Menu
Your Cart

Portal

Voľné pokračovanie úspešného leporela Edo! Ty neposedo! Obrázkovej etikety pre najmenších.Voľné pokračovanie leporela Edo! Ty neposedo! rozvíja príbehy Edovho kamaráta, opičiaka Pepy. Tentokrát je v krajine zvieratiek zima a všetci sa chystajú na Vianoce a taktiež oslavu nového roka. Texty v bubliná..
16.40€
Bez dane:14.91€
Obrázková etiketa pre najmenších.Každý sa niekedy chová ako „slon v porceláne“ a sloník Eda je naozajstný neposedník. S kamarátom, opičiakom Pepom, tropí samú neplechu.Deti sa na obrázkoch učia, ako sa správne správať v rôznych situáciách.Leporelo je plné obrázkov, na ktorých sa deti učia v rôznych ..
16.40€
Bez dane:14.91€
Čo sa stane, keď sa malej myške splní prianie a z neba spadne kúsok voňavého mesiaca? Myška si z neho odhryzne. Ako to ale dopadne? Bude mesiac ešte niekedy guľatý? Pozrite sa myšou dierou!  Petr Horáček je výtvarník a autor veľmi úspešnej série detských kníh. Jeho knihy boli preložené do nieko..
11.23€
Bez dane:10.21€
Ak ste niekedy držali v rukách knihy Hervé Tulleta, tak ste určite zostali prekvapený, šokovaný, zvedavý, nadšený, usmiaty... Tento francúzsky výtvarník a ilustrátor je držiteľom niekoľkých cien v oblasti kníh rozvíjajúcich detskú kreativitu. Jeho inovatívny prístup k detskej literatúre je naozaj je..
8.50€
Bez dane:7.73€
Poznáte francúzskeho výtvarníka a ilustrátora Hervého Tulleta? A poznáte jeho interaktívne knihy pre deti? Jeho knižná tvorba venovaná deťom je ako droga – kto si zakúpil jeden titul, nedočkavo zháňa ďalší a ďalší. My vám po Knížke ponúkame umelcov ďalší svetoznámy titul – Barvy, ktorý za..
8.87€
Bez dane:8.06€
Zobrazuje sa 1 až 5 z 5 (1 stránok)