Menu
Your Cart

Zľavnené

6 senzorických hračiek pre bábätká v jednom baleníEdukačný box Baby od Tooky Toy je určený pre bábätká od narodenia až približne do 6 mesiacov. Obsahuje 6 montessori senzorických a didaktických hračiek, ktoré podporujú zdravý psychomotorický rozvoj vášho bábätka a podnecujú jeho zmysly: zrak, hmat a..
46.80€ 72.00€
Bez dane:39.00€
Táto kniha vychádzajúca z pedagogiky Montessori vám pomôže pripraviť pokojné prostredie pre bábätko, ktoré ho posilní v túžbe objavovať a podporí jeho vývoj.Keď príde bábätko na svet, privítame ho, chránime ho a staráme sa oň. Táto kniha vychádzajúca z pedagogiky Márie Montessori pre najmenších, od ..
8.33€ 11.90€
Bez dane:7.57€
6 didaktických hračiek pre bábätká v jednom baleníEdukačný box Mini od Tooky Toy je určený pre bábätká približne od 7 do 12 mesiacov. Obsahuje 6 montessori senzorických a didaktických hračiek, ktoré podporujú zdravý psychomotorický rozvoj vášho bábätka a podnecujú jeho zmysly: zrak, hmat aj sluch. R..
46.80€ 72.00€
Bez dane:39.00€
4 motorické aktivity na jednej hračkePrepracovaný drevený activity board od Tooky Toy v nadčasových pastelových farbách obsahuje 4 rôzne motorické aktivity, ktoré vaše deti dokonale zabavia a mnohé ich naučia. Na doske nájdu hodiny s posuvnými ručičkami, ozubené kolieska v podobe húsenice, 4 vkladac..
16.58€ 25.50€
Bez dane:13.81€
Afrika z kufríka
-61 % 2-3 dni
S deťmi je to občas iná divočina. Na pomoc vám prichádzajú šikovní vychovávatelia z prírody. Ich nápady skrotia neposedné detské šelmičky a výchovu hravo zvládnete. Verte im!  Prenosný kufrík s rozkladacím veršovaným leporelom je vymyslený ako spoločné čítanie najmenších s rodičmi. Vychádza z p..
3.91€ 9.90€
Bez dane:3.55€
Agáta sa stále nudí. Jej najväčší sen je mať mobil.Život s ním bude podľa nej krajší, pestrejší, rýchlejší a hlavne zábavnejší. Keď sa jej želanie konečne splní a mobil dostane, je najšťastnejšia na svete. Vypustí všetko, čo sa deje okolo nej, a vníma len prístroj, s ktorým je neustále spojená cez p..
11.13€ 15.90€
Bez dane:10.12€
Ako vyzerá skutočné priateľstvo?Puto priateľstva je pre každého nenahraditeľné a veľmi dôležité. Priatelia nám poradia, keď sa ocitneme v ťažkej situácii. Sú pre nás oporou, keď sme smutní a tešia sa spolu s nami, keď prežívame radosť. Ako však spoznáme, že je niekto viac ako len obyčajný kamarát?Je..
8.90€ 11.90€
Bez dane:8.09€
Rady sporivých zajkov.Deti nie sú nikdy príliš malé na to, aby ste im vysvetlili základné fakty o fungovaní peňazí!Deti sa pútavou a jednoduchou formou naučia deliť sa s ostatnými.V poslednej bohato ilustrovanej knižke zo série o rodine Zajkovcov sa zoznámia s Duškom, ktorý má veľkolepý plán. Chce z..
3.91€ 8.90€
Bez dane:3.55€
Rady sporivých zajkov.Deti nie sú nikdy príliš malé na to, aby ste im vysvetlili základné fakty o fungovaní peňazí!Knižka pútavou formou deťom vštepuje hodnotu peňazí a základy hospodárenia s nimi.V ďalšej krásne ilustrovanej knižke zo série o rodine Zajkovcov sa zoznámia s Chrumkom, ktorý každú sob..
3.91€ 7.90€
Bez dane:3.55€
Rady sporivých zajkov.V tretej bohato ilustrovanej knižke zo série o rodine Zajkovcov spoznajú Milka, ktorý si každý týždeň zarobí 2 mrkvy za to, že dáva pozor na svojich 5 malých súrodencov. Veľmi túži po vlastnom domčeku, kde by si od nich občas oddýchol. Deti sa pútavou a jednoduchou formou ..
3.91€ 8.90€
Bez dane:3.55€
Rady sporivých zajkov.Deti nie sú nikdy príliš malé na to, aby ste im vysvetlili základné fakty o fungovaní peňazí!Deti sa pútavou formou naučia, že v živote sa nič nedá získať bez práce.V tejto krásnej obrázkovej knižke sa prostredníctvom rodiny Zajkovcov naučia, že v živote sa nič nedá získať bez ..
3.91€ 7.90€
Bez dane:3.55€
Zábavná kniha o tom, ako vznikajú knihy.Kláru fascinuje okolitý svet. Chce vedieť, ako sa tvoria knihy. A v budúcnosti by sa rada stala knihovníčkou alebo spisovateľkou. Každú voľnú chvíľu venuje získavaniu poznatkov. Pomáha jej dedko, ktorý svojimi zábavnými kresbami trpezlivo odpovedá na vnučkine ..
7.63€ 10.90€
Bez dane:6.94€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 528 (44 stránok)