Menu
Your Cart

CD - Justínka a asistenčný jednorožec - Audiokniha

Akútny nedostatok fantázie, tak sa volá zvláštna Justínkina diagnóza. Justínka a asistenčný jednorožec si teraz môžete vypočuť ako audioknihu.
CD - Justínka a asistenčný jednorožec - Audiokniha
11.90€
Bez dane: 9.92€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.05kg
  • Rozmery: 12.60cm x 0.40cm x 14.00cm

Akútny nedostatok fantázie, tak sa volá zvláštna Justínkina diagnóza.

Doktor jej predpísal ešte zvláštnejšiu liečbu: musí stráviť šesť dní s asistenčným jednorožcom Hubertom. Každý deň plný spoločných dobrodružstiev mení Justínkin svet. Zrazu je zábavnejší a farebnejší.

Každý má v sebe kus fantázie!

Navštívia miesta, ktoré dievčatko vo svojom obľúbenom atlase sveta nikdy neobjavilo – tajomnú rieku Slov, planétu Fantázia, ba dokonca krajinu z jej vlastného výkresu! Len keby sa neblížil 31. august. Deň, keď sa Justínkina liečba končí a Hubert sa musí vrátiť späť do lekárne na Fialkovej ulici…

Kompletnú neskrátenú verziu knihy číta veľká milovníčka jednorožcov, kvalitnej literatúry, humoru, prúžkov a fantázie ako takej Kristína Tormová. Sama by naordinovala túto knižku úplne každému malému aj veľkému človeku, aby bolo na svete viac radosti. Má dve dcéry Elu a Matildu a malého chalanka Alana. Nedávno napísala tiež jednu knižku pre deti O Duške a Luške, v ktorej sa dokonca spomína aj táto o Justínke!

Dĺžka nahrávky vo formáte MP3: 1 hodina 38 minút

Informácie o produkte
Autor Kateřina Maďarková
ISBN/EAN 8588006171433
Jazyk Slovenský jazyk
Rok Vydania 2022
Vydavateľstvo/ Výrobca Wisteria Books

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha