Menu
Your Cart

SES

Vyrobte si tie najkrajšie trblietavé zvieratká!Modelína s trblietkami je krásna, mäkká a môže byť znova a znova používaná, pretože je v uzatvárateľnom obale. Užijete si s ňou hodiny zábavy.Plastelínu si môžete následne dotvoriť príslušenstvom.Modelínu je možné bezpečne používať. Sada obsahuje 3 trbl..
14.65€
Bez dane:12.21€
Skvelé nožnice pre malých kreatívcov.Detské nožnice pre pravákov od značky SES sú bezpečné vďaka zaobleným špičkám. Veľkosť týchto nožníc bola navrhnutá obzvlášť pre malé ruky. Sú vyrobené z nerezu.Vhodné pre deti od 3 rokov...
3.49€
Bez dane:2.91€
Lepenie tvarov
Nedostupné
Zábavné prvé nalepovanie.Kde patria jablká? K stromu. A  hviezdy? Na oblohu. Deti si namočia konček prsta do lepidla, nanesú ho na vybranú predlohu ( jabĺčko, hviezdičku alebo inú), následne nalepia obrázok.Lepením si deti trénujú motorické zručnosti.Kreatívna hra, pomocou ktorej sa hravo nauči..
8.50€
Bez dane:7.08€
Sada na vytvorenie prvej maľby.Moje prvé umelecké dielo je perfektný spôsob pre rodičov ako svoje deti učiť maľovať.Deti si môžu zhotoviť vlastné prvé umelecké dielo odtláčaním rúčky alebo nohy.Sada obsahuje veselé tlačené karty, ktoré ukazujú, kde by ste mali umiestniť svoju ruku alebo nohu. Otlačt..
16.76€
Bez dane:13.97€
Zobrazuje sa 1 až 5 z 5 (1 stránok)