Menu
Your Cart

Barvy (CZ)

Barvy (CZ)
Barvy (CZ)
9.82€
Bez dane: 8.93€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.27kg
  • Rozmery: 17.40cm x 1.50cm x 19.20cm
  • JAN: 1.50000000
  • ISBN: 9788026209058
  • MPN: 17.40000000

Barvy (CZ)

Poznáte francúzskeho výtvarníka a ilustrátora Hervého Tulleta?

A poznáte jeho interaktívne knihy pre deti? Jeho knižná tvorba venovaná deťom je ako droga – kto si zakúpil jeden titul, nedočkavo zháňa ďalší a ďalší.

My vám po Knížke ponúkame umelcov ďalší svetoznámy titul – Barvy, ktorý zaujme staršie detičky od 2,5 roka.

Ako už samotný názov napovedá, tentokrát sa ponoríme do magického sveta farieb. Každá stránka knihy obsahuje jednoduché pokyny, ktoré čitateľa vedú zábavnou cestou za poznaním farieb a ich vlastností. Hlavnými hrdinami sú bodky, machule, odtlačky prstov...

Práve vďaka nim dieťa zistí, čo sa stane, ak sa jednotlivé farby zmiešajú, či ako sa dajú navzájom zosvetliť.

Na jednej stránke je autorov pokyn, a ak ho zvedavé dieťa poslúchne a vykoná (čo určite urobí), výsledok sa dostaví hneď na nasledujúcej stránke. Dieťatko knižkou trasie, nakláňa ju a veselo bodky stláča a tie rastú, menia tvar, farbu i smer. Fascinovaný malý čitateľ (ale aj rodičJ sa hravou formou zoznamuje s princípom miešania farieb, zapája fantáziu a predstavivosť a v neposlednom rade rozvíja svoju kreativitu a pozornosť.

Interaktívne knihy Henryho Toulleta sú jednoducho nezabudnuteľným zážitkom pre deti aj dospelých. Aj jeho na prvý pohľad útla knižočka Barvy v sebe ukrýva množstvo prekvapení a zábavy. Kniha môže byť len scenárom pri reálnom miešaní farbičiek. Skúste s deťmi miešať vodové farby a zistite ako sa menia. Fascinujúca cesta za poznaním sa začína!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha

CHARAKTERISTIKA:

Pohlavie : Chlapec , Dievča
Typ knihy : Listové strany
Chcem rozvíjať : Farby
Jazyk : Český
Vek : 2 - 3 roky , 3 - 4 roky