Menu
Your Cart

Snails

Krásne a neškodné laky na nechty.

Snails je značka detských lakov na nechty, ktoré neobsahujú žiadnu z dvanástich škodlivých látok bežne obsiahnutých v konkurenčných lakoch. Laky značky Snails sú úplne netoxické a zdravotne nezávadné a dajú sa zmyť vodou. Prioritou značky však nie je len ponúkať prírodnú a zdravú kozmetiku, ale cieli aj na prémiovú kvalitu svojich produktov, čo dosahuje najmä použitím tých najlepších dostupných surovín.

Kozmetika aj pre deti.

Laky Snails sú vyrábané vo Francúzsku a fľaštičky z bezolovnatého skla sú dovážané z Talianska. Plnenie potom prebieha v Aténach, kde taktiež sídli vedenie firmy. Značka sa dlhodobo usiluje o to, aby sa stala celosvetovo vedúcou značkou detskej kozmetiky.

Laky na nechty - sada You are Magical Unicorn 3 ks Laky na nechty - sada You are Magical Unicorn 3 ks
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebné laky v sade You are Magical Unicorn budú deti baviť, ľahko sa totiž nanášajú a umývajú, takže ich môžu meniť podľa nálady. Vďaka peknému obalu je to aj ideálny darček k narodeninám.Skvelé na cestovanie.Vďaka svojej veľkosti budú aj výborn..
9.90€
Bez dane:8.25€
Lesk na pery - Pop Tart
Nedostupné
Krásne lesklé pery pre malé parádnice a parádnikovLesk na pery deti zabaví, umožní im na chvíľu sa cítiť ako dospelí a hravý dizajn je stávkou na istotu. Jemne pery zafarbí načerveno. Použitie: Naneste na pery rovnomernú vrstvu pomocou aplikátora...
8.50€
Bez dane:7.08€
Laky na nechty - sada Verry Berry Licious 3 ks Laky na nechty - sada Verry Berry Licious 3 ks
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebné laky v sade Verry Berry Licious budú deti baviť, ľahko sa totiž nanášajú a umývajú, takže ich môžu meniť podľa nálady. Vďaka peknému obalu je to aj ideálny darček k narodeninám.Skvelé na cestovanie.Vďaka svojej veľkosti budú aj výborným s..
14.99€
Bez dane:12.49€
Krásne očné líčenie pre malé parádnice a parádnikov Očné tiene deti zabavia, umožnia im na chvíľu sa cítiť ako dospelí a hravý dizajn je stávkou na istotu. Vytvoria krásne prirodzené líčenie očí a ľahko sa nanášajú. V príjemnej bielej farbe...
6.40€
Bez dane:5.33€
Krásne očné líčenie pre malé parádnice a parádnikov Očné tiene deti zabavia, umožnia im na chvíľu sa cítiť ako dospelí a hravý dizajn je stávkou na istotu. Vytvoria krásne prirodzené líčenie očí a ľahko sa nanášajú. V príjemnej červenej farbe...
6.40€
Bez dane:5.33€
Ako stvorené pre pre malé parádnice a parádnikov.Telové trblietky, ktoré deti zabavia, umožnia im na chvíľu sa cítiť ako dospelí a hravý dizajn je stávkou na istotu. Má krásny trblietavý efekt na každú párty. V zlatej farbe.Dá sa ľahko zmyť vodou, nebojte saSkvelá možnosť pre jednoduchý make-u..
9.00€
Bez dane:7.50€
Telové trblietky - Light Pink
Nedostupné
Ako stvorené pre pre malé parádnice a parádnikov.Telové trblietky, ktoré deti zabavia, umožnia im na chvíľu sa cítiť ako dospelí a hravý dizajn je stávkou na istotu. Má krásny trblietavý efekt na každú párty. V jemne ružovej farbeDá sa ľahko zmyť vodou, nebojte saSkvelá možnosť pre jednoduchý make..
9.00€
Bez dane:7.50€
Lak na nechty - Candy Floss
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Candy Floss bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či ..
7.99€
Bez dane:6.66€
Laky na nechty - sada Music 3 ks
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebné laky v sade Music budú deti baviť, ľahko sa totiž nanášajú a umývajú, takže ich môžu meniť podľa nálady. Vďaka peknému obalu je to aj ideálny darček k narodeninám.Skvelé na cestovanie.Vďaka svojej veľkosti budú aj výborným spoločníkom n..
13.81€
Bez dane:11.51€
Lak na nechty - Pink Bang
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Pink Bang bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či ko..
7.65€
Bez dane:6.38€
Lak na nechty - Lollipop
Nedostupné
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Lollipop bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či kob..
7.65€
Bez dane:6.38€
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Candy Cane bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či k..
7.65€
Bez dane:6.38€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 14 (2 stránok)