Menu
Your Cart

Doplnky do kúpeľne

Doplnky do kúpeľne

Pohodový a bezpečný kúpeľ je pre deti dôležitou súčasťou takmer každého dňa. Spríjemnite im túto chvíľu vo vode krásnymi hračkami do vody z ekologických materiálov. Bezpečnosť vo vaničke zaistí protišmyková podložka do vane z prírodného kaučuku. Jemné uteráky vaše dieťatko príjemne zahrejú.

Hračka do vane Plameniak Hračka do vane Plameniak
Na objednávku
S ružovým plameniakom si deti kúpanie užijú.  Počas kúpeľa krásne pláva na vode, ale zabaví aj na suchu. Je vytvorený s dôrazom na jednoduchý úchop.  Jeho pierka stimulujú hmat a samotný kaučuk prináša úľavu boľavým ďasnám počas obdobia prerezávania zúbkov. Hračka nemá dierku, aby bola chr..
17.50€
Bez dane:14.58€
Hračka do vane Páv modrý Hračka do vane Páv modrý
Na objednávku
Páv je jesennou novinkou značky Natruba. Počas kúpeľa krásne pláva na vode, ale zabaví aj na suchu. V krásnej modrej farbe.Je vytvorený s dôrazom na jednoduchý úchop.  Jeho pierka stimulujú hmat a samotný kaučuk prináša úľavu boľavým ďasnám počas obdobia prerezávania zúbkov. Hračka nemá die..
17.50€
Bez dane:14.58€
Hračka do vane Páv svetlomodrý Hračka do vane Páv svetlomodrý
Na objednávku
Páv je jesennou novinkou značky Natruba. Počas kúpeľa krásne pláva na vode, ale zabaví aj na suchu. V krásnej svetlomodrej farbe.Je vytvorený s dôrazom na jednoduchý úchop.  Jeho pierka stimulujú hmat a samotný kaučuk prináša úľavu boľavým ďasnám počas obdobia prerezávania zúbkov. Hračka ne..
17.50€
Bez dane:14.58€
Hračka do vane Labuť Hračka do vane Labuť
Na objednávku
Labuť, dánsky národný vták, bola prvým dizajnom značky Natruba.  Počas kúpeľa krásne pláva na vode, ale zabaví aj na suchu. Je vytvorená s dôrazom na jednoduchý úchop.  Jej pierka stimulujú hmat a samotný kaučuk prináša úľavu boľavým ďasnám počas obdobia prerezávania zúbkov. Hračka nemá di..
17.50€
Bez dane:14.58€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)