Menu
Your Cart

Kaviareň v Kodani

Kaviareň v Kodani
Kaviareň v Kodani
15.49€
Bez dane: 14.08€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.29kg
  • Rozmery: 14.40cm x 2.50cm x 22.70cm
  • ISBN: 978-80-8090-094-6

Katie vedie úspešnú kariéru, ku ktorej jej chýba už len povýšenie. No namiesto nej povýšia jej dobrého priateľa, ktorý jej ukradol nápad

Mladá a krásna Katie nikdy nemala ustlané na ružiach. Mama jej zomrela príliš skoro a otec nezvládol situáciu práve najlepšie. Napriek tomu si dokázala vybudovať úspešnú kariéru v jednej z najprestížnejších londýnskych PR agentúr a nájsť skvelého priateľa. K šťastiu jej chýbalo už len vytúžené povýšenie. Sny o úspešnej kariére a veľkej láske však zrazu visia na vlásku, keď sa dozvie, že jej úžasný priateľ ukradol nápad, vďaka ktorému ho povýšili namiesto nej. A tak sa Katinou poslednou nádejou stáva cesta do Kodane, kde sa musí pokúsiť získať nového klienta. Spočiatku otravný výlet s hŕstkou ešte otravnejších novinárov sa postupne mení na jedno úžasne dobrodružstvo, ktoré nakoniec všetkým zmení život.

Vydajte sa spolu s Katie do útulnej kaviarne, kde to vonia škoricou, horúcou čokoládou a láskou pri hľadaní nového klienta v Kodani.

Očarujúca Kodaň s jednou úžasnou kaviarňou, v ktorej to vonia škoricou, koláčikmi a horúcou čokoládou, v ľuďoch totiž dokáže znova zapáliť oheň lásky. A tentoraz nebude výnimkou ani Katie... Pripravte si šálku voňavej horúcej čokolády, natiahnite si hrubé ponožky, schúľte sa do kresla a vydajte sa spolu s hlavnou hrdinkou Katie do Kodane. Čaká vás prekvapivá cesta za povestným dánskym šťastím a... romantickou sladkou láskou.
Druh
Druh knižiek Romantická beletria
Informácie o produkte
Autor Julie Caplin
ISBN/EAN 9788080900946
Jazyk Slovenský
Počet strán 352
Rok Vydania 2020
Vydavateľstvo/ Výrobca Grada - COSMOPOLIS

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha