je vyrobená z vinylu a je oblečená do krásnych svetlo ružových letných šiat. Na nohách má stredne vysoké biele topánky na šnúrky.Bábika je vyr..
42.63€
Bez dane:35.53€
Nová kamarátka pre vaše deti!Realistická bábika Mari od španielskej firmy Paola Reina má krátke hnedé vlasy strihané do mikáda a modré oči. Mari je 32 cm vysoká. Bábika je vyrobená z vinylu a je oblečená do šiat, ktoré majú svetlý živôtik bez rukávov, ozdobený modrými rybičkami, modrou mašľou a..
44.06€
Bez dane:36.72€
Bábika Pili 32 cm
Nedostupné
Nová kamarátka pre vaše deti!Realistická bábika Pili od španielskej firmy Paola Reina má krásne dlhé rovné vlasy svetlo hnedej farby a hnedé oči. Pila je 32 cm vysoká. Bábika je vyrobená z vinylu a je oblečená do jednoduchých svetlo ružových šiat, ktoré rozdeľujú zvislé a vodorovné tmavé línie na ko..
41.58€
Bez dane:34.65€
Nové oblečenie pre tvoju bábiku!Krásny zeleno červený komplet s mašľou dodá štýl tvojim bábikám značky Paola Reina. Oblečenie je určené pre bábiky s výškou 36cm, Los Manus. Štýlové oblečenie je vysoko realistické.Obsahuje komplet červených legín, zelený top s motívom rozprávky Červená čiapočka ..
19.53€
Bez dane:16.28€
Bábika Bábätko Toni
Nedostupné
Dokonalé bábätko pre vaše deti!Realistická bábika Toni od španielskej firmy Paola Reina má mäkké, látkové telíčko, len hlavička a končatiny sú vyrobené z vinylu. Bábätko je dlhé 36 cm, nemá vlásky a má modré žmurkacie oči. Na sebe má krásne šaty s ružovou tylovou sukňou s bielym živôtikom. Pod šatam..
40.95€
Bez dane:34.13€
Dokonalé bábätko pre vaše deti!Realistická bábika Lidia od španielskej firmy Paola Reina má mäkké, látkové telíčko, len hlavička a končatiny sú vyrobené z vinylu. Bábätko je dlhé 27 cm, nemá vlásky a má modré nemrkacie oči. Na sebe má šedé šatôčky s dúhou, krátke ružové nohavice a ružovú stuhu s maš..
33.56€
Bez dane:27.97€
Šaty s kabelkou Šaty s kabelkou
Nedostupné
Nové oblečenie pre tvoju bábiku!Krásne jarné šaty s kvetinovým vzorom vhodné na vychádzku ale aj na sviatočné príležitosti. Dodajú štýl tvojim bábikám značky Paola Reina. Štýlové oblečenie je vysoko realistické.Oblečenie je vhodné na bábiku Paola Reina 32 cm - typ Las Amigas. Topánky nie sú súč..
15.79€
Bez dane:13.16€
Nové oblečenie pre tvoju bábiku!Pohodlný overal s leopardím vzorom skvelý na vychádzky dodá štýl tvojim bábikám značky Paola Reina. Štýlové oblečenie je vysoko realistické.Oblečenie je vhodné na bábiku Paola Reina 32 cm - typ Las Amigas. Topánky nie sú súčasťou balenia...
15.00€
Bez dane:12.50€
Je čas na spánok!Pyžamo sa skladá z bieleho vrchného dielu bez rukávov s motívom korunky a biele pyžamové kraťasy s hviezdičkami. Pohodlné pyžamo nesmie chýbať žiadnej bábike! Oblečenie je vhodné na bábiku Paola Reina 32 cm - typ Las Amigas...
13.33€
Bez dane:11.11€
Črievičky pre bábiky Črievičky pre bábiky
Nedostupné
Ružové črievičky doplnia šatník bábik Paola Reina.Ružové črievičky na suchý zips sú určené pre celovinylové bábiky od firmy Paola Reina Las Amigas, ktoré sú 32 cm vysoké.Výborne držia na nohách vďaka suchému zipsu.S ružovými topánkami od Paola Reina bude môcť vaše dievčatko doplniť šatník svojej obľ..
8.29€
Bez dane:6.91€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 28 (3 stránok)