Menu
Your Cart

O Rudkovi so šmatlavým jazýčkom

Rudko je iný ako jeho rovesníci, nerozpráva. Napriek svojmu hendikepu túži po kamarátstve.
Nedostupné
O Rudkovi so šmatlavým jazýčkom
15.58€
Bez dane: 14.16€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 0.41kg
  • Rozmery: 21.50cm x 1.30cm x 21.50cm
  • ISBN: 978-80-89990-13-9

Rudko je iný ako jeho rovesníci, nerozpráva. Napriek svojmu hendikepu túži po kamarátstve.

Má celkom obyčajnú, a predsa neobyčajnú záľubu, ktorá mu pomôže ukázať, že každé dieťa je výnimočné. Knižka prináša deťom dva príbehy: Rudkov svet a Rudko súťaží. Zároveň však obsahuje aj graficky vyčlenený doplňujúci text, ktorý tému rozširuje a ponúka rodičom/pedagógom inšpirácie a otázky na ďalší/hlbší rozhovor - o inakosti, o jednoduchej radosti, o dôležitosti kamarátstva, o empatii, o knihách a čítaní, o túžbe po prijatí... Hlavný hrdina knižky sa narodil predčasne a jeho príbeh otvára deťom aj túto tému. Knižka vychádza v spolupráci s OZ malíček, ktoré dlhodobo pracuje s predčasne narodenými deťmi a ich rodinami. Predhovor ku knižke napísala predsedníčka OZ malíček Ľubica Kaiserová.


Príbeh o túžbe komunikovať.

Autorka sa pri písaní knižky inšpirovala vlastnou skúsenosťou a príbehmi rodín, ktorých dieťa prišlo na svet "iné". Celofarebné výstižné ilustrácie vytvorila Elena Rabčanová autorka viac než dvadsiatich interaktívnych knižiek pre deti.
Knižka je vhodná pre deti od zhruba 3 rokov do približne 8 rokov. Dá sa čítať vo viacerých rovinách, podľa záujmu a schopností dieťaťa.
Informácie o produkte
Autor Lucia Senajová Dobrodenková, Elena Rabčanová
ISBN/EAN 9788089990139
Jazyk Slovenský
Počet strán 48
Rok Vydania 2020
Vydavateľstvo/ Výrobca Infra Slovakia

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha