Menu
Your Cart

Úžasná Jane - Rozum a cit

Nové prerozprávanie slávneho románu Jane Austenovej Rozum a cit s úsmevnými ilustráciami.
Úžasná Jane - Rozum a cit
12.90€
Bez dane: 11.73€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.40kg
  • Rozmery: 13.40cm x 3.00cm x 20.60cm
  • ISBN: 978-80-551-9228-4

Klasický príbeh o sestrách Elinor a Marianne Rozum a cit, ktoré čelia spoločenským konvenciám po strate rodinného sídla ožíva vo verzii pre deti.

Henry Dashwood síce miloval všetky svoje deti rovnako, spoločenské pravidlá však nemali pre delenie lásky (a majetku) v rovnakom pomere pochopenie. Po smrti otca musia jeho dcéry, sestry Elinor a Marianne Dashwoodové, opustiť rodičovské sídlo a presťahovať sa do vzdialeného domčeka. Zdá sa, že ich životy už nebudú také, ako predtým...

Odchod donúti Elinor opustiť milovaného muža a Marianne sa zaľúbi do šarmantného, no absolútne neprijateľného cudzinca. Na kľukatej ceste k šťastiu sa sestry navzájom podporujú, nájdu však rovnováhu medzi rozumom a citom?


Nové prerozprávanie slávneho románu Jane Austenovej s úsmevnými ilustráciami.

Katherine Woodfine je od mladosti veľkou fanúšičkou Jane Austenovej, preto má výborné predpoklady na to, aby sestry Dashwoodové priblížila novému mladšiemu publiku.

Églantine Ceulemans zachytáva Austenovej satiru a vtip a oživuje živelnosť jej prepracovaných postáv vo vtipných čiernobielych ilustráciách.

Druh
Druh knižiek Príbehy a rozprávky
Informácie o produkte
Autor Joanna Nadin, Églantine Ceulemans
ISBN/EAN 9788055192284
Jazyk Slovenský
Počet strán 256
Rok Vydania 2024
Vydavateľstvo/ Výrobca Stonožka

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha