Menu
Your Cart

Malibu v plameňoch

Pripravte sa na párty roka, kde sa rozlúčka s letom vymkne spod kontroly.
Malibu v plameňoch
17.90€
Bez dane: 16.27€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.45kg
  • Rozmery: 13.30cm x 3.30cm x 20.50cm
  • ISBN: 978-80-220-2512-6

Pripravte sa na párty roka, kde sa rozlúčka s letom vymkne spod kontroly.

Malibu 27. august 1983. Deň, keď Nina Rivová usporadúva každoročný večierok na rozlúčku s letom. Každý sa chce dostať do blízkosti štyroch slávnych súrodencov: Niny, talentovanej surfistky a supermodelky, Jaya, šampióna v surfovaní, Huda, slávneho fotografa, a ich milovanej sestričky Kit. Všetci štyria fascinujú celé Malibu a dokonca aj zvyšok sveta – najmä ako potomkovia legendárneho speváka Micka Rivu.

Fascinujúca rodinná dráma o láske, zlomených srdciach, o nádeji, túžbach a sklamaniach, ale aj o sile vzchopiť sa a začať odznova.

Jediný, kto sa na párty roka neteší, je sama Nina, ktorá nikdy netúžila byť v centre pozornosti a ktorú práve verejne opustil manžel, profesionálny tenista. A možno ešte Hud – ten sa konečne chystá priznať k niečomu dôležitému bratovi, s ktorým sú od narodenia nerozluční. Jay však odpočítava minúty do súmraku, lebo dievčina, na ktorú nemôže prestať myslieť, sľúbila, že príde. A dokonca i najmladšia Kit má svoje tajomstvá – vrátane hosťa, ktorého pozvala a nikomu o ňom nepovedala.
Okolo polnoci sa párty úplne vymkne spod kontroly a ráno pohltia honosné sídlo Rivovcov plamene. Ale kým v skorých ranných hodinách vzbĺkne prvá iskra, hudba bude vyhrávať, alkohol potečie prúdom a city a tajomstvá, ktoré formujú túto generáciu slávnej rodiny, postupne vyplávajú na povrch.
Malibu v plameňoch je príbeh o nezabudnuteľnej noci v živote jednej rodiny: o noci, keď si každý jej člen musí vybrať, čo si v sebe uchová po ľuďoch, ktorí ho stvorili, a čo nechá za sebou.
Informácie o produkte
Autor Taylor Jenkins Reid
ISBN/EAN 9788022025126
Jazyk Slovenský
Počet strán 392
Rok Vydania 2023
Vydavateľstvo/ Výrobca Slovenský spisovateľ

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha