Menu
Your Cart

Portal

Pepo! Ty popleto! (CZ) Pepo! Ty popleto! (CZ)
Nedostupné
Voľné pokračovanie úspešného leporela Edo! Ty neposedo! Obrázkovej etikety pre najmenších.Voľné pokračovanie leporela Edo! Ty neposedo! rozvíja príbehy Edovho kamaráta, opičiaka Pepy. Tentokrát je v krajine zvieratiek zima a všetci sa chystajú na Vianoce a taktiež oslavu nového roka. Texty v bubliná..
16.40€
Bez dane:14.91€
Obrázková etiketa pre najmenších.Každý sa niekedy chová ako „slon v porceláne“ a sloník Eda je naozajstný neposedník. S kamarátom, opičiakom Pepom, tropí samú neplechu.Deti sa na obrázkoch učia, ako sa správne správať v rôznych situáciách.Leporelo je plné obrázkov, na ktorých sa deti učia v rôznych ..
16.40€
Bez dane:14.91€
Nový domek pro myšku (CZ)
Nedostupné
Ako môže myška dostať veľké jablko do svojho maličkého obydlia? Nezostane jej nič iného, ako si nájsť iné, o niečo väčšie bývanie. Všetky domčeky, na ktoré cestou natrafí už ale majú svojho nájomníka. Ako jej putovanie za novým domčekom dopadne, to sa dozviete v tejto knižke.Petr Horáček je výtvarní..
9.35€
Bez dane:8.50€
Čo sa stane, keď sa malej myške splní prianie a z neba spadne kúsok voňavého mesiaca? Myška si z neho odhryzne. Ako to ale dopadne? Bude mesiac ešte niekedy guľatý? Pozrite sa myšou dierou!  Petr Horáček je výtvarník a autor veľmi úspešnej série detských kníh. Jeho knihy boli preložené do nieko..
11.23€
Bez dane:10.21€
Knižka Knižka
Nedostupné
Ak ste niekedy držali v rukách knihy Hervé Tulleta, tak ste určite zostali prekvapený, šokovaný, zvedavý, nadšený, usmiaty... Tento francúzsky výtvarník a ilustrátor je držiteľom niekoľkých cien v oblasti kníh rozvíjajúcich detskú kreativitu. Jeho inovatívny prístup k detskej literatúre je naozaj je..
8.50€
Bez dane:7.73€
Poznáte francúzskeho výtvarníka a ilustrátora Hervého Tulleta? A poznáte jeho interaktívne knihy pre deti? Jeho knižná tvorba venovaná deťom je ako droga – kto si zakúpil jeden titul, nedočkavo zháňa ďalší a ďalší. My vám po Knížke ponúkame umelcov ďalší svetoznámy titul – Barvy, ktorý za..
8.87€
Bez dane:8.06€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)