Menu
Your Cart

Zvýhodnené sety

Zvýhodnené sety

Hľadáte darčeky pre deti? Chýba vám výbava do školy? Neviete, aké hračky pre bábätko? Nezúfajte, už nič nemusíte dlho hľadať a vyberať. Rozvoju detí rozumieme, a preto sme presne pre vaše potreby zostavili výhodné tematické sety zložené z tých najobľúbenejších produktov. Stačí pár kliknutí a všetko máte na kúpené.

Vyberte si ten najvhodnejší narodeninový set, knižný set, hravý set, kreatívny set alebo set pre bábätká, a je to. Úžasnou výhodou darčekových setov tiež je, že ich cena je nižšia, než keby ste každý produkt zdĺhavo vyberali a kupovali zvlášť. Takto ušetríte čas aj peniaze.

Najpredávanejšie v kategórii Zvýhodnené sety

Jedinečný parťáci do vody!S touto skvelou sadou sa počas leta poriadne vyšantíte. Obsahuje plávaciu vestu Žralok, ktorá vám poskytne bezpečie aj sebadôveru pri vodných radovánkach, pri jazde na paddleboarde či v lodičke a nafukovací surf Žralok na ktorom sa deti môžu hojdať na vlnách, organizov..
54.90€
Bez dane:45.75€
Užite si vodu na maximum!S touto skvelou sadou vám nuda v lete rozhodne nehrozí. Obsahuje nafukovacie koleso Malý záchranár 90 cm, nafukovacie koleso Malý záchranár 50 cm a rukávniky Veľryby, ktoré poskytnú dieťaťu sebadôveru aj oporu na vodnej hladine pri zoznamovaní sa s plávaním.Set obsahuje:Nafu..
30.85€
Bez dane:25.71€
Zoznámte vašich najmenších s vodou zábavne aj bezpečne!S touto skvelou sadou vám nuda v lete rozhodne nehrozí. Obsahuje špeciálne bezpečné nafukovacie koleso pre najmenšie deti, rukávniky Veľryby poskytnú dieťaťu sebadôveru aj oporu na vodnej hladine pri zoznamovaní sa s plávaním a nafukovací bazén ..
43.35€
Bez dane:36.13€
Zobrazuje sa 1 až 3 z 3 (1 stránok)