Menu
Your Cart

4 - 5 rokov

4 - 5 rokov

Deti od 4 do 5 rokov sú často veľmi výrečné a aktívne, nahlas sa smejú, ale mávajú aj záchvaty hnevu. Preto u nás nájdete množstvo knižiek, ktoré im pomôžu so zvládaním emócií. Detské knihy im tiež pomáhajú pochopiť svet okolo seba alebo základy slušného správania. Počúvaním príbehov a rozprávok si zlepšujú sústredenie.

Zabavte svoje deti prostredníctvom logických hier a didaktických hračiek, s ktorými sa už zvládnu hrať samostatne. Na rozvoj sústredenia a pozornosti je aj skvelé puzzle. Milujú pexeso a ďalšie jednoduché spoločenské hry pre deti. Podporujte predškolákov v učení veľkých písmen, počítanie, plnenie úloh prostredníctvom nálepkových a pracovných zošitov.

4-ročné deti tiež potrebujú priestor pre svoju kreativitu. V našej výbave tak nechýbajú kreatívne potreby, kreatívne sety. Pre sebavyjadrenie je skvelé dočasné tetovanie pre deti, nálepky na nechty, trblietky, rôzne masky na oslavu či karneval. Nechýba originálna výbava do škôlky a doplnky.

Najpredávanejšie v kategórii 4 - 5 rokov

Pastelky Woody pastelové a strúhadlo 3in1 Pastelky Woody pastelové a strúhadlo 3in1
Novinka Nedostupné
Multifinkčné farbičky zaujmú svojím pastelovým prevedením.Woody 3 v 1 je farbička, vodovka a voskovka v jednom, ktorá vie kresliť na papier, na tmavý podklad, kartón, sklo, kov, drevo alebo trebárs aj na gumáky. Ozdobiť si drevený rámik, okno, chlebník alebo plechovku na ceruzky je hračka. S pa..
15.10€
Bez dane:12.58€
Pastelky Woody dvojfarebné a strúhadlo 3in1
Novinka Nedostupné
Multifinkčné farbičky zaujmú svojím dvojfarebným prevedením.Dvojnásobná farebná zábava je zaručená so všestrannou farbičkou pre malých aj veľkých umelcov. Farebné výsledky kreslenia vznikajú jednoduchým otáčaním Duo tuhou. Desať jedinečných farebných kombinácií zaisťuje neobmedzenú kreativitu.S past..
16.50€
Bez dane:13.75€
Nožnice Modro-červené Nožnice Modro-červené
Novinka
Učíme sa strihať!Deti by sa mali učiť strihať už od malička. Precvičujú si tak ručičky, úchop, získavajú istotu pri stlačení. Môžu sa výtvarne vyjadriť. Bezpečnostné nožnice pre deti sú ľahko uchopiteľné.Nožnice boli vyrobené tak, aby čo najlepšie ochránili deti pred zranením. Sú bezpečné vďaka..
1.99€
Bez dane:1.66€
Nožnice Žlto-zelené Nožnice Žlto-zelené
Novinka
Učíme sa strihať!Deti by sa mali učiť strihať už od malička. Precvičujú si tak ručičky, úchop, získavajú istotu pri stlačení. Môžu sa výtvarne vyjadriť. Bezpečnostné nožnice pre deti sú ľahko uchopiteľné.Nožnice boli vyrobené tak, aby čo najlepšie ochránili deti pred zranením. Sú bezpečné vďaka..
1.99€
Bez dane:1.66€
Fričo je mrzutý, či čo...
Novinka
Malý šimpanz Fričo vstal ľavou nohou, ani nevie, prečo.Jeho priatelia to nedokážu pochopiť – ako môže byť nespokojný, keď je taký KRÁSNY deň? Radia mu: prestaň sa hrbiť, usmievaj sa, rob veci, z ktorých majú ostatné zvieratká radosť! Ale na Friča je tých rád akosi priveľa... Až sa napokon nezdrží. Č..
13.99€
Bez dane:12.72€
Tetovanie na tvár - Srdiečka
Novinka
Skvelé tetovačky na tvár pre detičky.Tetovanie na tvár, ktoré oživí každý kostým. Ornamenty so srdiečkami sa ľahko nanášajú na pokožku. Nemusíte sa báť, tetovanie je bezpečné, kozmeticky testované a umývateľné...
4.58€
Bez dane:3.82€
Lak na nechty - Blue Ballerine
Novinka
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Blue Ballerine bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu s tutu sukienkou. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyl..
7.90€
Bez dane:6.58€
Lak na nechty - Violet Ballerine
Novinka
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Violet Ballerine bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu s tutu sukienkou. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa v..
7.90€
Bez dane:6.58€
Lak na nechty - Pink Ballerine
Novinka Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Pink Ballerine bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu s tutu sukienkou. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyl..
7.90€
Bez dane:6.58€
Lak na nechty - Confetti
Novinka
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Confetti bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či kob..
7.90€
Bez dane:6.58€
Doprava Náučná samolepková knižka
Novinka Nedostupné
Nalepovanie s veselými samolepkami si deti užijú.Samolepková knížka vás zavedie na cesty medzi dopravné prostriedky ako autá, motorky, vlaky, balóny, lode, formule a veľa ďalších, kde na vás čaká mnoho zábavy.Dieťa sa zábavnou formou učí, prehlbuje svoje znalosti a precvičuje si pamäť.Obsahuje 16 te..
5.40€
Bez dane:4.91€
Mláďatá Náučná samolepková knižka
Novinka
Nalepovanie s veselými samolepkami si deti užijú.Samolepková knížka vás zavedie do prírody medzi mláďatká žirafy, pandy, prasiatka, opičky psíka a veľa ďalších, kde na vás čaká mnoho zábavy.Dieťa sa zábavnou formou učí, prehlbuje svoje znalosti a precvičuje si pamäť.Obsahuje 16 tematických strán a v..
5.40€
Bez dane:4.91€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 1217 (102 stránok)