Menu
Your Cart

EDUkid

Puzzle Abeceda SK/CZ Puzzle Abeceda SK/CZ
Bestseller
Skladaj puzzle a uč sa písmenká!Spojovacie a vkladacie puzzle Abeceda z pevného kartónu od EDUkid umožňuje deťom skladať puzzle a učiť sa pri tom písmená. Balenie obsahuje 26 spojovacích puzzle dielikov z pevného kartónu s obrázkami písmen a zvieratiek či vecí, ktoré na danú hlásku začínajú, a 26 pí..
21.00€
Bez dane:17.50€
Neviete si vybrať medzi pexesom a magnetickou knihou?Kúpte oboje v zvýhodnenom sete. Magnetickú knihu Vianoce aj Pexeso Vianoce.Set obsahuje:Vianočné pexeso s krásnymi ilustráciami Originálne vianočné pexeso pre deti navodí u vás doma príjemnú vianočnú atmosféru. Balenie obsahuje 48 kartičiek, t..
37.80€
Bez dane:31.50€
Vianočné pexeso s krásnymi ilustráciami Originálne vianočné pexeso pre deti navodí u vás doma príjemnú vianočnú atmosféru. Balenie obsahuje 48 kartičiek, teda 24 párov pexesa, so zimnými a vianočnými motívmi z vianočného bestselleru Magnetická kniha Vianoce. Hravé ilustrácie vytvorila ilustrát..
12.90€
Bez dane:10.75€
Hádaj, kto som! SK Hádaj, kto som! SK
Bestseller
Zabáva sa celá rodinaHádaj, kto alebo čo som! Lietadlo, alebo kravička? Kačka, alebo žabička? Jeden z hráčov si vytiahne jednu zo 60 kariet. Vďaka čelenke si ju dá na čelo bez toho, aby videl, čo na nej je. Ostatní hráči mu ukazujú, čo znázorňuje, prostredníctvom pantomímy, odpovedí na kladené otázk..
14.95€
Bez dane:12.46€
UPOZORNENIE! Toto sú vyradené knihy s malým poškodením obálky alebo vnútornej strany krabičky. Napríklad jemne buchnutý roh, jemne poškrabaná obálka, odlepený vnúrný papier v krabičke, mierne preliačená obálka a podobne.Budeme radi, keď si aj takéto knižky nájdu svojho majiteľa :). Preto vám ich pon..
17.43€ 24.90€
Bez dane:14.53€
Magnetická kniha Vianoce – Christmas Magnetic Book Magnetická kniha Vianoce – Christmas Magnetic Book
Bestseller
Magnetická kniha pre všetkých milovníkov Vianoc a zimy s prekvapením.Čo máte deti na zime najradšej? Stavanie snehuliaka, guľovačku s kamarátmi, čakanie na Mikuláša, či ozdobovanie stromčeka? Vyberte si zo 4 predlohových kartičiek a postavte si podľa nej z magnetiek svoju obľúbenú zimnú, či vianočnú..
24.90€
Bez dane:20.75€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)