Menu
Your Cart

Zvýhodnené sety

Zvýhodnené sety

Ušetrite peniaze aj čas pri výbere plaveckých potrieb a vodnej zábavy pre vaše deti. Zostavili sme pre vás výhodné sety z produktov Swim Essentials. Odrážajú vek aj aktuálne potreby vašich deti a vďaka matchy matchy kolekciácm skvele ladia.

Objavte napríklad výhodné sety pre bábätká. Obsahujú koleso pre bábätká, nafukovacie rukávníky pre najmenších aj nafukovací bazén 60 cm vhodný aj na balkón či na pláž. Rodinné sety obsahujú dokonca veľké koleso 90 cm na leňošenie pre dospelákov, malé koleso aj rukávníky. Väčším detičkám môžete vybrať zábavné surferské sety s nafukovacím surfom a vestičkou. Nechýbajú ani matchy matchy sety z najobľúbenejších designov Swim Essentials či zábavné sety s hravými nafukovacími prvkami na záhradu.

Zvýhodnené plavecké sety prvotriednej holandskej značky Swim Essentials sú skvelé ako darček pre deti či dokonalá letná zábava na záhradu aj k moru.

Jedinečný parťáci do vody!S touto skvelou sadou sa počas leta poriadne vyšantíte. Obsahuje plávaciu vestu Žralok, ktorá vám poskytne bezpečie aj sebadôveru pri vodných radovánkach, pri jazde na paddleboarde či v lodičke a nafukovací surf Žralok na ktorom sa deti môžu hojdať na vlnách, organizov..
54.90€
Bez dane:45.75€
Užite si vodu na maximum!S touto skvelou sadou vám nuda v lete rozhodne nehrozí. Obsahuje nafukovacie koleso Malý záchranár 90 cm, nafukovacie koleso Malý záchranár 50 cm a rukávniky Veľryby, ktoré poskytnú dieťaťu sebadôveru aj oporu na vodnej hladine pri zoznamovaní sa s plávaním.Set obsahuje:Nafu..
30.85€
Bez dane:25.71€
Zoznámte vašich najmenších s vodou zábavne aj bezpečne!S touto skvelou sadou vám nuda v lete rozhodne nehrozí. Obsahuje špeciálne bezpečné nafukovacie koleso pre najmenšie deti, rukávniky Veľryby poskytnú dieťaťu sebadôveru aj oporu na vodnej hladine pri zoznamovaní sa s plávaním a nafukovací bazén ..
43.35€
Bez dane:36.13€
Zobrazuje sa 1 až 3 z 3 (1 stránok)