Menu
Your Cart

Tatran


Zoznámte sa s Kevinom – koalou, ktorá chce, aby všetko zostalo stále rovnaké.Koala Kevin žije na strome, kde má všetko, čo k spokojnému životu potrebuje. Celé dni len chrumká listy a spí. Nechce skúsiť nič nové a svet tam dole ho desí, hoci vidí, ako sa spolu ostatné zvieratká hrajú. Jedného dň..
14.90€
Bez dane:13.55€
Ako sa pyšný vĺčik stratil a sám seba aj kamarátov našiel.Malý a tvrdohlavý vĺčik Samko odmieta poslúchať. Považuje sa za dospelého a najmúdrejšieho. Keď sa vlčia svorka musí presťahovať, pretože ich noru zabrali ľadové medvede, vo svojej pýche sa vnúti dospelým vlkom za vodcu. Ani sa nenazdá a ocit..
14.90€
Bez dane:13.55€
Chlebové cesto je ako život, treba s ním pracovať, miesiť ho, až kým nedozrie.Rovnaké poznanie prekvapí aj primabalerínu Sofie, ktorej zranenie zničí závratnú kariéru. Neustále si kladie otázky: Kto ju bude milovať, keď sa stratila zo svetla reflektorov? Kým vlastne je, keď viac nie je baletkou?Príb..
14.90€
Bez dane:13.55€
Strhujúci príbeh indickej dievčiny Anáhity a jej rodiny sa odohráva v rozpätí štyroch generácií na dvoch kontinentoch.V čase najväčšieho rozmachu britského koloniálneho panstva v Indii nadviaže jedenásťročná Anáhitá zo vznešenej, ale chudobnej rodiny celoživotné priateľstvo s tvrdohlavou princeznou ..
24.90€
Bez dane:22.64€
Štedrý večer sa blíži. Tento rok je však všetko iné. Julianova rodina prežíva hlboký smútok. Julianova staršia sestra Juni ochorela a náhle odišla. Otec s matkou sú natoľko presiaknutí bolesťou, že na Vianoce nemajú ani pomyslenia. Zmenili sa na tiene niekdajších rodičov, stratili životnú radosť, fa..
14.90€
Bez dane:13.55€
Náhla smrť žiaka malej súkromnej internátnej školy Fleat House je šokujúcou udalosťou.Riaditeľ školy ju okamžite označí za tragickú nehodu. Miestna polícia však nemôže vylúčiť úmyselnú vraždu a k prípadu si vyžiada skúsenú vyšetrovateľku Jazmine.Zmiznutie ďalšieho chlapca nenechá na seba dlho čakať...
18.90€
Bez dane:17.18€
Spev vtákov
-40 %
Nepozorovane kráča svetom. Stará sa o naše deti, upratuje nám domy. Jej hlas nikto nepočuje. Chce nám však rozpovedať príbeh. Vypočujete si ho?Niša prišla zo Srí Lanky na Cyprus ako pestúnka a pomocníčka v domácnosti, aby zabezpečila lepšiu budúcnosť svojej dcérke, ktorá ostala u príbuzných. Jedného..
11.94€ 19.90€
Bez dane:10.85€
Veľrybí mládenec Emil brázdi oceán a hľadá dokonalý poklad.Nádherný ilustrovaný príbeh o veľrybe, ktorá sa vydala na cestu, aby našla dokonalú vec, vďaka ktorej sa bude cítiť naplnená. Pláva hlbokým oceánom a zbiera nekonečné podmorské poklady. Lenže nakoniec príde na to, že šťastie spočíva v priate..
14.90€
Bez dane:13.55€
Francúzska aristokratická rodina, starý zámok a hlboko ukryté tajomstvá.Ak vyjdú najavo, môžu zničiť dve generácie zmietané povinnosťou a vášňou. Príbeh sa odohráva vo vojnovom Paríži, v slnečnom Provensalsku a v drsnom severnom Yorkshire. Hovorí nielen o láske, ale predovšetkým o odpúšťaní. Le..
19.90€
Bez dane:18.09€
Nádherný príbeh o ľuďoch, ktorí milujú knihy.Starý kníhkupec Carl už niekoľko desaťročí dennodenne kráča mestom s ruksakom na chrbte, aby doručil knihy ich budúcim majiteľom. Za tie roky neodmysliteľne patrí ku koloritu mesta, ľudia ho spoznávajú, no zároveň zostáva pre nich neviditeľný. Carlovi to ..
14.90€
Bez dane:13.55€
Kirké
-25 %
Nymfa Kirké najslabšia zo všetkých bohýň je vystavená ustavičným posmeškom súrodencov, preto hľadá spoločnosť vo svete ľudí.Heliovi, bohu Slnka a najmocnejšiemu z Titanov, sa narodí dcéra. Nymfa Kirké je zvláštne dieťa, má žlté oči a čudesný tenký hlas, no inak po svojom majestátnom otcovi ani pôvab..
14.18€ 18.90€
Bez dane:12.89€
Bestsellerová autorka Laura Daveová (1977) prichádza so svojím šiestym a doteraz najlepšie hodnoteným románom Posledná vec, čo mi povedal. Dej sa krúti okolo Owena Michaelsa a jeho nečakaného zmiznutia. Skôr ako sa nadobro odmlčal, poslal svojej novej manželke Hannah správu so žiadosťou, aby chránil..
16.90€
Bez dane:15.36€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 22 (2 stránok)