Menu
Your Cart

Aladine

Poďte s nami zdieľať radosť z tvorenia, vlastnej realizácie a vlastných výtvorov!

Francúzska značka Aladine sa z výrobcu písacích potrieb stala postupne najvýznamnejším európskym výrobcom dekoratívnych pečiatok. Pod značkou AladinE nájdete v našej ponuke vedľa detských pečiatok, pečiatok na Scrapbooking alebo textilné pečiatky, tiež modelovacie alebo kreatívne sady.

Pečiatky, ktoré okrem obtlačenia obrázku rozvíjajú u detí grafomotoriku, fantáziu a jazykové kompetencie.


Aladine si dáva za úlohu odhaľovať ďalšie a ďalšie možnosti, ako s pečiatkami pracovať a ako vykúzliť veľa nie len odtlačkov, ale niečo sa aj naučiť a stráviť príjemný čas spolu ako rodina. Postupne do portfólia pribrali celú kolekciu, ako detských výrobkov, tak pečiatok pre „vážne“ tvorenie z papiera, polymérov, textílií i pečiatok do interiérov.
Pečiatky Vesmír Pečiatky Vesmír
Nedostupné
Úžasná sada detských pečiatok s témou vesmíru.Najobľúbenejší rad pečiatok, ktorý ponúka široké využitie pri výtvarných a vzdelávacích aktivitách. Vďaka inovatívnemu grafickému spracovaniu je možné jednotlivé motívy vzájomne kombinovať, vytvárať príbehy a tie potom zasadiť do určitého reálneho alebo ..
14.50€
Bez dane:12.08€
Pečiatky Stroje Pečiatky Stroje
Nedostupné
Úžasná sada detských pečiatok s témou stavby.Bagre, mašinky, traktory, hasičské vozidlá... dopodrobna rozpracované stroje a ich pracovníci. S tým sa už dá vytvoriť všeličo. Najobľúbenejší rad pečiatok, ktorý ponúka široké využitie pri výtvarných a vzdelávacích aktivitách. Vďaka inovatívnemu grafické..
14.50€
Bez dane:12.08€
Pečiatky Dopravné prostriedky Pečiatky Dopravné prostriedky
Nedostupné
Vzdelávacie pečiatky pre deti s dopravnými prostriedkami.Najobľúbenejšia rada pečiatok, ktorá ponúka široké využitie pri výtvarných a vzdelávacích aktivitách. Vďaka inovatívnemu grafickému spracovaniu možné jednotlivé motívy vzájomne kombinovať, vytvárať príbehy a tie potom zasadiť do určitého reáln..
14.50€
Bez dane:12.09€
Tematické Eco pečiatky s dinosaurami.Osem malých dinosaurov a prehistorický svet znova ožíva! Kvalitné drevené pečiatky pre deti s roztomilými motívmi v novej EKO-FRIENDLY rade. Ide o produkt šetrný k životnému prostrediu. Balenie obsahuje 8 pečiatok a pečiatkový vankúšik v čiernej farbe.Vytvárajte ..
16.20€
Bez dane:13.50€
Pečiatky Na stavbe Pečiatky Na stavbe
Nedostupné
Detské tematické pečiatky.Sada obsahuje 10 ks gumových pečiatok na penovej báze a 1 čierny atramentový vankúšik. Pečiatkovať rôzne stavebné stroje ako sklápač, miešačka, žeriav, bager, cestný valec a ďalšie.Vytvárajte pomocou pečiatok vlastné príbehy.Ak použijete permanentný farbu, je možné tlačiť a..
14.50€
Bez dane:12.08€
Pečiatky Bambino Abeceda Pečiatky Bambino Abeceda
Nedostupné
Detské tematické pečiatky.V každom balení je 28 pečiatok so všetkými písmenami abecedy a dvoma znakmi. Súčasťou je aj pečiatkovací vankúšik čiernej farby s vyprateľným, umývateľným a nezávadným atramentom. Jedná sa o produkt šetrný k životnému prostrediu, ktorý je z 95% recyklovateľný. Je vyrobený z..
16.20€
Bez dane:13.50€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)