Menu
Your Cart

Ozveny starých kníh

Náklonnosť predavačky Ashlyn Greerovej k vzácnym knihám presahuje omamnú vôňu starého papiera, atramentu a kože.
Ozveny starých kníh
19.90€
Bez dane: 18.09€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.61kg
  • Rozmery: 14.40cm x 3.80cm x 22.00cm
  • ISBN: 978-80-8250-106-6

Ozveny starých kníh

Náklonnosť predavačky Ashlyn Greerovej k vzácnym knihám presahuje omamnú vôňu starého papiera, atramentu a kože.

Predavačka kníh cíti ozveny predchádzajúcich majiteľov: ich emocionálny odtlačok, ktorý dokáže prečítať len ona. Keď Ashlyn objaví pár nádherne viazaných zväzkov, ktoré sa zrejme nikdy nedočkali vydania, jej dar sa rýchlo premení na posadnutosť. Nielenže sa v každom z nich objavuje prekvapivé obvinenie, ale aj ich autori, Hemi a Belle, rozprávajú dve protichodné stránky jednej tragickej romantickej lásky.


Bez vysvetlenia, ako sa tieto záhadné knihy dostali na svet, sa dostanú k Ashlyn a tá sa ocitá v záhade starej desaťročia, ktorá prináša príbeh o dvoch zlomených srdciach.

Ashlyn, ktorá je odhodlaná dozvedieť sa pravdu o osudových milencoch, číta ďalej a dozvedá sa o nesplnených sľuboch aj o zdanlivo neodpustiteľných zradách. Čím viac zisťuje o Hemim a Belle, tým bližšie je k uzavretiu ich príbehu lásky – aj k neuzavretým kapitolám svojho života.

Doposiaľ najúspešnejší román od Barbary Davisovej, autorky známych bestsellerov Strážkyňa šťastných koncov a Posledná žena z rodu Moonovcov, je o magickom vábení kníh a o odvahe prepísať svoje vlastné príbehy. Svojím originálnym spracovaním, pútavou tematikou a silnými postavami oslovil veľké množstvo čitateľov, o čom svedčí aj jeho nominácia na cenu Goodreads Choice za najlepší historický román v roku 2023. Táto uznaná nominácia zvýrazňuje jeho príťažlivosť a cieli na čitateľov, ktorí túžia po romantickom dobrodružstve a záhadách spätých s magickým svetom kníh.

Informácie o produkte
Autor Barbara Davis
ISBN/EAN 9788082501066
Jazyk Slovenský
Počet strán 400
Rok Vydania 2024
Vydavateľstvo/ Výrobca Aurora

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha

KATEGÓRIE:

CHARAKTERISTIKA:

Typ knihy : Listové strany
Jazyk : Slovenský