Pre všetkých fanúšikov Magna Tiles sme pripravili šablóny na stiahnutie, vďaka ktorým budete môcť ešte lepšie využiť vašu magnetickú stavebnicu. 

Magnetická stavebnica Magna Tiles je skvelá na otvorenú hru, ale výborne ju viete využiť aj pri vzdelávaní. Okrem rozvoja matematických zručnosti, učenia geometrie a rozvoja priestorového videnia, dieliky stavebnice môžete použiť aj na učenie písmen a čísiel. Stačí keď si stiahnete šablóny, ktoré sme pre vás tentokrát pripravili. Obe šablóny sú vhodné pre deti v predškolskom aj škôlkárskom veku.


Čísla

S touto matematickou šablónou sa detičky hravo naučia rátať od jedna do deväť. Vybudujú si vyššie matematické sebavedomie, kritické myslenie, zlepšia si motorické schopnosti a popritom sa skvelo zahrajú. Šablóna s číslami na stiahnutie TU.

čísla

Písmenká

Vďaka abecednej šablóne sa deti naučia všetky písmenká abecedy od A po Z. Naučia sa písať ako veľké tak aj malé tlačené písmenká. Zlepšia si tak písacie schopnosti spolu s čítaním, slovnú zásobu a môžu si natrénovať písanie svojich prvých písmen a slov. Šablóna s písmenkami na stiahnutie TU.

pismena
Ak sa neviete rozhodnúť, ktorá sada by bola najlepšia pre vašich malých staviteľov, prečítajte si náš článok - Ako vybrať stavebnicu Magna Tiles?

Prajeme vám veľa zábavného vzdelávania so stavebnicou Magna Tiles.