Menu
Your Cart

SES

Plastelína s prekvapením Jednorožce Plastelína s prekvapením Jednorožce
Nedostupné
Jednorožec ako prekvapenie poteší všetkých drobcov.Vyrobte si najkrajšie diela z tejto plastelíny. Mäkká, poddajná modelovacia hmota, ktorá perfektne drží a výborne sa s ňou pracuje. Opakovane si s tým deti užijú veľa zábavy, navyše vďaka uzatvárateľným téglikom len tak nevyschn..
8.77€
Bez dane:7.31€
Vymodelujte si krásneho dinosaura! Modelína v jasných farbách je mäkká a vďaka opakovane uzatvárateľnému obalu ju možno použiť znova a znova. S modelínou si užite hodiny zábavy. Modelína je aj bezpečná. Hmota modelíny je extrémne slaná, takže ju deti nebudú chcieť jesť. Modelínu je možné vyprať..
8.77€
Bez dane:7.31€
Vyrobte si tie najkrajšie trblietavé zvieratká!Modelína s trblietkami je krásna, mäkká a môže byť znova a znova používaná, pretože je v uzatvárateľnom obale. Užijete si s ňou hodiny zábavy.Plastelínu si môžete následne dotvoriť príslušenstvom.Modelínu je možné bezpečne používať. Sada obsahuje 3 trbl..
14.65€
Bez dane:12.21€
Vyrobte si tých najkrajších jednorožcov!Modelína je krásna, mäkká a môže byť znova a znova používaná, pretože je v uzatvárateľnom obale. Užijete si s ňou hodiny zábavy. Čakajú na vás tri trblietavé plastelíny a jedna svietiaca.Modelínu je možné bezpečne používať. Sada obsahuje 4 kalíšky modelín..
11.83€
Bez dane:9.86€
Fúkacie fixky Módna návrhárka
Nedostupné
S touto sadou sa z vás stane skutočný módny návrhár!Tri krásne modelky čakajú na svoje outfity. Navrhnete tieto outfity? Stačí uchopiť šesť farebných fúkacích fixiek a vytvoriť fantastické outfity pomocou šablón a krycích listov. Fúkaním do fixy ľahko vytvoríte sprejový efekt a krásne farebné precho..
17.70€
Bez dane:14.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 20 (2 stránok)