Menu
Your Cart

Aladine


Pečiatky Vôňa Vianoc Pečiatky Vôňa Vianoc
Nedostupné
Sada pečiatok s vianočnou tematikou!Vykúzlite originálne vianočné priania, drobné darčeky, visačky, baliaci papier a pod. pomocou tejto sady pečiatok v štýle romantických staroanglických Vianoc. Baletné topánky, kolotoč alebo hojdací koník, to sú motívy, ktoré roznežnia aj Grincha.Vytvárajte pomocou..
8.20€
Bez dane:6.83€
Vankúšiky na pečiatky
Nedostupné
Vankúšiky s atramentom určené na pečiatkovanie.Sada 2 pečiatkovacích vankúšikov vhodných na detské papierové projekty.Farby sú umývateľné a vyprateľné.Tieto pečiatkovacie vankúšiky sú vhodné pre prácu s veľkými detskými pečiatkami. Pracuje sa s nimi úplne jednoducho, pečiatku niekoľkokrát ľahko prit..
9.50€
Bez dane:7.92€
Sada pečiatok s tematikou severských Vianoc!Poprajte krásne sviatky obdarovanému jedným odtlačkom pečiatky! Pečiatky sú ideálne na výrobu vianočných prianí, visačiek, nápaditých obalov na darčeky aj vianočných dekorácií.Vytvárajte pomocou pečiatok vlastné vianočné priania, darčeky a mnoho iného.Set ..
6.90€
Bez dane:5.75€
Pečiatky Adventný kalendár Pečiatky Adventný kalendár
Nedostupné
Veľká sada pečiatok s kúzelnou vianočnou tematikou pre vaše adventné tvorenie!Ideálne na výrobu a zdobenie adventných kalendárov, vianočných prianí, baliaceho papiera, vianočných visačiek, originálneho balenia vianočných cukroviniek a jedlých darčekov a ďalšieho vianočného zimného tvorenia.Vytvárajt..
9.20€
Bez dane:7.67€
Pečiatky Bambino Farma Pečiatky Bambino Farma
2-3 dni
Tematické Eco pečiatky so zvieratkami z farmy.Kto žije na farme? Poďme si rozprávať o domácich zvieratkách. Kvalitné drevené pečiatky pre deti s roztomilými motívmi v novej EKO-FRIENDLY rade. Ide o produkt šetrný k životnému prostrediu. Balenie obsahuje 8 pečiatok a pečiatkový vankúšik v čiernej far..
15.40€
Bez dane:12.83€
Pečiatky Bambino Dinosaury Pečiatky Bambino Dinosaury
2-3 dni
Tematické Eco pečiatky s dinosaurami.Osem malých dinosaurov a prehistorický svet znova ožíva! Kvalitné drevené pečiatky pre deti s roztomilými motívmi v novej EKO-FRIENDLY rade. Ide o produkt šetrný k životnému prostrediu. Balenie obsahuje 8 pečiatok a pečiatkový vankúšik v čiernej farbe.Vytvárajte ..
15.40€
Bez dane:12.83€
Pečiatky Vianoce Pečiatky Vianoce
2-3 dni
Tematické vianočné pečiatky.Trendy drevené pečiatky s motívmi, ktoré malé slečny jednoducho milujú! Sú ideálne do denníčkov, diárov, želaní, nálepiek aj na výrobu listu pre Ježiška. Kvalitné drevené pečiatky s roztomilými motívmi v novej EKO-FRIENDLY rade.Drevené eko pečiatky rozvíjajú jemnú motorik..
13.60€
Bez dane:11.33€
Pečiatky České Vianoce Pečiatky České Vianoce
2-3 dni
Tematické vianočné pečiatky.Najobľúbenejšia rada pečiatok, ktorá ponúka široké využitie pri výtvarných a vzdelávacích aktivitách. Vďaka inovatívnemu grafickému spracovaniu možné jednotlivé motívy vzájomne kombinovať, vytvárať príbehy a tie potom zasadiť do určitého reálneho alebo vymysleného prostre..
13.60€
Bez dane:11.33€
Pečiatky Zima Pečiatky Zima
Nedostupné
Tematické vianočné pečiatky.Tematická sada gumových pečiatok na penovej báze v praktickom balení. Sada obsahuje 53 ks pečiatok so zimnými motívmi.Vytvárajte pomocou pečiatok vlastné vianočné priania, darčeky a mnoho iného.Poďte plánovať trochu inak! Originálne pečiatky, na výrobu, dozdobenie, či per..
9.04€
Bez dane:7.53€
Pečiatky Vločky Pečiatky Vločky
2-3 dni
Tematické vianočné pečiatky.Tematická sada gumových razítek na pěnové hmotě v praktickém balení. Balení obsahuje 37 ks razítek s vánočními motivy a českými nápisy. Vytvárajte pomocou pečiatok vlastné vianočné priania, darčeky a mnoho iného.Vytvorte si originálne vianočné prianie, adventný kalen..
9.04€
Bez dane:7.53€
Pečiatky Na stavbe Pečiatky Na stavbe
2-3 dni
Detské tematické pečiatky.Sada obsahuje 10 ks gumových pečiatok na penovej báze a 1 čierny atramentový vankúšik. Pečiatkovať rôzne stavebné stroje ako sklápač, miešačka, žeriav, bager, cestný valec a ďalšie.Vytvárajte pomocou pečiatok vlastné príbehy.Ak použijete permanentný farbu, je možné tlačiť a..
12.80€
Bez dane:10.67€
Pečiatky Lesné zvieratká Pečiatky Lesné zvieratká
Nedostupné
Detské tematické pečiatky.Sada obsahuje 28 ks gumových pečiatok na penovéj báze a 1 čierny atramentový vankúšik. Veľká výuková a tematická sada plná zvieratiek, ich mláďat, stôp a čím sa živia. Hodí sa skvele ako pomôcka do školy. Na prvouke ju využijete pri poznávaní lesných zvieratiek, alebo razít..
12.80€
Bez dane:10.67€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 20 (2 stránok)