Menu
Your Cart

SES

Rybičky do vody na prelievanie Rybičky do vody na prelievanie
Nedostupné
Zábava do vane pre celú rodinu a detskú fantáziu. Inšpiruje deti k vymýšľaniu a vytváraniu vlastných hier s touto sadou rybičiek do vody na prelievanie. V balení sú 4 pestrofarebné rybičky. Zažijete s nimi kopu vodnej zábavy...
10.76€
Bez dane:8.97€
Vystrihovanie pre začiatočníkov Vystrihovanie pre začiatočníkov
Nedostupné
Cik - cak, malí kreatívci pozor!   Otváranie a zatváranie nožníc pomáha deťom rozvíjať malé svaly v rukách. Tieto svaly sú rozhodujúce pre držanie ceruzky alebo pasteliek a pre uchopenie a manipuláciu s predmetmi. Strihanie podporuje rozvíjanie koordináciu oko – ruka.  S touto fantast..
16.79€
Bez dane:13.99€
Výroba svietiaceho lapača snov Výroba svietiaceho lapača snov
Nedostupné
S týmto farebným lapačom snov, svietiacim v tme, nemajú zlé sny šancu. Drevené dieliky ľahko vyfarbíte podľa vášho výberu, naviniete neónovú priadzu okolo rámu a dozdobíte samolepkami a farbou svietiacou v tme. Lapač snov je krásnym, pútavým doplnkom v každej detskej izbe. Balenie obsahuje dre..
13.96€
Bez dane:11.63€
Nožnice 5 ks Nožnice 5 ks
Nedostupné
Bezpečné detské nožnice.Detské nožnice od značky SES sú nevyhnutnosťou pre všetkých malých umelcov. Sada obsahuje 5 nožníc, každé s iným vzorom a farbou. Veľkosť nožníc bola navrhnutá obzvlášť pre malé detské ruky. Sú vyrobené z nerezu.Sada obsahuje 5ks nožníc s rôznymi farbami a vzormi. Vhodné..
10.36€
Bez dane:8.63€
Nožnice pre pravákov
Nedostupné
Skvelé nožnice pre malých kreatívcov.Detské nožnice pre pravákov od značky SES sú bezpečné vďaka zaobleným špičkám. Veľkosť týchto nožníc bola navrhnutá obzvlášť pre malé ruky. Sú vyrobené z nerezu.Vhodné pre deti od 3 rokov...
3.49€
Bez dane:2.91€
Nožnice pre ľavákov
Nedostupné
Skvelé nožnice pre malých kreatívcov.Detské nožnice pre ľavákov od značky SES sú bezpečné vďaka zaobleným špičkám. Veľkosť týchto nožníc bola navrhnutá obzvlášť pre malé ruky. Sú vyrobené z nerezu.Vhodné pre deti od 3 rokov...
3.49€
Bez dane:2.91€
Lepenie tvarov
Nedostupné
Zábavné prvé nalepovanie.Kde patria jablká? K stromu. A  hviezdy? Na oblohu. Deti si namočia konček prsta do lepidla, nanesú ho na vybranú predlohu ( jabĺčko, hviezdičku alebo inú), následne nalepia obrázok.Lepením si deti trénujú motorické zručnosti.Kreatívna hra, pomocou ktorej sa hravo nauči..
8.50€
Bez dane:7.08€
Moje prvé umelecké dielo
Nedostupné
Sada na vytvorenie prvej maľby.Moje prvé umelecké dielo je perfektný spôsob pre rodičov ako svoje deti učiť maľovať.Deti si môžu zhotoviť vlastné prvé umelecké dielo odtláčaním rúčky alebo nohy.Sada obsahuje veselé tlačené karty, ktoré ukazujú, kde by ste mali umiestniť svoju ruku alebo nohu. Otlačt..
14.25€
Bez dane:11.88€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)