Menu
Your Cart

Olivovník

Olivovník je láskavý a dojímavý príbeh o tom, ako sa správame, keď sme primladí a nevieme riešiť životné situácie.
Olivovník
24.90€
Bez dane: 22.64€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.57kg
  • Rozmery: 15.60cm x 3.00cm x 23.40cm
  • ISBN: 978-80-222-1410-0

Čarovná vila. Nezabudnuteľné leto. Skryté tajomstvá sa derú na povrch.

Pred vyše dvadsiatimi rokmi strávila baletka Helena čarovné prázdniny na Cypre, kde mal jej krstný otec Angus prekrásnu vilu, a prežila tam aj prvú lásku. Po Angusovej smrti vilu zdedila a teraz sa s rodinou a priateľmi vracia na ostrov.
Helena dúfa, že tu spoločne strávia nádherné leto, no len čo otvorí dvere Pandory, zmocní sa jej čudný pocit, že práve odchýlila mytologickú skrinku plnú zla a nástrah. Pod idylickou krásou domu číhajú tajomstvá, ktoré sa po rokoch vynárajú na povrch.
Helena nikdy neprezradila oddanému manželovi Williamovi, otcovi svojich dvoch mladších detí, ani Alexovi, trinásťročnému synovi z predošlého vzťahu, kto je Alexovým otcom. Uvedomuje si, že pravda môže byť niekedy zničujúca.

Olivovník je láskavý a dojímavý príbeh o tom, ako sa správame, keď sme primladí a nevieme riešiť životné situácie.

Keď však stretne šarmantného miestneho vinára Alexisa, udalosti naberú rýchly spád. Helenin bystrý syn Alex nevraživo sleduje, ako Alexis dvorí jeho matke, a zmieta sa medzi pocitom, že by ju mal chrániť, a zúfalou túžbou dozvedieť sa, kto je jeho otcom. Navyše ho na nádhernom ostrove, rodisku bohyne lásky Afrodity, zasiahne Amorov šíp a chlapec sa beznádejne zaľúbi do krásnej Chloë. S rovnakou vášňou však nenávidí svojho úspešnejšieho soka Rupesa.
Kniha naráža na to, ako polopravdy a klamstvá podkopávajú ľudské vzťahy, ako môže pocit viny a zrady rozdeliť aj najbližších členov rodiny a priateľov a ako láska, lojálnosť a čestnosť vytvárajú spojivo, ktoré nás podrží aj v najťažších časoch.
Druh
Druh knižiek Romantická beletria
Informácie o produkte
Autor Lucinda Riley
ISBN/EAN 9788022214100
Jazyk Slovenský
Počet strán 432
Rok Vydania 2023
Vydavateľstvo/ Výrobca Tatran

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha