Menu
Your Cart

7 - 8 rokov

7 - 8 rokov

1.    Sedemročné deti už síce majú veľa školských povinností a mimoškolských záujmových krúžkov, ale nezabúdajte, že aj tak sa stále rady hrajú. hračky pre deti od 7 rokov už ale musia byť nejakým spôsobom sofistikovanejšie, ako napríklad rôzne hlavolamy a logické hry či pokusy na doma. Určite ich oslní zložitejšie puzzle či rôzne pokusy pre deti na doma.  


Čím ďalej tým viac bude mať v obľube spoločenské hry s jednoduchšími pravidlami. Školák sa takto učí rešpektovať pravidlá aj postupy, čo sa mu bude hodiť nielen v škole. Doplniť mu tiež môžete školskú výbavu písacími potrebami Stabilo či krásnym peračníkom. Takto veľké deti si už aj vymýšľajú svoje vlastné kreatívne projekty, preto by doma mali mať vždy zásobu kvalitných kreatívnych potrieb pre deti


Knihy pre deti od 7 rokov musia deti v tomto veku skutočne zaujať, aby u nich vydržali. Čím ďalej viac milujú rôzne encyklopédie, ale aj vtipné či detektívne príbehy, úspešné knižné série.

Najpredávanejšie v kategórii 7 - 8 rokov

Pre dobrodružstvá aj tímovú spoluprácuVstúpte do sveta dobrodružstva a komunikácie s Buki Vysielačkami, ktoré sú určené špeciálne pre deti, no obsahujú funkcie, ktoré napodobňujú tie skutočné, pre dospelých. Nech už objavujú dvor alebo sa vydávajú na vymyslené misie, tieto vysielačky prinášajú hru p..
48.90€
Bez dane:40.75€
Zábavný detský experiment s lávouSúprava Vulkán a vykopávka dinosaura ukáže ďeťom niektoré javy sopečnej aktivity a oboznámi ich s históriou dinosaurov. Deti môžu vytvoriť malú sopečnú erupciu, spoznať rozdiel medzi horninami alebo pochopiť ako fungujú gejzíry. Pustite sa s nami do tohto jedinečného..
26.90€
Bez dane:22.42€
Všetky tajomstvá budú v bezpečíKaždá malá dáma má svoje tajomstvá, a čo je dôležitejšie, má právo na súkromie. S tajným zápisníkom so zámkom bude mať vaša slečna bezpečné miesto, kde môže slobodne vyjadriť svoje myšlienky a pocity bez obáv z toho, že by ich niekto objavil. Tajný zápisník so zámkom m..
21.90€
Bez dane:18.25€
Tablet, ktorý vzdelávaTento tablet pre deti nie je len ďalšou elektronickou hračkou na zabíjanie času, ale skutočným spoločníkom vo vzdelávaní vašich detí. Súčasťou tohto unikátneho zariadenia je dotykové pero, ktoré otvára dvere k nespočetným možnostiam tvorby a kreativity bez obmedzení. Tablet bud..
24.90€
Bez dane:20.75€
Pre objavovanie sveta elektronikyS touto elektronickou sadou sa váš malý vedec naučí základy elektroniky a vytvorí až 50 rôznych elektronických obvodov. Od alarmov až po zvukové a vizuálne efekty, táto sada poskytne množstvo zábavy a zážitkov, ktoré deti vtiahnu do fascinujúceho sveta elektroniky.Za..
41.90€
Bez dane:34.92€
Elektronický zábavný spoločník Robot Marko vysoký 26 cm je nielen praktický, ale aj úžasne roztomilý. Svojím vzhľadom a šarmom očarí každého, kto ho stretne, a jeho schopnosti budú deti veľmi baviť. Je to zabávač, krásavec, tanečník, spevák, jednoducho ten najlepší elektronický spoločník. Robot je ..
43.90€
Bez dane:36.58€
Pre malých milovníkov módyPre malých milovníkov módy a kreatívnych nadšencov otvára štúdio dvere k nekonečnej zábave a inšpirácii! Dieťa si môže vybrať svoju predlohu, navrhnúť oblečenie podľa šablón a potom ich vyplňte pomocou množstva rôzneho príslušenstva, ktoré nájde v balení. Rovnako môže načer..
40.90€
Bez dane:34.08€
Podložka s podsvietením na obkreslovanieTáto prenosná podsvietená podložka je ideálnym nástrojom na obkreslovanie, kreslenie podľa predlohy a tvorbu komiksov. Je vybavená LED svetlom, ktoré umožňuje presné kreslenie aj za slabého osvetlenia.Pri použití na kreslenie dieťa jednoducho umiestni šablónu ..
42.90€
Bez dane:35.75€
Objavte viac vesmíru s našimi doplnkamiChcete rozšíriť svoje obzory a ponoriť sa do fascinujúceho sveta vesmíru? S našimi doplnkovými tematickými premietacími diskmi k BUKI Planetáriu HD to môžete urobiť! Doplnkové disky vám otvoria brány do nekonečných vzdialeností vesmíru s úžasnými témami - Mesia..
14.90€
Bez dane:12.42€
Vydajte sa na vesmírne dobrodružstváBuki planetárium HD je jedinečný LED projektor vesmírnych scenérií, ktorý prinesie do vášho domova fascinujúce zážitky. S jednoduchým použitím a ohromujúcimi efektmi je tento projektor ideálnym spoločníkom dieťaťa počas vzrušujúcich vesmírnych dobrodružstiev. Pro..
45.90€
Bez dane:38.25€
Kúzelná výroba kryštálovOčarujúce kryštály je zábavná chemická sada na výrobu mnohých druhov farebných kryštálov. Deti si môžu vyrobiť kryštálový strom, šperk alebo obrovský megakryštál. Navyše, kryštály v tme svietia!Vytvorte si vlastné pokladyDeti uvidia a pochopia ako kryštály vznikajú a ako sa f..
26.90€
Bez dane:22.42€
Pohyblivý model slnečnej sústavyStolný vesmírny model 2v1 umožňuje deťom zostaviť našu planetárnu sústavu alebo imitovať postavenie Zeme a Mesiaca. Táto dômyselná stavebnica poskytuje verný model slnečnej sústavy s rotujúcimi planétami a svietiacim slnkom. Sústava je poháňaná motorčekom a všetky pla..
45.90€
Bez dane:38.25€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 827 (69 stránok)