Menu
Your Cart

Domček v Írsku

Domček v Írsku. Nájdite svoje šťastie v láske v krajine trojlístkov.
Nedostupné
Domček v Írsku
16.99€
Bez dane: 15.45€
  • Skladom: Nedostupné
  • Váha: 0.39kg
  • Rozmery: 14.50cm x 3.20cm x 20.50cm

Domček v Írsku

Nájdite svoje šťastie v láske v krajine trojlístkov.

Urobte si pohodlie na vašej obľúbenej pohovke a pri pohári lahodného chladeného pivka a sladučkej éclairke si vychutnajte príbeh plný vášne a prekvapení. Pri jeho čítaní pochopíte, že keď sa uvoľníte a dovolíte životu, aby sa spontánne dial, možno vám do cesty privedie lásku, o ktorej sa vám ani nesnívalo.

Hannah sa rozhodla pre veľkú životnú zmenu – vymení kariéru úspešnej právničky z uponáhľaného Manchestru za šesťtýždňový kurz varenia v Írsku.

Spomínate si na vždy rozumnú právničku Hannah, sestru Míny z príbehu o romantickej chate v zasneženom Švajčiarsku? Hannah si jedného dňa uvedomí, že jej život je až príliš nudný a podriadený logickým úvahám, a rozhodne sa urobiť niečo nečakané. Prihlási sa do kurzu varenia v preslávenej kuchárskej škole Killorgally v Írsku. Už počas prvej noci v Dubline sa jej však prihodí niečo nečakané. V hoteli sa stretne s príťažlivým mužom, ktorý ju pozve na večeru. A ani zďaleka nezostane len pri nej. Hannah je prekvapená sama zo seba, no rozhodne sa, že to, čo sa stalo v Dubline, tam aj zostane. Aké veľké je však jej prekvapenie, keď Conora stretne v Killorgally a zistí, že ide o svetoznámeho kuchára a navyše syna majiteľky kuchárskej školy.

Informácie o produkte
Autor Julie Caplin
ISBN/EAN 9788080904340
Jazyk Slovenský
Počet strán 352
Rok Vydania 2023
Vydavateľstvo/ Výrobca Grada - COSMOPOLIS

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha

KATEGÓRIE:

CHARAKTERISTIKA:

Typ knihy : Listové strany
Jazyk : Slovenský