Menu
Your Cart

SES

Plastelína Trblietavý svet zvieratiek
Nedostupné
Vyrobte si tie najkrajšie trblietavé zvieratká!Modelína s trblietkami je krásna, mäkká a môže byť znova a znova používaná, pretože je v uzatvárateľnom obale. Užijete si s ňou hodiny zábavy.Plastelínu si môžete následne dotvoriť príslušenstvom.Modelínu je možné bezpečne používať. Sada obsahuje 3 trbl..
14.65€
Bez dane:12.21€
Vyrobte si tých najkrajších jednorožcov!Modelína je krásna, mäkká a môže byť znova a znova používaná, pretože je v uzatvárateľnom obale. Užijete si s ňou hodiny zábavy. Čakajú na vás tri trblietavé plastelíny a jedna svietiaca.Modelínu je možné bezpečne používať. Sada obsahuje 4 kalíšky modelín..
11.83€
Bez dane:9.86€
Fúkacie fixky Módna návrhárka
Nedostupné
S touto sadou sa z vás stane skutočný módny návrhár!Tri krásne modelky čakajú na svoje outfity. Navrhnete tieto outfity? Stačí uchopiť šesť farebných fúkacích fixiek a vytvoriť fantastické outfity pomocou šablón a krycích listov. Fúkaním do fixy ľahko vytvoríte sprejový efekt a krásne farebné precho..
17.70€
Bez dane:14.75€
Rybičky do vody na prelievanie Rybičky do vody na prelievanie
Nedostupné
Zábava do vane pre celú rodinu a detskú fantáziu. Inšpiruje deti k vymýšľaniu a vytváraniu vlastných hier s touto sadou rybičiek do vody na prelievanie. V balení sú 4 pestrofarebné rybičky. Zažijete s nimi kopu vodnej zábavy...
10.76€
Bez dane:8.97€
Vystrihovanie pre začiatočníkov Vystrihovanie pre začiatočníkov
Nedostupné
Cik - cak, malí kreatívci pozor!   Otváranie a zatváranie nožníc pomáha deťom rozvíjať malé svaly v rukách. Tieto svaly sú rozhodujúce pre držanie ceruzky alebo pasteliek a pre uchopenie a manipuláciu s predmetmi. Strihanie podporuje rozvíjanie koordináciu oko – ruka.  S touto fantast..
17.63€
Bez dane:14.69€
Výroba svietiaceho lapača snov Výroba svietiaceho lapača snov
Nedostupné
S týmto farebným lapačom snov, svietiacim v tme, nemajú zlé sny šancu. Drevené dieliky ľahko vyfarbíte podľa vášho výberu, naviniete neónovú priadzu okolo rámu a dozdobíte samolepkami a farbou svietiacou v tme. Lapač snov je krásnym, pútavým doplnkom v každej detskej izbe. Balenie obsahuje dre..
14.66€
Bez dane:12.21€
Nožnice 5 ks Nožnice 5 ks
Nedostupné
Bezpečné detské nožnice.Detské nožnice od značky SES sú nevyhnutnosťou pre všetkých malých umelcov. Sada obsahuje 5 nožníc, každé s iným vzorom a farbou. Veľkosť nožníc bola navrhnutá obzvlášť pre malé detské ruky. Sú vyrobené z nerezu.Sada obsahuje 5ks nožníc s rôznymi farbami a vzormi. Vhodné..
10.46€
Bez dane:8.72€
Skvelé nožnice pre malých kreatívcov.Detské nožnice pre pravákov od značky SES sú bezpečné vďaka zaobleným špičkám. Veľkosť týchto nožníc bola navrhnutá obzvlášť pre malé ruky. Sú vyrobené z nerezu.Vhodné pre deti od 3 rokov...
3.49€
Bez dane:2.91€
Skvelé nožnice pre malých kreatívcov.Detské nožnice pre ľavákov od značky SES sú bezpečné vďaka zaobleným špičkám. Veľkosť týchto nožníc bola navrhnutá obzvlášť pre malé ruky. Sú vyrobené z nerezu.Vhodné pre deti od 3 rokov...
3.49€
Bez dane:2.91€
Lepenie tvarov
Nedostupné
Zábavné prvé nalepovanie.Kde patria jablká? K stromu. A  hviezdy? Na oblohu. Deti si namočia konček prsta do lepidla, nanesú ho na vybranú predlohu ( jabĺčko, hviezdičku alebo inú), následne nalepia obrázok.Lepením si deti trénujú motorické zručnosti.Kreatívna hra, pomocou ktorej sa hravo nauči..
8.50€
Bez dane:7.08€
Sada na vytvorenie prvej maľby.Moje prvé umelecké dielo je perfektný spôsob pre rodičov ako svoje deti učiť maľovať.Deti si môžu zhotoviť vlastné prvé umelecké dielo odtláčaním rúčky alebo nohy.Sada obsahuje veselé tlačené karty, ktoré ukazujú, kde by ste mali umiestniť svoju ruku alebo nohu. Otlačt..
16.76€
Bez dane:13.97€
Zobrazuje sa 1 až 11 z 11 (1 stránok)