Menu
Your Cart

Wisteria Books

CD - Opica Škorica opäť vystrája - AudioknihaPoznáte opicu Škoricu? No pravdaže! Ak sa vám a vašim deťom rozprávky o slušnom správaní páčili, tak vás isto poteší pokračovanie príbehov o nezbednej opičke. Škorica sa rozhodla, že sa medzi svojich kamarátov vráti, aby s nimi zažila nové dobrodružstvá a..
12.90€
Bez dane:10.75€
CD - Prázdniny s opicou Škoricou - AudioknihaPoznáte opicu Škoricu? No pravdaže! A je to tu! Opica Škorica už opäť vyskočila z rozprávkovej knižky, aby so svojimi kamarátmi prežila ďalšie neuveriteľné dobrodružstvá. Tentoraz v lete, cez prázdniny. Hoci sa už o slušnom správaní veľa naučila, stále je..
12.90€
Bez dane:10.75€
CD - Vianoce s opicou Škoricou - AudioknihaPoznáte opicu Škoricu? No pravdaže! e to tá rozprávková opička, ktorá sa svojim kamarátom Jurkovi, Paľkovi a Emke v predchádzajúcich knižkách postarala o nejedno veselé i napínavé dobrodružstvo. Naša malá nezbednica totiž dokáže kúzliť. Veru tak. A nie vždy..
12.90€
Bez dane:10.75€
CD - Zverinec na siedmom poschodí - AudioknihaNa siedmom poschodí sa to zvieratkami iba hemží.Celé sa to začalo, keď sa s malou Dominikou začali kamarátiť mravce. Potom sused Zliepaný dostal alergiu na zamačiatkovaný byt, dedko naordinoval Dominike mliečnu diétu priamo od kravy Maliny, tatino zriadi..
10.90€
Bez dane:9.08€
CD - Štyria mačkatieri - AudioknihaO opustených mačiatkach, ktoré našli svoj domov avšak musia sa ešte skamarátiť s ostatnými obyvateľmi nového domova.Detská kniha prvej dámy slovenskej fantastiky Alexandry Pavelkovej, ktorá je známa aj vďaka svojej pomoci opusteným zvieratám. Jedného dňa sa život v..
10.99€
Bez dane:9.16€
CD - Nototo a strašidelná škola Elvíry Múdrej - AudioknihaMnoho rozprávkových postavičiek ťa čaká v škole pre škriatkov.V škriatkovskej škole učiteľky Elvíry Múdrej stretneme písmenkového škriatka Notota, Jajku, ktorá nájde aj ihlu v kope sena, skackajúceho Hophopa a mnohých iných zaujímavých postav..
10.90€
Bez dane:9.08€
CD - Akos Avoláš - AudioknihaDinosaurík Akos sa ocitá medzi ľuďmi o šesťdesiatpäť miliónov rokov neskôr!Malý dinosaurík si pamätá len to, ako mu mama vraví: „Do tej jaskyne nesmieš nikdy vkročiť!“ Tak tam, samozrejme, vkročil. Potom to už bolo len samé tresk! bum! plesk! Zrazu sa ocitá medzi ľuďmi. ..
10.90€
Bez dane:9.08€
CD - Dobrý deň, opica Škorica - AudioknihaPrvá kniha z úspešnej série pre deti o neposednej opici Škorici, ktorá ustavične čaruje a vyvádza rozličné nezbedné kúsky.Pravdaže, keďže je opica rozprávková, často sa nevie správať, deti ju však vždy poučia, čo je správne a čo nie. Pritom, samozrejme, s op..
12.90€
Bez dane:10.75€
CD - Pupo a Fazuľka - AudioknihaPupo a Fazuľka sú úplne obyčajní škôlkari.Pupo nosí okuliare, má guľaté bruško a často sa bojí. Fazuľka je zase malá, hanblivá a rada trucuje. A predsa sú obaja skvelé deti tak ako aj ty!Ich príbehy ti ukážu, ako sa popasovať s každodennými problémami.Ukážu ti ako zís..
11.90€
Bez dane:9.92€
CD - Traja kamoši a fantastický zázrak. Fakticky. - AudioknihaÚspešná séria kníh o fakticky fantastických kamošoch pokračuje.Juraj Králik podrástol a má úplne opačné problémy ako v prvej knihe. Cíti, že dospieva a že pozornosť rodičov sa až prehnane sústredí napríklad na jeho hygienu. Vyzerá to, že ..
9.03€ 12.90€
Bez dane:7.53€
CD - Justínka a asistenčný jednorožec - AudioknihaAkútny nedostatok fantázie, tak sa volá zvláštna Justínkina diagnóza.Doktor jej predpísal ešte zvláštnejšiu liečbu: musí stráviť šesť dní s asistenčným jednorožcom Hubertom. Každý deň plný spoločných dobrodružstiev mení Justínkin svet. Zrazu je zábav..
11.90€
Bez dane:9.92€
Zobrazuje sa 1 až 11 z 11 (1 stránok)