Menu
Your Cart

Ty, ja a naše výlety

Ty, ja a naše výlety. Dvaja najlepší priatelia. Desať spoločných dovoleniek. Posledná šanca na lásku.
Ty, ja a naše výlety
15.90€
Bez dane: 14.45€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.47kg
  • Rozmery: 14.70cm x 3.00cm x 21.00cm
  • ISBN: 978-80-8987-353-1

Alex a Poppy. Nemajú vôbec nič spoločné. Ona je príliš živelná, on nosí slušné nohavice. Ona má túlavé topánky, on radšej zostáva doma s knihou.

Ale akosi sa stalo, že od jednej spoločnej jazdy domov z vysokej školy sú z nich najlepší priatelia. Väčšinu roka žijú ďaleko od seba – ona v New Yorku, on v ich rodnom mestečku –, ale už desať rokov každé leto spolu chodili na skvelú dovolenku. Až kým sa pred dvoma rokmi všetko nepokazilo a odvtedy spolu neprehovorili.

Dvaja najlepší priatelia. Desať spoločných dovoleniek. Posledná šanca na lásku.

Poppy má v podstate všetko, čo kedy chcela, no zasekla sa v rutine. Keď sa jej niekto opýta, kedy bola naposledy naozaj šťastná, bez váhania vie, že to bolo na tom poslednom nešťastnom výlete s Alexom. A tak sa rozhodne svojho najlepšieho kamaráta presvedčiť, aby spolu absolvovali ešte jednu dovolenku, kde si všetko vysvetlia.
Alex akoby zázrakom súhlasí a ona má teraz týždeň na to, aby všetko napravila. Kiežby sa však vedela vyhnúť jednej veľkej pravde, ktorá visela vo vzduchu už od začiatku ich priateľstva. Čo by sa asi tak mohlo pokaziť?
Druh
Druh knižiek Romantická beletria
Informácie o produkte
Autor Emily Henry
ISBN/EAN 9788089873531
Jazyk Slovenský
Počet strán 360
Rok Vydania 2023
Vydavateľstvo/ Výrobca Aktuell

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha