Menu
Your Cart

7 - 8 rokov

7 - 8 rokov

1.    Sedemročné deti už síce majú veľa školských povinností a mimoškolských záujmových krúžkov, ale nezabúdajte, že aj tak sa stále rady hrajú. hračky pre deti od 7 rokov už ale musia byť nejakým spôsobom sofistikovanejšie, ako napríklad rôzne hlavolamy a logické hry či pokusy na doma. Určite ich oslní zložitejšie puzzle či rôzne pokusy pre deti na doma.  


Čím ďalej tým viac bude mať v obľube spoločenské hry s jednoduchšími pravidlami. Školák sa takto učí rešpektovať pravidlá aj postupy, čo sa mu bude hodiť nielen v škole. Doplniť mu tiež môžete školskú výbavu písacími potrebami Stabilo či krásnym peračníkom. Takto veľké deti si už aj vymýšľajú svoje vlastné kreatívne projekty, preto by doma mali mať vždy zásobu kvalitných kreatívnych potrieb pre deti


Knihy pre deti od 7 rokov musia deti v tomto veku skutočne zaujať, aby u nich vydržali. Čím ďalej viac milujú rôzne encyklopédie, ale aj vtipné či detektívne príbehy, úspešné knižné série.

Najpredávanejšie v kategórii 7 - 8 rokov

Písacie potreby Pastel sada Písacie potreby Pastel sada
Novinka Nedostupné
Učenie a kreslenie bude odteraz jednoduchšie.V 18-kusovej sade "Mini World Pastellove" je 6 najkrajších odtieňov linerov "point 88 Mini", fixiek "Pen 68 Mini" a zvýrazňovačov "BOSS Mini Pastellove 2.0" - obsah sady: "point 88 Mini" farby 688/44, 54, 56, 59, 33,13; "Pen 68 Mini" farby 668/44, 54, 56,..
23.61€
Bez dane:19.68€
Fixy PEN Pastelové
Novinka Nedostupné
Kvalita v každom ťahu.12-kusová sada klasických šesťhraných popisovačov Stabilo PEN 68 s odolným hrotom, s atramentom na vodnej bázi sú určené pre náročných milovníkov farieb. Ocenia ich školáci, študenti, ale aj ambiciózny amatérsky umelci.Fixy v pastelových farbách.Fixka s vláknovým hrotom a paste..
13.70€
Bez dane:11.42€
Pastelky trojhranné Pre ľavákov 6 ks
Novinka Nedostupné
Kresliť krajšie a ľahšie je predsa tak jednoduché.Prvá ceruzka, ktorej ergonómia je celkom prispôsobená potrebám ľavákov.Pre predškolákov, školáčky a školákov všetkých tried.Trojhranný design a jedinečné nekĺzavé plôšky zaisťujú uvoľnené držanie, stabilitu a správny úchop vďaka uloženiu prstov. Bale..
9.60€
Bez dane:8.00€
Glóbus s elektronickou ceruzkou Albi Kúzelné čítanie Glóbus s elektronickou ceruzkou Albi Kúzelné čítanie
Novinka
Preskúmajte zemeguľu s hovoriacim glóbusom!Nebeský glóbus údajne používal už slávny matematik, fyzik a astronóm Archimedes v 3. storočí pred naším letopočtom. Asi by mu nikdy nenapadlo, že raz bude táto kartografická pomôcka aj hovoriť. Pomocou ceruzky Albi môžete interaktívny glóbus rozhovoriť a do..
79.99€
Bez dane:66.66€
Tetovanie na tvár - Srdiečka
Novinka
Skvelé tetovačky na tvár pre detičky.Tetovanie na tvár, ktoré oživí každý kostým. Ornamenty so srdiečkami sa ľahko nanášajú na pokožku. Nemusíte sa báť, tetovanie je bezpečné, kozmeticky testované a umývateľné...
4.58€
Bez dane:3.82€
Lak na nechty - Blue Ballerine
Novinka
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Blue Ballerine bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu s tutu sukienkou. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyl..
7.90€
Bez dane:6.58€
Lak na nechty - Violet Ballerine
Novinka
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Violet Ballerine bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu s tutu sukienkou. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa v..
7.90€
Bez dane:6.58€
Lak na nechty - Pink Ballerine
Novinka
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Pink Ballerine bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu s tutu sukienkou. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyl..
7.90€
Bez dane:6.58€
Lak na nechty - Confetti
Novinka
Doprajte si manikúru, ktorá neškodí malým nechtom.Farebný lak na nechty Confetti bude dievčatká baviť vďaka svojej krásnej farbe a milému obalu. Módny doplnok každej malej slečny, ktorý iste poteší aj ako rafinovaný darček. Nezanecháva trvalé fľaky ani v prípade, že sa vyleje na nábytok či kob..
7.90€
Bez dane:6.58€
Kreatívne pero Plameniak Kreatívne pero Plameniak
Novinka
Originálne pero ti bude každý závidieť!Naplň pero trblietkami, flitrami a mikrogulôčkami. Pridaj vodu sa zaštopluj.Súprava obsahuje dostatok materiálu pre niekoľkonásobné použitie.Výsledkom bude originálne pero s motívom exotického plameniaka...
9.50€
Bez dane:7.92€
Kreatívne pero Ananás Kreatívne pero Ananás
Novinka
Originálne pero ti bude každý závidieť!Naplň pero trblietkami, flitrami a mikrogulôčkami. Pridaj vodu sa zaštopluj.Súprava obsahuje dostatok materiálu pre niekoľkonásobné použitie.Výsledkom bude originálne pero s motívom exotického ananásu...
9.50€
Bez dane:7.92€
Šperky s flaštičkami Šperky s flaštičkami
Novinka
Vyparáďte sa s touto úžasnou sadou na výrobu šperkov.Súprava obsahuje návod a materiál (flaštičky, korálky, prívesky, spojovacie komponenty) pre výrobu šiestich módnych doplnkov - náramky, náhrdelník, náušnice, prívesky.Vytvor si nádherné náhrdelníky a náramky pre seba a svoje kamarátky.Nádhern..
14.00€
Bez dane:11.67€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 562 (47 stránok)