Menu
Your Cart

Maľovacie obrusy Princezné

Maľovacie obrusy Princezné
Maľovacie obrusy Princezné
Maľovacie obrusy Princezné
-25 %
Maľovacie obrusy Princezné
Maľovacie obrusy Princezné
Maľovacie obrusy Princezné
Maľovacie obrusy Princezné
Táto ponuka končí o:
Deň
Hod
Min
Sek
14.36€
19.15€
Bez dane: 11.97€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.25kg
  • Rozmery: 41.50cm x 39.00cm x 14.00cm

Maľovacie obrusy Princezné

3ks unikátneho tvorivého plátna pre malých umelcov.

Maľovacie obrus je obrovské tvorivé plátno s dĺžkou 360 cm nachystané pre malých umelcov od 3 rokov. Vďaka špeciálnemu materiálu ButtenFilm, využijete na maľovanie fixky, pastelky, vodovky, tempery alebo voskovky. Nespočet hodín maľovanie môžete mať v niekoľkých krásnych variantoch. Obrus ​​je možné ponechať v celku alebo rozdeliť na tri kusy. Celková dĺžka obrusu je 360 ​​cm a šírka 110 cm. Obrus ​​ľahko rozdelíte, vďaka perforácii, na 3 kusy s rozmermi 110 cm x 120 cm.

Vyfarbujte, maľujte, tvorte princezné vo veľkom.

Na obrusoch sa tak môže zrazu "vyblázniť" viac detí naraz. Obrus ​​je vyrobený výhradne z netoxických materiálov, ktoré sú 100% recyklovateľné. Špeciálna technológia ButtenFilm zaistí, že obrus sa chová ako papier, ale môžete ho zotrieť vlhkou handrou a znova použiť.

Čo je ButtenFilm?
ButtenFIlm je unikátny polymérový materiál, tiež známy ako "polyetylénový papier". Tento materiál vyzerá ako pergamenový papier alebo ako papier na pečenie, ale je odolný proti vode i oleji. Môžete naň maľovať perom alebo fixkou, rovnako ako pastelkami, liehovými fixky alebo dokonca vodovkami a temperami (to je u bežného PE materiálu takmer nemožné). Naviac je ButtenFilm netoxický a šetrný k prírode. Slovo "Bütten" znamená v nemeckom jazyku "ručne vyrobený papier".

Prečo si vybrať PEXI Maľovací obrus?
Pri vyfarbovaní obrusu si deti vyberajú jednotlivé obrazce, fixujú si do pamäti tvary, učí sa ako namaľovať jednotlivé objekty alebo postavičky. Vyfarbovanie povzbudzuje deti k tvorivosti. Pomáha deťom využívať svoju predstavivosť, učí ich sústredenie a zlepšuje udržanie pozornosti. Obrusy nepúšťajú farbu a môžete farbiť farbami, pastelkami, alebo fixkami. Vďaka dvom perforáciám obrus ľahko rukou rozdelíte na 3 rovnaké obrusy alebo ho nechajte vcelku - záleží na vás, koľko máte detí :-). Vyfarbený obrus smelo použite na čo je určený - teda na stôl, ale najväčšiu parádu a radosť urobí zaiste na stoloch pre detskú párty!

Pre koho je PEXI Maľovací obrus?
Aký vek je najlepší pre začiatok vyfarbovania? Psychológovia odporúčajú vek medzi druhým a tretím rokom. Pamätáme si to sami - ako malí sme všetci mali nejaké maľovanky a užívali sme si vyfarbovanie. Či už chcete aby sa vaše dieťa zlepšovalo v jemnej motorike a presnosti, alebo chcete nechať deti voľne tvoriť a užívať si skvelú zábavu, našli ste presne to pravé.
Balenie obsahuje: 3 ks obrusov sa vzormi na vyfarbenie s rozmermi 110x120 cm (spojených perforáciou po 120 cm) s celkovou dĺžkou 360 cm.
Pastelky nie sú súčasťou balenia 
Informácie o produkte
ISBN/EAN 4607104236951
Vydavateľstvo/ Výrobca Pexi

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha

CHARAKTERISTIKA:

Pohlavie : Dievča
Chcem rozvíjať : Tvorivosť
Vek : 2 - 3 roky , 3 - 4 roky , 4 - 5 rokov