Menu
Your Cart

Spoza čarovného prútika

Pripravte sa na stretnutie so skutočným čarodejníkom, Dracom Malfoyom.
Spoza čarovného prútika
21.90€
Bez dane: 19.91€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.54kg
  • Rozmery: 15.50cm x 3.10cm x 23.40cm
  • ISBN: 978-80-551-9107-2

Spoza čarovného prútika

Aké bolo dospievanie uprostred nakrúcania toho najväčšieho filmového hitu posledných dekád? Magické dospievanie filmového čarodejníka.

Ohlásili prestávku a Gambon vyčaroval zo svojej brady cigaretu. Nás dvoch bolo často vídať pred skladom, v ktorom stála Astronomická veža, ako si užívame „závan čerstvého vzduchu“, ako sme tomu hovorili. Okolo nás pobehovali maliari, štukatéri, tesári a elektrikári a medzi nimi sme ja a Dumbledore poťahovali z cigariet.

Dospievanie Toma Feltona od nakrúcania filmu Piadimužíci po úlohu čarodejníka rozhodne nemožno označiť za obyčajné. Vo svetle reflektorov sa ocitol už ako dvanásťročný, keď získal kultovú rolu Draca Malfoya vo filmoch o Harrym Potterovi.


Nevyhnutnosť pre každého fanúšika Harryho Pottera. Doplnené o doposiaľ nezverejnené fotky z natáčania filmov, ktoré zmenili svet. 

Tom prvý raz úprimne a s humorom jemu vlastným opisuje, aké to bolo vyrastať na plátne a byť súčasťou čarodejníckeho sveta. Hovorí o zlomovom bode vo svojom živote, o filmovom zákulisí a priateľoch, ktorých počas desiatich rokov získal, ako aj o kladoch a záporoch slávy a života po skončení nakrúcania potteroviek.

Pripravte sa na stretnutie so skutočným čarodejníkom.


Informácie o produkte
Autor Tom Felton
ISBN/EAN 9788055191072
Jazyk Slovenský
Počet strán 336
Rok Vydania 2023
Vydavateľstvo/ Výrobca Ikar

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha

KATEGÓRIE:

CHARAKTERISTIKA:

Typ knihy : Listové strany
Jazyk : Slovenský