Menu
Your Cart

Tatran


Vĺčikova cesta domov
-15 %
Ako sa pyšný vĺčik stratil a sám seba aj kamarátov našiel.Malý a tvrdohlavý vĺčik Samko odmieta poslúchať. Považuje sa za dospelého a najmúdrejšieho. Keď sa vlčia svorka musí presťahovať, pretože ich noru zabrali ľadové medvede, vo svojej pýche sa vnúti dospelým vlkom za vodcu. Ani sa nenazdá a ocit..
12.67€ 14.90€
Bez dane:11.51€
Chlebové cesto je ako život, treba s ním pracovať, miesiť ho, až kým nedozrie.Rovnaké poznanie prekvapí aj primabalerínu Sofie, ktorej zranenie zničí závratnú kariéru. Neustále si kladie otázky: Kto ju bude milovať, keď sa stratila zo svetla reflektorov? Kým vlastne je, keď viac nie je baletkou?Príb..
14.90€
Bez dane:13.55€
Strhujúci príbeh indickej dievčiny Anáhity a jej rodiny sa odohráva v rozpätí štyroch generácií na dvoch kontinentoch.V čase najväčšieho rozmachu britského koloniálneho panstva v Indii nadviaže jedenásťročná Anáhitá zo vznešenej, ale chudobnej rodiny celoživotné priateľstvo s tvrdohlavou princeznou ..
24.90€
Bez dane:22.64€
Štedrý večer sa blíži. Tento rok je však všetko iné. Julianova rodina prežíva hlboký smútok. Julianova staršia sestra Juni ochorela a náhle odišla. Otec s matkou sú natoľko presiaknutí bolesťou, že na Vianoce nemajú ani pomyslenia. Zmenili sa na tiene niekdajších rodičov, stratili životnú radosť, fa..
14.90€
Bez dane:13.55€
Malú myšku už unavuje, že ju ostatné zvieratká okato prehliadajú.Nik ju nevidí, nik nepočuje, zato levovi stačí ležať na skale a všetci ho obdivujú. Závidí mu jeho silu, autoritu, mocný hlas, a preto sa vyberie za ním, aby sa od neho naučila získať si rešpekt a stala sa veľkou. Na svojej ceste za se..
14.90€
Bez dane:13.55€
Náhla smrť žiaka malej súkromnej internátnej školy Fleat House je šokujúcou udalosťou.Riaditeľ školy ju okamžite označí za tragickú nehodu. Miestna polícia však nemôže vylúčiť úmyselnú vraždu a k prípadu si vyžiada skúsenú vyšetrovateľku Jazmine.Zmiznutie ďalšieho chlapca nenechá na seba dlho čakať...
18.90€
Bez dane:17.18€
Nepozorovane kráča svetom. Stará sa o naše deti, upratuje nám domy. Jej hlas nikto nepočuje. Chce nám však rozpovedať príbeh. Vypočujete si ho?Niša prišla zo Srí Lanky na Cyprus ako pestúnka a pomocníčka v domácnosti, aby zabezpečila lepšiu budúcnosť svojej dcérke, ktorá ostala u príbuzných. Jedného..
19.90€
Bez dane:18.09€
Hľadanie slobody
-25 %
Svetoznáma šéfkuchárka, majiteľka povestnej reštaurácie The Lost Kitchen Erin Frenchová vo svojich spomienkach. Erin sa zamilovala do jedla už ako tínedžerka, keď pracovala v otcovej reštaurácii. Vtedy ešte nemohla tušiť, že od úspechu ju delí dlhá, tŕnistá cesta. Stala sa slobodnou matkou bez ..
14.93€ 19.90€
Bez dane:13.57€
Veľrybí mládenec Emil brázdi oceán a hľadá dokonalý poklad.Nádherný ilustrovaný príbeh o veľrybe, ktorá sa vydala na cestu, aby našla dokonalú vec, vďaka ktorej sa bude cítiť naplnená. Pláva hlbokým oceánom a zbiera nekonečné podmorské poklady. Lenže nakoniec príde na to, že šťastie spočíva v priate..
14.90€
Bez dane:13.55€
Francúzska aristokratická rodina, starý zámok a hlboko ukryté tajomstvá.Ak vyjdú najavo, môžu zničiť dve generácie zmietané povinnosťou a vášňou. Príbeh sa odohráva vo vojnovom Paríži, v slnečnom Provensalsku a v drsnom severnom Yorkshire. Hovorí nielen o láske, ale predovšetkým o odpúšťaní. Le..
19.90€
Bez dane:18.09€
Nádherný príbeh o ľuďoch, ktorí milujú knihy.Starý kníhkupec Carl už niekoľko desaťročí dennodenne kráča mestom s ruksakom na chrbte, aby doručil knihy ich budúcim majiteľom. Za tie roky neodmysliteľne patrí ku koloritu mesta, ľudia ho spoznávajú, no zároveň zostáva pre nich neviditeľný. Carlovi to ..
14.90€
Bez dane:13.55€
Nymfa Kirké najslabšia zo všetkých bohýň je vystavená ustavičným posmeškom súrodencov, preto hľadá spoločnosť vo svete ľudí.Heliovi, bohu Slnka a najmocnejšiemu z Titanov, sa narodí dcéra. Nymfa Kirké je zvláštne dieťa, má žlté oči a čudesný tenký hlas, no inak po svojom majestátnom otcovi ani pôvab..
18.90€
Bez dane:17.18€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 26 (3 stránok)