Menu
Your Cart

Pretože si úžasná

Pretože si úžasná
Pretože si úžasná
13.90€
Bez dane: 12.64€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.28kg
  • Rozmery: 20.50cm x 13.70cm x 1.40cm
  • ISBN: 978-80-222-1518-3

Pretože si úžasná

Vieš, aká si úžasná? Ako veľmi ťa všetci majú radi?


Zorka žije s ockom, ktorý sa rozhodne presťahovať z mesta na dedinu. Je to pre ňu bolestivé, lebo stráca známe prostredie a dobrých kamarátov. So svojimi starosťami sa zveruje obrovskému stromu pred oknom jej detskej izby a zrkadlu zabudovanom v toaletnom stolíku.
Musí sa so zmenami vyrovnať, prekonať svoj strach, objaviť svoje prednosti a rozvinúť vlastnú osobnosť, ktorá jej pomôže spracovať všetky nečakané a nepríjemné novinky. Inšpirujúci vnútorný dialóg v knihe obohatí krehkú dušu dieťaťa, plnú obáv z nových ľudí a z novej školy, a ukáže pozorným čitateľkám, ako sa vyrovnať s nástrahami života.
Cieľom tejto knihy od autorky úspešných kníh Pretože si výnimočná a Vieš, ako veľmi ťa ľúbim? je prebudiť vnútornú silu a istotu dieťaťa.
Pevná sebadôvera je najlepším predpokladom šťastného života. Čím skôr sa deti začnú učiť sebaúcte a dôverovať si, tým ľahšie bude pre ne zvládať každodenné úlohy. Sebavedomé deti poznajú svoje silné stránky.
A práve o tom je príbeh Zorky, o sebadôvere, sebaúcte a sebaistote. Či plaché a introvertné alebo divoké a hlučné, v príbehu malej Zorky sa nájde každé dieťa.
Autor
Materiál / Kvalita Knihy viazané
Informácie o produkte
Autor Gross Alma
ISBN/EAN 9788022215183
Jazyk Slovenský
Kategória Beletria (nad 10 rokov)
Počet strán 72
Rok Vydania 2024

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha

CHARAKTERISTIKA:

Pohlavie : Dievča
Vek : 7 - 8 rokov , 8 - 9 rokov , 9 - 10 rokov